Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lipo231

    lipo231 Pisálek fóra

    cca 50 párty lístků a 60 zelených a budu sadit 16 starých javorů, 1 zelený list a 10 zavlažovacích bandasek , docela to padá ;)
     
  2. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    bezva, právě jsem zjistila, že na starý javor runa prosperita stromů nepůsobí ani zbla a ještě nám zkrátili dobu akce.;)
     
    evainfo, evik.chemik a fafosek tohle ocenili.
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jak jsem předpokládala, spousta lístků padla a jen 4 stromky a 2 urychlovadla, jinak nic, no neva, uvidíme, jak to půjde dál, ať se daří.
     
    evainfo a herda21 tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Rákosí se povedlo, 233 pajdátek i s ostatními plochami. To jsem ještě neměla. Zasela jsem na rozjezd akční a pak co bude, to bude :)
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Prosím, nějak jsem jen prolítla minulé příspěvky, tak nevím jestli se tu už někdo ptal - ale pokud dám na starý cukrový javor tu modrou plácačku, tak se mi zkrátí doba růstu na cca 7:30 hod - znamená to, že z tohoto javoru už zlatý list (za 12 hodin růstu) nevypadne????? To by pak znamenalo, že se plácačky vůbec nevyplatí na stromy dávat...díky za odpověď
     
    Jonsdorf a burds tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zjišťujeme, jak je to ;)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    anvan - bude to stejné jako akce s mixéry - i z pokráceného stromu ti vypadne ten nejhodnotnější list.
     
  7. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    děkuji moc moje chyba nedočetla jsem to celé ať se ti v akci daří sopti
     
    burds tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Při snaze vytočit nějakej bonus na sklizeň přišlo: 17 starých javorů,19 plácaček,3 zelené listy,3zlaté listy a pouze jeden usmolený bonus +1 na 6 hod! Co sem vypozoroval,tak stromy padaly lépe za obyčejný lupeny(11ks).
    Jinak od rána už vytočeno celkem 11 oranžových oslů!Vým,že člověk něco vytočit musí,ale proč pořád osly?!? Vždyť máme tolik šlechtěných zvířat,i na bahamce!o_O
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zkrátila jsem dobu růstu na7.44 což je mi k ničemu,v noci spím. Tak zkracovat budu až zítra ráno.
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ehm, kdo by ted nechtel policko na zadani poctu otoceni Kolem? Uz jsem dal par stovek zelenych a kroutej se mi i oci... no vic na plochu davat nebudu, stejne je to na 12 hodin a ne na 10:48 a jen by to zabiralo pres noc plochu pro akcni kytku...
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak bohužel, runa opravdu na dobu růstu nepůsobí (na testu působila). OFI bude opraveno.
    Zkracovat lze tedy jen zavlažovacím hrotem
    0000.png
     
    mituli tohle ocenil(a).
  12. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Tak jsem chtěl dodat 1 zlatý javorový list, který jsem vytočil na kole štěstí a ejhle, má prý protihodnotu pouhých 570 bodů, ale ve FAQ je uvedeno 810. Takže bude změna FAQ nebo ve hře, abych se neunáhlil s jeho použitím?
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  13. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ahoj ,nemám v inventári javor je hlásená nejaká chyba?diky
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bakonon - jsi si jistá, že to nebyl Červený javorový list ? Ten má ph 570.

    EDIT: Beru zpět, zlatý javorový list jsem si vytočila právě na KŠ a má opravdu ph 570. Tak teď ještě zjistit, kolik má ten červený. Dám vědět.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    muchotrávka22 - starý cukrový javor najdeš v inventáři mezi stromy. Ale musíš si ho nejdříve vytočit na KŠ nebo získat za dodávky v akci

    javory.png
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Z rakosi 514 lanyzu, z 20ti pokusu na party kole: 0 starych javoru, 0 listu, 2 hroty a 100% do stodoly na 24 hod., takze vlastne asi dobry nebo co ;)
     
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Z 35 zelených 8 javorů, 4 zavlažovače a 1 lanýž. Dobré ale úplně se mi ztratily bonusy 100% a +1 na rostliny.
    Ze sklizně jen 157 lanýžů, protože jsem ráno sklízela, ale to se dožene.
     
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Kaolin nic si z toho nedělej,mě zase padají oranžoví bobři,nějak se mi začínají přemnožovat,zatím jich mám 58,k tomu hafo červených a i nějakého toho růžového,co by za něj holky daly:p:p:p
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, to bude asi tím, že ty ostatní barevné nikdo na kolo nenaprogramoval... já tam mám přednostně pštrosy.

    Jdu se projet na kolotoči. Jak to čtu, neměla jsem zelené vstupenky upotřebit předčasně. Co už... I ty modré (nebo fialové) jsou zdarma :)
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
    Jonsdorf a bubla321 tohle ocenili.
  19. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Zadařilo se,má na začátek 29 javorů :inlove:
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bakonon
    Tak je to správně takto:

    listy.png
    Ve FAQ je to již opraveno (prohozeno) . Děkuju za upozornění :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.