Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Všechna pluska hotova pomocí stromů z kola štěstí, váznu na spodní liště, tam mám ještě čtyři dodávky.
    Ale není proč frflat, vždyť máme ještě 5 a půl dne!
     
  2. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Moc děkuji , skvělé
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  3. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Spodní dodávky mám v polovině ale podle mých propočtů bych měla stihnout akční dopěstovat i bez SH a měly by mi vyjít ještě nějaké otočky dlouhodobek, tak snad nebudu bojovat s padátkama, zatím mi vychází dobře. Plusko jsem zatím doplnila jedno - třetí a vypadly neonové kočky :) :) další javory ještě zrají , předposlední den se pak rozhodnu jestli ještě budu točit na KŠ nebo ne
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak vás zdravím kolchozníci po delší době se k vám vracím akcička hotová [​IMG] :D:D.
     
  5. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, neobjevuje se mi na kole štěstí duby ani lístky, je někde chyba? nevíte?
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kalendar rika ze neni chyba... tyhle veci budou az pozdeji :
    Speciální akce den II zacátek akce: 26.11.2019 ve 14:00 konec akce: 27.11.2019 ve 14:00
     
    Skali tohle ocenil(a).
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Skali - už dlouho si myslím, že to nepadá na každé farmě stejně.
    :D
    Když on nikdo nenapíše kolik lístků protočil, ale jen kolik stromů vytočil.
    Řídím se tím, že co bude, to bude a co nemá být, nebude.
    Na stovky lístků nemám nervy. Je to marný, je to marný ...
    :D
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem protočil snad dvě stovky zelených a zhruba stovku modrých a bonus na sklizeň o který mi hlavně šlo ,přišel jeden (+1 na 6 hod). Bohužel ale protáčím jen otrávené a nemocné lístky,tak jsem se stím už smířil.:p
     
    evainfo, burds a matlafous123 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - proto jsem používala to rychlotočení (lístky použít z inventáře, roztočit kolo a klik na Esc). Jinak bych to nedala xD
     
    evainfo, zejdy66 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mrknul jsem do inventáře beden, a mám asi cca zhruba 8 500 (ANO osmtisícpětset) beden ze kterých můžou vypadnou lístky (mají tu ikonku nahoře v rožku)
    Nemám už hoooodně dlouho náladu sedět půl hodiny u kola na kterém ty bonusy už snad ani nejsou.
    Pokud bych měl nějak statisticky zhodnotit svoji úspěšnost, tak jsem zcela mimo tabulky, protože třeba protočím i 30 lístků a bonus se mi tam oběví jen 3x a z toho samosebou ani jeden netrefím.
     
    evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já na těch svých 42 javorů protočila 30 modrých (než jsem si všimla, že jsou i u zelených) a asi 280 zelených. Těch mám plné bedny, tak můžu plenit. Klikám u televize s notebookem před sebou a s prstem na myši. Sem tam prostě kliknu.
     
  12. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Skali, tohle slyším - čtu poprvé. Tzn. nezačíná se na kole, ale z inventáře? Děkuji za upřesnění.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    švestinka - ano, ve spotřeb. zboží si najdeš volné zatočení (do vyhledávacího okýnka vepiš zat ), a pak klikneš u lístku na použít. Hodí tě no přímo na KŠ ve volném režimu. Spustíš myší kolo a pak zmáčkneš klávesu Esc. A jsi zase zpět v invu. A znovu - použít, spustit kolo, Esc...
    Mně to naučila sousedka, věděla jsem, že to nějak funguje, ale nevěděla jak. Teď se to hodilo ;)
    Edit: výhoda je v tom, že nemusíš čekat, až se to koleso dotočí.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
    švestinka, marian.rom a mituli tohle ocenili.
  14. zina

    zina Perspektivní autor

  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zina - taky možnost ;) Tu neznám. Ono je to asi jedno. Hlavně, že se nemusí čekat, až se kolo dotočí :)
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vaše starosti na moji hlavu:D každý den ráno roztočím kolo a je finito, jsem pořád na nule, co padne to padne:Dhlavně, když je tam kupón.
    Vždyť jsem psal, že z 28 zelených lístků padlo 5 stromů. První den padaly víc. Pak jsem koupil za rama mince lístky zelenáče a taky stromy. Ale je to zase sázka do loterie s javory.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
    evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  17. burds

    burds Titán fóra

    Ráno jsem vytočila +200 %.Akce hotova
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jen bych doplnila k tomu kolu, že to nejde vždy. Na FF a GCh to jde, v Edge mi to na ten na ten Esc vůbec nereaguje.
     
    mariejosefa tohle ocenil(a).
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak to se jim něco povedlo 150 pokusů na KŠ a slovy 1zastaralej javor tak to bude zajímavá hra všem hodně štestí hlavně na kole.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak mne akorat padlo uz po 2x 100% jupiii , este 3policka a akcicka bude hotova :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.