Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Javory mám dva, světelných granátů šest. Nějaké listy taky spadly. Za 88 lístků zdarma dobrý... :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak původně jsem chtěla tuto akci vynechat, ale padlo mi 15 javorů a 4 toho čehosi, co mi připomíná elektrickou plácačku na mouchy xDtak zkusmo vysadíme a uvidíme. Ty javory už můžu plácnout na plochu teď, nebo musím počkat, až se zaplní ta dolní lišta?
     
    matlafous123, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Takže jsem ještě zvědav, jestli jsou odpovídající ty doby sklizně. To se zřejmě dozvíme až za pár hodin. :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jamibe1: plácni je hned a na ně ty plácačky...
     
    Skali a jamibe1 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec celkem 32 javorů.Teď už jen napěstovat trocha akční plodiny!:wuerg:
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Plácat můžeme kdykoliv, ale teď je nechám na noc bez urychlovače, krátit budu ráno, jestli bude nějaký javor k mání, mám jich 5 z 28 zelených.
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    I když akci plnit nebudu, tak jsem si jen tak zkusil ty Staré javory vytočit. Po protočení 38 lístků, mám 4.
    Tož asi nic moc šance.
     
    evainfo, Zoufálkov a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    NoName, k zisku chvíli pěstuj a pak to rozsekni.
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak jsem se i já nakonec zapojil do této akce, i když se mi dvakrát moc nechtělo. Podíval jsem se do beden a měl jsem na loterii 37 party a 47 zelených tiketů..... a jsem zásoben doopravdy vším možným od zelených kapek přes mandragoru až po a teď se podržte: +1 bonus na 6 hodin - pole, +1 bonus na 6 hodin - pole, 100% bonus na 24 hodin, 10 starých javorů, 1 x zelený list, 1x zavlažovací hrot a 3 x čokoládový lanýž - inu, když je štěstí unavené i na mě si sedne, takže rozpěstování bude v pohodě, teď jen neusnout na vavřínech a pohlídat si pajdátka - z hortenzie celkem 363.
    Takže ať se daří i všem ostatním. ;):)xDxD
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    kaolín11, jsem na tom stejně, samej osel, jestli mi tím něco nenaznačují:D,
    protočila jsem 30+30 lístku padlo 10 stromů,7 těch pácaček, po jednom od každého listu a 3x nugát, víc mně potěšilo 1x +1,100 SH, 50 SK a 4x kupony od 3-48 hod, ty mi udělali velkou radost, protože už rok a tři týdny jedu jenom na ně a je předpoklad, že mi to ještě několik měsíců vydrží
     
  11. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali díky, o kole štěstí jsem věděla, a jak jsem předpokládala, nic.
    na těc h 10 000 hodnoty to stačí, ale jsou tam idalší úkoly o ty se mi jednalo.
    Důležité je, že jsem nic nepřehlédla a vím, že mám spoléhat na kolo neštěstí.
    díky moc.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Řekla bych, že kolo bylo alespoň při začátku akce spravedlivé. Zatím to vychází jeden a půl listu na jeden bonus. :)

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    tahle sestava byla za 5O modrejch , ale neměla jsem to štěstíčko dále pokoušet, ta další padesátka nestála za řečxD
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem se nějak na tom kolotoči nějak zapomněla
    28.png a dva jsou ještě na mýtině xD
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ze 124 zelených vypadlo 11 javorů, potom z 25 modrých vypadly další 2 javory. K tomu z obojího dohromady ještě 11 hrotů (mně to spíš připomíná cukrovou vatu anebo pochodeň ;)) a 4 zelené listy.
    Lanýžů ze všech 3 ploch dvouzrnky je 275, to je vcelku bída, ale uvidím, jak to bude padat z akční. :sleepy:
    Zatím mi to jako kdovíco nepřipadá, ale grafika téhle akce se mi moc líbí, tak ještě vytrvám.
     
  15. avotram

    avotram Rádoby autor

    zdravím farmáři,
    nezkoušel někdo narvat ty staré javory do velkokapacitáků pro stromy?
    díky za odpověď
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    avotram - nejdou ;)
     
  17. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    To si děláte srandu s tím kolem štestí??!!!. Z 80x točení kola štěstí O javorů a ani ty další věci usnadňující tuto akci mi nepadly. A to se obě položky vyskytovaly na kole vždy. Ale NIKDY nepadly. Přijde mi to statisticky až nepravděpodobné, že by nepadl ani jednou javor nebo nějaká jiná položka do této akce a to někdy byly na kole štěstí i 2 javory najednou + ta další věc...ale nepadlo nic

    Myslím je to nastavením farmy a prostě neplatiči to mají marné. Nikdy jim nic v náhodných akcích nepadne .**** upraveno na povolenou velikost písma (size4)

    Nechápu, proč na titulní straně této hry není upozornění že:

    a) jde o potenciálně hazardní hru a tedy by ji neměly hrát lidi do 18 let (hazardní hry nesmí hrát neplnoleté osoby)
    b) jde o placenou hru a zadarmo je hra téměř nehratelná
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/11/19
  18. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky se mi poštěstilo 3x 100% na 24 hod. a 1x +1 na 6hod. , takže ve mlýně čeká 17 kousků, stromy mám 7 na ploše - zkácené a asi 5 ve stodole, list padl jen 1 zelený a 1 zlatý
     
    evainfo, matlafous123 a davidson00 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski

    Ve VOP (všeobecné obchodní podmínky) je toto:
    vop.png

    Plné znění VOP nalezneš např. pod rámečkem hry
    vop01.png
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jednorožec s duhou: Klídek, jsem neplatič řadu let a žádnou diskriminaci vůči mé osobě nepozoruji.
    Hazardní hra? Spíš zábavná ,-)

    Melu první sušenku. 5 javorů, 3 lanýže ze zelených lístků. Asi někdo zezelená závistí ,-)) uběhlo pár hodin od začátku akce, tak o co jde?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.