Den volna pomocníků (20.11. - 27.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Stromum se ke me moc nechce (misto stareho ted vypadl mlady javor cukrovy v XXL), takze mam z listi vyhrabanou jen veverku a krtka (za pul hodiny zjistim, co je za potvoru pod treti hromadou), zato na me baflo dalsi 100% na 24 hod., coz je mnohem lepsi, protoze bych mohla usetrit urychlovadla a v klidu napestovat do offline vikendu i bez nich :p
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ke mě se přibatolily neonové slepice, ach jo, to je zase odměna xD, hromádky listí jsem už odkryla všechny, ale došla padátka na sušenky, tak spodní lišta ještě čeká na dokončení
     
    jindrasofr, burds a naruto2002 tohle ocenili.
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Z dvaceti zatočení jeden strom-javor. Na to se můžu hádejte co, velebnosti..... :sleepy:
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - ahojky a točíš za zelené ? Chodí to ve vlnách, tak neváhej a toč. Ještě pár minutek na to máš ;)

    Edit: další akční předměty by měly být na kole zase od 26.11.2019 ve 14:00 do 27.11.2019 ve 14:00
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
    jindrasofr a modro.ocko22 tohle ocenili.
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Budu ještě potřebovat nějaké listy,když už mám pomocníky hotovy?
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - listy se dodávají jen do těch pěti plusek. Do dolní lišty sušenky. Takže asik né ;)
    (Mám v liště ještě javory, tak je pak hodím na plochu, ať to uzraje, bo za červené listí mi dají po akci víc než za javory)
     
    mituli, Apachie1 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali točila jsem za oboje. Kde zrovna byla nabídka. A že byla... I tři najednou. Ale ne pro mě :sleepy:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - tak zelených lupenů máš v bednách dost, tak pak zkus ještě točit v tom druhém termínu. To by bylo, aby nebylo ;)
     
    evainfo, burds a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Už mám jeden :) Díky za rady, já to hledala v dekoracích 8)
     
    evainfo, burds a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali zkusím ale to už se toho moc nestihne... Bude to ke konci akce. Co ještě stačí uzrát?
    Já mám hodně i párty lístků. Jen mi to bylo hádej co platný.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - 26. odpol se povozíš na kolotoči, 27. ráno to všechno sklidíš a je to. To pude. A taky jich 12 dostaneš za dodávání do té lišty.
    :)
     
  12. Scroland

    Scroland Pisálek fóra

    ako je to možné točím točím a žiadne staré stromy na kolese nešťastia nemám ani mladé čo to je za blbosť,
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Scroland - a není to tímto ? "začátek akce na KŠ 20.11.2019 ve 14:00 - konec akce: 21.11.2019 ve 14:00 "

    A další akce na KŠ je od 26.11.2019 14:00 do 27.11.2019 14:00
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Takové složení odměn na kole štěstí bych preferovala pořád. Mimo javory (cca 40ks) a plácačky (18ks), padlo tolik farmamincí, SK, SH, vrtulek a ponožek, jako ještě nikdy. K tomu BZ, TBZ a krejcary. Sůl, cukr, mandragora, drát, elixír a hlavně parfém se objevovaly velmi sporadicky. Jako bonus ještě vyskočilo 100% do stodoly a 3x +1. Po čtrnácté hodině ale je zase vše při starém, 80% zbytečností.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali jj jasný, děkuju. Jsem teď nějaká rozbitá, na nic se nesoustředím, lítám od ničeho k ničemu a je to vidět i na farmě :D
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pluska jsou hotová, teď už jen čekání na lanýžexD
     
    davidson00, evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No jo Skali fakt. Na kole už javory nejsou.Jsou pro mě snad zakleté . Kdysi jsem měla sen, louku plnou zlatavých javorů, a co změnili grafiku .No což budu mít alespoň červenou... level 22O mně naučil jak na to, a co ? Číst pozorně fag xD
     
    Skali a DANKA722 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, a máš aj tie dekorky do riadku, či furt čakáš na javory?;);)
    abóže, jak si vás tu čítam, prešvihla som o minútkuniečo zber +1 od ovčiaka, fajne to nastavili, trebalo byť na štarte:D, javorov mám z kolesa dosť, nebudem ani čakať, len postavím, zbúram, ešte mi aj zostane, koleso bolo teraz štedré, mám aj +100, aj nejaké +1 boli;), už som radšej netočila, akciových by bolo na dva razy naraz;)
     
    Apachie1, GordonSargent a kaolín11 tohle ocenili.
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Na kolese som si teraz objavila ešte javory - zmenilo sa vari niečo o ich dostupnosti?
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Milka66, to máš ešte staré, pozri na hodiny na kolese, raz zatočíš a je po akciovkách..
    tiež tu mám kolík ešte na 3 a štvrť hodiny, ale nechcem ho;)
    [​IMG]
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.