Den v muzeu (28.1. - 2.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny sobotny vecer...tak ja sa vleciem ako slimak..ale casu dost,,uz rozpestujem tu kratku a snad to zajtra vecer dorazim...nech sa Vam vsetkym dari.;)Tak uz je to na celom poli.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/1/22
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Hlavonožkovka konec ale nejsou pajdátka, tak jsem odpo zasadila saguaro a ráno se uvidí kolik toho napajdá.
    Hotovým gratulka.. nehotovým hodně zdaru ;)
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ráno jsem dodala poslední hlavonožku a chybělo mi přes 400 padátek. Otočila jsem 3x habanero, (s SH, řádkem a urychlovadlama
    to dalo 1,5 hod), a bylo hotovo. Na lebkovku jsem měla nasysleno 60 jantarů, tak bylo rozpěstováno raz dva. Jedu zatím v klidu jen s vodou, času dost.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cestou ke stonku jsem posbíral nějaké podivuhodné stromy, rybí kost mi málem zaskočila, protože vyrostla Akácie sivozelená (neměl jsem) a Yggdrasil, Dřezovec trotrnný XXL, Tulský strom XL a 2 stromy přání (XL, XXL).
    Hlavu s nožkama už budu mít komplet a teď lebku.
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne este chyba 40 pajdatek,tie budu rano ;) Na rozpestovacku budem mat iba 25,dako nevydalo xD od rana som sa krutila v kuchyni,po tych dortikoch to chcelo zmenu a tak som varila okrem obeda aj huspeninu ;):p a potom sme sa tarali po obchodoch a vyberali chladnicku ;):music: No casu dost a myslim ze niesom na tom az tak zle :) horsie je to na vedlajsej,ale aj ta to dako dorazi,mozno LTT ale predsa xDxDxD
    Pekny vecer Vam prajem,ja pojdem do pelechu,lebo som KO :oops:
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ahoj, asi jsem zaspal: píšeš pokrácenou maracujou?
    Evainfo psala o pokráceném saguaru tuším....
    Už se dají baharostliny pokrátit skleníkem nebo něčím podobným? Nebo tím myslíte oba pouze nějaké řádky v nebi, vodu, a hnůj? Předem díky.
    Tenhle řádek beru spíš jako raritu, nechám jej deaktivovaný (stejně jako řádek na zkrácení bahachlívků), pro případ, že bych potřeboval rychle značné množství plodů naráz (ananasové pečivo, +bonus do slotu, +tenhle řádek)
    edit: kaolín11, díky
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Obě farmy už mají rozpěstovanou druhou akční. U výpliva jsem sice dokoupila 13 náčiní, abych se dostala k barvivu, ale aspoň nemám rozhozené časy.
    Přeji pěknou neděli, i když u nás zatím leje, ale snad se to brzo změní na sníh - to by se mně víc líbilo.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    radyn.m
    Využil jsem toho,že mi jedou ještě 3 řádky na SH a tak použil co se dalo.(voda,hnůj,SH);)

    K akci: čekám na 200 padátek. Takže zejtra ráno hotovo.8)
    https://1iq.cz/img/fJMn8/8dbtY.jpg
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, stav: [​IMG]
    Začínám pěstovat krátkou
     
  10. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Ahoj,

    nahoře píšete , myslím ašada01, že máte nasysleno hodně jantarů. Jak se schovávají jantary do zásoby, když další naskočí jen když klesne počet pod 5? Mně to jde jen schovat do zásoby teoreticky 9 kusů. Děkuji předem za radu

    A.
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Astrala: jednoduše, zadáš mletí do fronty, vždy když přibyde 5 ks, které čekají třeba za krmivem na dobu 30h, 50h. Máš nulu, ale ve mlýně přidáváš, zrušíš akční, přidáš a meleš. Tedy přímo nemeleš, ale čekáš až budeš pěstovat další akční a až bude dostupná, umeleš si ji opravdu a máš na rozpěstování ne 5 ks, ale mnohem víc.
    Je to už kolikátá akce, kde se dá tento způsob využít.
    Ty lebky mě moc nebaví, jsou "krátké".
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno z muzea :) z Lablabu vyskočilo 106 náčiní, tak jsem nasadila podivuhodné stromečky a že jich v liště mám :D
    ještě budou další várky a zrají rychleji .. jsem zvědavá, kolik to dá náčiní. Chybí ho ještě 424 kousků :p



    [​IMG]

    [​IMG]

     
  13. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem tak taky jako většině z vás mě chybí padátka. Hlavonožku mám hotovou tak ještě ty padátka a Lebku snad to stihnu přeji krásnou hru.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Potřebuju 300 padátek ke stonku. Saguaro+3 JC přes noc zklamalo:):(-.-
     
  15. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Béééé, taky nemám padátka :oops::cry:
     
  16. tomasfiser6

    tomasfiser6 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud potřebuješ ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    ahoj mužeš poslad navod na padatka baharama

    musiš je dat do mlyna a nesmi se umlit
    ***sloučeny příspěvky - multipost***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/22
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, koukám, že ty padátka zase moc nepadají, mně jich ze saguara vypadlo jen 101 kusů, a to je plodina na 24 hodin, to je tedy hrozně málo, takhle nezískám ani ten stonek, natož dělat další půlku akce, jsem z téhle akce docela zklamaná, ještě mi chybí 270 kusů padátek.
     
    evainfo, -Jara05- a ivetakuc tohle ocenili.
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mě chybí stále 300 padátek už od vřera čekám z habanera vypadlo jen 60 kusů slabota jo i s 10-ti JC
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pěstuji na pohopolích bez bonusů,ale pořád mi příjde,že se držím ve stejných číslech - pěstuji na třetí částečku,ale nejde mi to - takže přemýšlím,že hodím zpátky malá políčka a pojedu svůj rytmus - ale tentokrát jsem nezapomněl aktivovat vánočku a nevinnost a roste mi to 2 hodiny a 50 minut,prostě na pohopole asi kašlu,protože z malých políček toho snad napěstuju víc než z těch pohopolí
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak toto jsem taky nevěděla, takže díky za radu už mám 10 jantrů xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.