Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šmankote a návod k akci jsi četla? Jsou to padátka z akční, dává i kouzelný strom (sojové mléko).
    Vše v poho, i info o odměnách se zobrazuje. Dostal jsem krejcary a BZ.
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Skali
    Hraju v klientovi a nejde to. Padátka jsem dala postavičkám a nic. Po restartu hry byly padátka v pr..yč a nevím, co mi bylo podarováno. A dodat taky nejde nalevo ani napravo - kliknu že dodám a nic. Restartuju hru a mám to dodáno.
     
  3. zemina57

    zemina57 Zelenáč fóra

    u mně to samé
     
    ldivacka, moncicak7070 a anvan tohle ocenili.
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Při dodávkách na levé i pravé straně mi to taky nešlo, až po restartu hry. Znova to zlobilo, když jsem chtěla obdarovat zajíce, 2 odměny se vůbec neukázaly, takže opět restart a už v pohodě. Sylvie mi milostivě nadělila 1 FL 8)
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ještě jeden poznatek - jakmila vlezu na akční plochu, už se nedostanu na bahamu. Musím restartovat hru. Po restartu když akční plochu vynechám, vše funguje normálně. Dokud opět nevlezu na akční - pak zbývá jedině restart. Dodala jsem postavičkám asi celkem 7 padátek, ale netuším vůbec, co mi dali. No jo, říkala jsem, že počkám a nebudu dodávat, ale jak mám poznat, že už to funguje nebo nefunguje?
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak toho Maxe v pohode, ale Sylvie ani nahodou... furt beha a zadna nabídka moznosti podarovat se neukazuje... no je nejaky trik kdy na ni kliknout?
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mně se povedlo dodat jak Maxovi, tak Silvii. Max hlídá uprostřed ten záhonek, tam je to v pohodě. Silvie maká, tak se přemísťuje mezi jednotlivými pracovišti. Ale když na ní kliknu, možnost dodání se nabídne
    upload_2022-4-14_17-26-57.png

    Po obdarování vyskočí infookno - pravda, je tam maličká časová prodleva
    infookno s odměnou.png

    EDIT:
    Sylvie jde obdarovávat špatně, pokud je u toho pásu a to díky zvětšení - pokud je zobrazení na 80 % tak prý vše funguje.
    Problém je nahlášen, na opravě ještě pracují. Zatím nespěchejte s dodáváním. Pěstujte si v klidu akční, ju ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je tam časová prodleva, zajíc se schová (zmizí) a pak vyskočí okno, nejlíp se dodává když zalévá mrkev :). Zase dal KR.
    Jo Max je růžový a Sylvie modrá, jsem z toho jelen a ne pes.
    Edit hanči54 pohopole na akční nejsou.
     
  9. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,ví někdo jak funguje pohopole na akční ploše?
     
  10. samec

    samec Magnát fóra

    Takže se to nedozvím???????Děkuji za odpovědi---které se mi jaksi vůbec nedostali----Hold Putin funguje i zde
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som obdaroval zajacov a dali mi SH,grajciare a BS.U mňa zatiaľ hra v pohode ale dokedy neviem.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, ty jsi fakt mimoň.... zkus si napsat na podporu chytráku :wuerg:
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    samec - nechápu, co s tím má společného Putin. Pokud chceš zjistit, co jsi za odměny obdržel, budeš muset kontaktovat herní podporu. Odsud ti opravdu na účet nevidíme. Ale to za ty roky už určitě dobře víš, že jo, že my spravujeme pouze herní fórum a ne hru samotnou.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hanči54 - ahoj, pohopole nelze na akční ploše umístit.
     
  14. samec

    samec Magnát fóra

    Bomba-------za každý nic budu obtěžovat podporu----Dík----Spíš by to měla milovaná RT napravit
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    samec - nemáš zač.
    Možná by bylo jednodušší posečkat s tím dodáváním, až to opraví. Pak nebudeš muset obtěžovat
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem ráda, že jsem neměla žádný problém s plněním dodávek ze stodoly. Ani obdarování postav nebyl žádný problém, odměny se ukázaly tak jako v jiných akcích podobného typu. Hraji v M.Edge a v G.Chromu.
    Jediná nespokojenost je s padátky - na mé farmě 3 sojová mléka a žádná čokoládová posypka, u výpliva 3 mléka a 2 posypky. Snad se to časem zlepší.
    Tak ať se vám daří farmáři!
     
  17. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    ahoj Skali,hraju v klientovi a pořád to nejde i když jsem ho přeinstaloval:oops:
     
    sergejko a Skali tohle ocenili.
  18. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ja mám ten isty problem ked obdarujem postavičky tak žiadna odmena reštarty hry vobec nepomáha pozbieral som akciocú úrodu a žiadne padátko...
     
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Ahoj, těsně před sklizní jsem si omylem odklikla odstranění všech polí a téměř dozrálé zmizelo. Dostanu prosím dalších 5kusů?
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rysak87 - děkuji za zpětnou vazbu :)
    Ještě se v tom vrtají, tak prosím, vydrž. Pěstuj zatím akční, tam by problém být neměl. Snad to dají brzo do pořádku a půjde bez problémů i dodávat.

    Pokud bude nějaké info ohledně oprav, dáme samozřejmě vědět ;)
    Hezký večer
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Katule008 - ahoj, ano
    "Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks."
     
    bačkora85 a moncicak7070 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.