Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Levou i pravou stranu mám splněnou, tak teď jen pěstovat a uvidím kam se doplazím. Přeji krásnou hru.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pravá levá hotovo, nic se nesekalo, doufám, že jsem nebyl zase moc rychlý a odměny mám :D grafika akční je moc pěkná.
    Veselé Velikonoce přeji.
     
  3. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Ahoj farmáři, asi jsem úplně pitomá, protože nemůžu nají semínka akčních plodin, poraďte prosím a děkuji předem
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    dorotea14 rastliny máš na akčnom poli.Tie si zober a môžeš sadiť.
     
  5. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    • Necituj, prosím, příspěvek, pod který píšeš. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    -Kuteno-

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Děkuji moc, už to hraji víc jak deset let a někdy si připadám jako začátečník.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/22
  6. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Na ľavej strane sa mi dalo splniť 2 úlohy a na pravej ani jednu. Akčná sa mi nedala posadiť pomocou pomocníkov, len ručne. Vypínam hru a zapnem ju keď sa upokojím tabličkou čokolády.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Obě strany v pohodě splněny, čekám na akční. Uvidíme:music:
     
  8. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Mě to pořád nefunguje,nejde dodávat ani vlevo ani vpravo,takže super oprava:mad:
     
  9. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Stále to nefunguje ...
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rysak87, Tabita56 - ahoj, zavřeli jste komplet hru - prohlížeč/klienta a přihlásili se znovu ? Pokud ne, tak vyzkoušejte, ju.
     
    sovicka64 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pravú a ľavú stranu mám hotovú.A ešte otázočka pre rýchlikov,ešte nemá ani jeden hotovo?:D:D:D:D.
     
  12. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Skali několikrát
     
    Skali tohle ocenil(a).
  13. strsim1

    strsim1 Pisálek fóra

    Nejde dodávat ani vlevo ani vpravo
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rysak87, strsim1 - hrajete v prohlížeči ? Případně v jakém ?

    Teď jsem dodávala v klientu - v poho. Pak jsem zkusila v Edge - v pohodě. Nakonec jsem zkusila v Chromu - a tam to nešlo. Zkuste jiný prohlížeč, případně klienta. Když tak dejte zase vědět, ju ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Zaseto, pohnojeno a vodou jsem rovněž nešetřil, neb bydlím v dešťovém stínu... Po úpravě dodávek to stihnu, i když velikonoce(krom pátku) jsem v práci. Teď už jen pravidelně sklízet a dodávat. Spešl plocha je taková nenápadná. A jsem rád, že mi na práci v ní stačí myš. Pomocníky si šetřím na inší akce.
    Dodávky po stranách splněny - i když byl s nimi problém...
    Tak všem farmářkám a farmářům přeji pěkné Velikonoce, plné sluníčka, tepla a dobré nálady. A také splnění akce:))))))))
     
  16. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    a ty dodávky tomu zajíci udělám či najdu kde
     
  17. samec

    samec Magnát fóra

    ahoj----dodal jsem dvě padátka zajíci---Sylvii a nedozvěděl jsem se co mi daroval--------to se teď dozvím jak??????A padátka jsou v ***
     
    maribeja a anvan tohle ocenili.
  18. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Hraju v Chromu a v pohodě, dodáno pravá i levá strana, jen zajíc občas stávkuje, když rovná čokoládu stále se pohybuje a nejdu mu dát padátko, ale jinak je to OK.
     
  19. kulička

    kulička Rádoby autor

    Hraju v klientu, obě strany hotové, ale musela jsem po každém dodání potřebných surovin hru zavřít a znovu nechat načíst, tedy celkem 10x. Dárečky mi také nejdou odevzdat.
     
    Skali a maribeja tohle ocenili.
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    U Maxe se mi obdarování zobrazuje, ale zatím nemám čím a u Sylvie mi to nic nenabízí :sleepy:
    Aby mi to sojové mléko mezitím nezkyslo (mám 6ks ze stromu):music:
    P.S. Naštěstí jsem si dnes užila sluníčko i koupání a tak mi to nijak nevadí.
    Něco jsem zasadila a uvidíme jak dlouho mne to bude bavit :p
    Krásný den Všem ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.