Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bych to zas tak nechválil,nebo budem příště pěstovat těch kytek 40 tisíc!:p
    Jinak ještě hotovo nemám,protože mám farmu předělanou v normálním režimu a to padátka moc nepřibejvaj.o_O
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Vysoke pocty samozrejme nechvalim. Jen mam pocit (a doufam, ze neni mylny), ze RT zacina pomalu hledat kompromisy ke stiznostem hracu, ktere za nas admini reportuji a dosud zustavaly bez odezvy. To bylo to, co jsem mela v umyslu ocenit.

    EDIT: Stejne jako ocenuji, ze v teto akci nam dal RT alternativu k nahode (tj. zarucenou moznost ziskani akcni polozky snahou), coz bych byla rada, kdyby admini reportovali, protoze kazde (i male omezeni) nahodneho prvku ve hre bude uspech. I kdyz bych si samozrejme dovedla prestavit, ze misto za akcni kytku ziskame dalsi javory napr. za 2.000 mrkve nebo jinou polozku ze stodoly.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/19
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    burds tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    matlafous123
    Když už tedy byla možnost pomoci si kolem štěstí,tak se to mohlo odrazit více do pěstování rostlin!Těch 365 ks co jsem tímto ušetřil na stonek, mě moc teda nevytrhlo!:p
     
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já bych s tím RT ještě nepřeháněl.
    :D
    To, že mám sousedům projevovat přízeň darováním 25 ks hnoje a tím jim zlepšit náladu, mluví samo za sebe.
    Už vidím své sousedy, jak mě velebí a křepčí samou radostí nad zamašlovaným hnojem.
    xDxD
    Poslední strom zasazen a bude hotovo.
     
  6. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    taky hotovo i když se mě do akce moc nechtělo - ještě pořád oplakávám neúspěch v TOPce. Škoda,že konec nebyl ve všední den - v týdnu jsem v práci a nemohl jsem konec nijak ovlivnit a sledovat.
     
    burds a astrid888 tohle ocenili.
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    taktéž hotovo a abych se neopičila po matlafous123, tak zkráceně : jsem spokojená a hodnotím za jedna, s využitím 100% bonusu na pohopole pokrácené o vánočku, nevinost (a případně i řádek),nebylo potřeba velké množství SH a vrtulí a přesto stačilo pěstovat jen na hlavní a splnit s předstihem tří dnů
    [​IMG]
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Ze se nestydis, takhle kazit cloveku ruzove vyhledy do budoucnosti ;) Pockej, za trest ti ty bobky zitra poslu xD
     
    davidson00 a maribeja tohle ocenili.
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mikeš kocourku mourovatý máš 2* štěstí, jednak miluju kočky a dnes mám SH, jinak bych ti těch 25 bobků s chutí poslala:p
    Jinak stojím tam kde večer.;)
    Neposlala, píšou mi ,že neexistuješ-pro Mikeše-
     
    davidson00 a matlafous123 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 5 nebo 6 sušenek :)
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Milé dámy, bobky mi můžete směle posílat, neboť mám hnojiště vymetené do posledního bobku.
    Z nějakého záhadného důvodu jsem si v poledne pohnojil tři plochy mrkve. Takový já jsem umělec.
    :D
    Akci dávám 2-, protože bonusy a javory jsou o náhodě a nepadají každému stejně.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/19
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ahojte,akci mám hotovu,ale musím sem napsat,bo Astridka mi vyrobila krásný podpis a podle video návodu od Dobena,jsem si ho instalovala.Moc oběma děkuji:inlove::inlove::inlove:;)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Nj, pan je za vodou, kdyz ma na to, aby bobky za litr zavoral do mrkve! My jsem to pochopily, ze tim hnojem pohrdas, to nam nemusis dokazovat tak nazorne :D;)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak +100% urychlil konec a tak je prave hotovo... jen vyuzivam bonus a pak teprve dam stromy, at se snazi a daji trochu toho listi...
    Stonek aktivni, tak uz jen zitra dokoncit a akce za mnou...
     
    davidson00 a astrid888 tohle ocenili.
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Stonek hotový od včerejška,ale jedu dál abych získala ts na mravence,z kterého je zase žlutý ježek.Námaha šla v niveč,opěz zklamání a mravenec nikde.Plním poslední čtvereček taj.sazenici.

    LV 217
     
    evainfo, davidson00 a dasa1143 tohle ocenili.
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    za chvílí sklizeň karafiatu poslední na vypadávatka. Akce hotová už od rána
    [​IMG]
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Jani neboj i mravenec jednou bude :) Ja ho ziskala taky jen nedavno :) No ja mam hotovo ale jedu dal,lazo plazo :D
     
  18. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Chybí mi ještě 20 sušenek, spočítala jsem to ještě na 4 otočky ( nějaké akční už mám nachystané na mletí), na noc budu muset dát asi růži a doufat že budou padátka padat, stejně tak i zítra, nebo zítra možná dám už karafiát pokud dopěstuju akční. Javorových listů na dekorky mám dost, a možná odhrabu i nějakou hromádku navíc ( chtěla bych zkusit štěstí s tajemnou stájí)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Od včerejšího večera hotovo... pěstuji si už do úkolu - plamének a žlutý hrášek... oba dva jsou nekonečné...
    Na baha dopěstovávám rostliny vypleněné sezónou... Přibývá to tedy pomalu ... No teď mám 2 dny volno, tak s tím zase kousek pohnu, zítra ráno sklidím, kávu a pojedu s dětmi k mudr, tudíž se nervovat u polikliniky (kam zaparkovat!?) a pak u FN, kde je to nemlich stejné, jen ta cesta u Labe samá jáma a auto mám široké jak tank a dlouhé jak týden před výplatou, tudíž se nejspíš nebudu nikam vejít :oops:, horko těžko projedou proti sobě 2 octávie... parkovacími domy vyhrožují =doslova= asi pět let, ale není dosud ani jeden.:( Hned by bylo místo, kam dát auto)... Do FN se stahují celé východní Čechy, aut přibývá raketovou rychlostí, všichni to řeší, že není kde parkovat, ale jen "hubou"....>:(
     
  20. elen45

    elen45 Expert fóra

    Po sklizni stromů Sahara mám najednou 5 am. topolů a to už jsem úkol splnila s tím jedním usmoleným, ze skoromaravence morče, takže pořád nic. Mravenci holt mají po sezoně a jsou někde zalezlí.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.