Den v muzeu (4.9. - 8.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bez extremniho pouziti SH mi nejak vychazi, ze cas na tuto zkracenou akci asi nebyl dobre spocitan... mel jsem plny cas s vodou a hnojem a nocnim spankem a nedokazal jsem udelat kytky pro ten predposledni ukol... padatka v pohode, mam dost JC... taky jsem daval na noc pohopole s SH, i presto nestacilo - takze nejde o tezkou obtiznost, ale bud nespat nebo SH, to neberu...
    No tak bez tech neonek a jednoho TS, uvidime zda tento trend "jen pro nektere" je jen nahoda (neodpocital si 2 chybejici dny ten co delal pocet kytek) nebo trend na vydolovani penez na kosiky/SH...
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych ,že nejhorší bylo rozpěstování druhý kytky.Padání bylo nastaveno ze začátku opravdu mizerně a pak ten čas prostě chybí.Pokud se dotoho nevloží trocha zelených kapek,akce se nedá stihnout.
    To je ta vysoká obtížnost akce.:wuerg:
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    panslamacek Zadna kouzla s prevody penez v tom nehledej. Hraju uz par let a zdarma (resp. za realnou menu kupuji pouze pomocniky na mesic, abych byla uplne presna), ac si kdekdo mysli a tvrdi se to tu porad dokola, ze "kdo neplati nejede".
    Vyvedu te z omylu! Penezenku vytahuju v hospode, kdyz platim pivo, ale vsechny JC do jednoho jsem ziskala pri OaD - staci pouzivat mozek :p

    EDIT: Oprava, kecam - jeden JC sel ziskat tusim u Renza a jeden si matne vzpominam v nejake akci, ale na nazev uz si nevzpomenu.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/20
  4. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Akci jsem nesplnila už ty dvě poslední nebyl čas.Jsem ve velkém LVL a to jsem stávala i v noci abych nedávala sh ale přesto ke konci jsem je dodala všechen co mi zbyl a zbytečně tato akce nebyla dobře propočítána,jestli to bude na dále budu si akce jen vybírat.Nestojí mi to za stres a nic z toho.Myslím že ted ty akce jsou jen o penězích aby jsme do toho vráželi i prachy.:cry:
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    nerozumiem, nad čím tu poniektorí plačú, veď riadok mohol získať každý, teda, ak nezačal hrať včera ráno, ostatní čo majú robiť s bonusmi, zeleným hnojom, Jack Darčekovcami, PL atď..8););)
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dulisro tak tato akce byla v pohodě až ke stonku,já nepoužívám žádný bonus ani SH a jedu jen na MJS+voda+hnojivo a zatím akce dělám,není to o penězích to si teda nemyslím,používám na rozpěstováni SH,vrtulky,vodu a hnuj a to jen na začátku pak už jedu jak jsem psal :)
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte - základní část akce byla splnit 6 úkolů a dojít ke stonku, což se dalo (viz má mladší farma). Ta druhá část s další akční rostlinou byla bonusová nadstavba a dala se splnit jen pokud se pustilo SH, event. bonusy ke sklizni apod. Proto byla rovněž uvedena dvojí obtížnost:
    obtížnost.png
    Rovněž na to upozorňoval Doben ve videu k akci, proto také nechápu tu kritiku.
    Volali jsme po akcích, kde by si přišli na své jak novější hráči (nebo ti, co nemají tolik času či možností), tak i ti dlouholetí, co už jsou trochu dál. Osobně toto rozdělení obtížnosti vítám.
     
  8. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný sluníčkový podvečer,
    stonek mám jsem spokojený ale stihl jsem to tak ak :).
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,těžkou akci si představuji tak,že budu sklízet bez prostojů a akci splním třeba v poslední den za 5 minut 12.Zde si tedy nejsem jistý,jestli je to vůbec možné.Pro starší hráče asi brnkačka,ale u těch novějších si teda moc jistej nejsem.o_O Trošku zde dostává na frak i možnost hrát "zdarma"!:wuerg:
     
    Veselka a jarege tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Presne to pisu - zadny prostoje, naplno do pestovani, rozumny pocet SH vcetne pohopoli na noc a neslo to... takze to neni "tezka". ale "splnitelna jen s dotacemi"... pochopitelne kdybych dostal nejake +1/100% z kola tak mozna, ale skoro 200 modrych a stovky zelenych neuspely ani jednou...
    Proto rikam ze to neni spravny trend a jen DOUFAM ze to je dano chybou toho, kdo navrhoval pocty a myslel si ze akce bude 6 dni jako vzdy... to by se pak dalo stihnout... padatek jsem mel 600, tam to slo a s temi 6 dny i pro vsechny...
     
    jarege tohle ocenil(a).
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Souhlasim se Skali. Tahle akce mi prisla poprve postavena dobre a spravedlive. Po stonek meli vsichni stejne sance a po stonek byla akce avizovana jako stredne tezka (nikoliv lehka) = po stonek meli tudiz vsichni sanci s trochou snahy dokoncit a cas vychazel i s prostoji. Za stonkem uz byla cast urcena pro silnejsi hrace a nebylo tam v odmenach nic extra extra (florenovnik, obr strom, konkretni novy chlivek atd.), ceho by mely slabsi a mladsi farmy pri nedokonceni extra extra litovat a ti starsi kdyz chteli a neco obetovali, mohli ziskat odmeny navic. Treba bonusy ke sklizni, ktere museli pred tim v nejake forme obetovat a ani ty vlastne nemeli jiste, protoze stejne jako TCH byly o nahode.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no vidíš Matlafousová, mně se tentokrát ty bedny navíc vyplatily. Většinou jsou tam na bezetka, ty už ani ve slotech neprodlužuji, častěji chovné, občas dílenské, nikdy rostlinné...a najednou 3x. Protože "štěstíčko" dnes nešlo naproti, tak jsem hned jeden do zlatého využila na stávající akci. Opravdu už nevím, jak "spravedlivě" rozdělit akce. Toto je rozumný přístup,cíl je v polovině a kdo si chce dát kolečko navíc, budiž.;)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Jj, kazdy z milionu hracu by chtel nejlepe akce site na jejich miry - na tlusteho aby bylo dost latky, ale dostal mnozstevni slevu a hubeny aby to mel levnejsi, kdyz na nej prece tolik latky nepadne... a nakonec z obou stejne vypadne jen cosi o zdimani penez.
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,odkryla jsem neononky [​IMG] 3 kozy a 1 slepice.Super:mad: Pěkná bída
     
    Veselka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.