Den v muzeu (4.9. - 8.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wallik68, o žádné chybě nevíme. Včera večer jsem umlel akční kytku a dnes tam znovu jantary mám. Pro vyřešení problému, prosím kontaktuj herní podporu. Odkaz najdeš v mém podpisu. Děkuji.

    upload_2020-9-8_17-33-47.png


    Hráčka svůj příspěvek smazala, nechám zde jako info pro ostatní.

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 8/9/20
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  2. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Tak za chvíli ta meziherní trapnost skončí a budeme se těšit na něco povedenějšího. Ale sranda stranou, i větev na stonku není tak špatná, že?
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 Diky za doplneni, ja uz byla zas myslenkami u nasledujici akce se zaplatami, takze mi vubec nedoslo, ze pisu do vlakna s akci odehravajici se na Baha :oops:
     
    DANKA722, Y_n_O a GordonSargent tohle ocenili.
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ciri13 tohle ocenil(a).
  5. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak mam stonek a 3 dárky navrch, na to, že jsem to flinkala, protože mě to neba jsem dojela daleko. Všem, kdo stihl celé gratuluji.
    Mějte se krásně, já jdu slavit.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte bojovníci, tak taky hlásím prohlédnuté všechny kouty muzea. Ale byla to fuška. Padátka jsem dneska dohnala jednou otočkou vodních hyacintů (se SH) a pár posledních chybějících vypadlo ze sladkých brambor.
    Z bedniček toto (jedna neotevřená se mi ještě povalovala v liště)
    neonky.png :)
     
  7. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akciu nedám ani po stonku, chýba mi 1000 lebiek. Minula som všetko SH a nadarmo. Nevadí aj zajtra bude svietiť slnko. ;)
     
    davidson00 a Peto121 tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak na neonky musím zapomenout, dnes jsem se v ústavu na farmu nedostala a teď už za dvě hodiny 110 pajdátek neulovím. Co už, tak holt nebudou další dárky do her. Nevadí, kecám, budou, já něco vyšmelím při O&D, však je za dveřmi... :)
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hviezdička, na žádosti o zasílání dárků a akčních předmětů máme určené vlákno ZDE. Prosím, příště svou žádost směřuj tam, děkuji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Prohlídku muzea jsem skončila v předposlední místnosti,už brzy budou zavírat , prý jsem měla zrychlit krok :D
    Nevadí,z tajemna by se stejně, místo sojky, vyklubalo cosi žlutého ;)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Protože jsem začala hru až včera, nemám ani stonek. Všem kdo dohráli do konce gratuluji:p;)
     
    davidson00 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, muzeum jsem prolezla celé a zbylo 15 nástrojů. Kdyby se mi včera dopoledne nepovedlo vytočit 100 % do stodoly a 2x 1 na 6 hodin, tak bych se do druhé části nepustila. Neonová zvířata po odtajnění jsou králík, myš, kachna, prase.
     
    matlafous123, DANKA722 a Peto121 tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Poslední dvě sklizně jsem posypala vrtulkama, nechtělo se mi dávat SH. Pak ještě jedna plocha bromélie na chybějící 4 padátka a mám komplet hotovo. Měla jsem štěstí, že jsem byla převážně doma na PC, bez bonusů bych to na cestách celé nedala.
    Na hlavní už je nachystáno na šití, tak jsem dala na Baha taky dlouhodobky a dám si do zítřka do 14 hod pohov.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak, vzhledem k tomu, že jsem se včera v bytě více méně otočila na podpatku (přijela, vyložila a odjela) cca 3 x od 7:30 do 19:00, domů přitáhla až na ATB, dnes skoro to samé, jen o chloupek později od 9:30 do 19:00 - opět na ATB... akce hotová po stonek a kytek jen okolo 1200 ks, to nedá ani na první dárek navíc.
    No co, 2 x návštěvička u milé osůbky (další se povede buď v pondělí nebo až v úterý, atd ... prostě jen PO + ÚT, víkendy se moc nechytám), dneska dopoledne jsme s chlapem byli v lese, zítra odjíždí směr Švýcary - návrat v sobotu, nejspíš... radost z úlovku veliká, spokojená jsem na max.... 65 hříbků, podoubáčci, klouzci, kozáci, kotrče, babky, růžovky, lišky.... na farmě si je odkliknu za pár hodin a nevoní.... (jo všimli jste si jiné grafiky u lišek - hub? Za mě je hezčí).
     
    davidson00, ašada01 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Tak o 16 padátek mi ty neonky utekly ale nevadí z toho se nestřílí
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj za mě velmi náročná akce.... prohnala jsem zeleným slizem ty dlouhodobky... a musela ještě dvakrát otočit 24hodinovky s SH kvůli padátkům.... té krátké kytky na jedné ploše to chtělo sakra hodně.... nebaví mě akce na jednu plochu... a teď nás čeká zase akce na jednu plochu...
    Jsem pracující matka tří dětí.. tři děti na třech školách ve dvou městech se stejným časem začátkem školy... Ani Zuziho vrtulka nestačí to stíhat, do toho finušuji s prodejem bytu a dostavbou baráku, pracující na plný úvazek a ještě jedno robátko je autista... a fááákt jedna plocha mi prostě nestačí.. farmu hraji 9tým rokem, ráda se u toho odreaguji... ale toto..... probohajeho.. dejte něco méně náročného... relax.. pohodu a ne honbu s časem na jedné ploše..... Díky An..
     
    janajenka, Y_n_O a Apachie1 tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    MatýsekKamilek, děkuji za informaci jak si minutu po minutě trávila den, včetně rozvrhu na další dny a že houby rostou. Jednu větu, že jsi dokončila akci jsem tam taky našla.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Myslím, že by úplně stačilo, kdyby RT nekouzlilo s časem na dokončení a akce končila ve středu, sice byla do včerejšího večera, ale padátkům by jedna noc pro dlouhodobky prospěla.
    Mně jedna plocha na pěstování stačí, zase by dali víc kytek k dodání kdyby byly dvě nebo ne? Relaxuju i při nesplnění celého úkolu ;)
     
    berkaKolchoznice a davidson00 tohle ocenili.
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Tak hlásím akce splněna na 100 procent. Byl to boj. Použito hodně SH i Zuzi. Kdyby nebyla akce do 22 00 hodiny, nestihl bych to.
    výsledek [​IMG] neonky nic moc :sleepy: ale vůbec nevadí, důležitý jsou že jsem nějaký získal to byl můj cíl ;)
     
    davidson00 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.