Den v muzeu (28.1. - 2.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) a ja som sa az teraz dostala k pocitacu , takze zacinam az teraz ;)
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Začala jsem Hlavonožkovkou a vytočila pár bonusů, v práci mi kiksl tablet a na mobilu mi nešli dát malá pole, tak jsem jela na velkých jak při rozpěstování se SH a vrtulema.. teď na noc už jsem dala 1x1 pole a ráno se uvidí o kolik postoupím ;)
    Hodně štěstí všem :D
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sandrička, to je jedno, kdy začneš; ale ty budeš mít razdva hotovo, my ostatní se s tím stejně budeme trckať celý týždeň xD
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    No já začala akci v 1/2 5 odpoledne s premiem jsem měla 10 hlavonožek .Už mi těch 5 dodali ale také už mám rozpěstováno.Stonek nic moc .TBZ jsou na nic ale hra je na bahamě tak uvidíme co z toho bude
     
    ezzra, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek je doma,chybí 8 padátek na další setbu!:cry:
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, no nevím... raz dva je na na farmě když máš laskavec,Baha něco takového nemá. Do Večerníčku lebkovka napěstována, ale zbytek padátek na otevření druhé kytky a jejímu napěstování do nočních zpráv neschrastím. Ale předokládám, že padátek budu mít přehršel. Vzhledem k tomu, že z celého "ansáblu" jsme zůstaly jen dvě a zbytek je v karanténě, tak minimálně 3 dny poroste na Baha saguaro. I vodu na něj plýtvat mně připadá zbytečné;)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, to je statistika na úrovni ministerstva... kouzel xD Tak ty si to v klidu dopěstuješ, já zas budu hlídat hodiny a prosit o posunutí přestávky o půl hoďky, páč mi to na farmě ještě nedorostlo. U některých nadřízených se setkám s pochopením, u jíných je sklizeň v ha... v záchodě a jsou prostoje a ještě jsem za .... nýmanda?
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Super,řádek nám flákli do ostatních,místo do rostlinných! Nevadí,další řádek na okrasu.:cry:
    Jinak ,chybějící padátka jsem dohnal s pomocí 26 JC a pokrácenou maracujou na polích 2x2.:)
     
  9. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Je potřeba moc padátek a moc nepadaj,SH na ně nedámUdělám stonek a končím:mad:
     
    hroudov a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kaolínku gratulka!
    Já přišel domů ve 20.45, pronda koupelnou jsem k PC dorazil ve 20.57. Teprve tehdy jsem zjistil akci. Osivo už roste, pak to hodim na malá políčka a jdu chrnět. Padátek mám asi 40.
    Jo, nemám pracovat, nemám pracovat, nemám...
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak nejsem jediná... prvních 100 pomocí SH, pak už prostě voda...
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce dobrý, ale přidávám se k některým názorům, že když už jsem na bahama v levelu 600, tak jsou mi TBZ k ničemu. A není to jen tento řádek, TBZ jsou i v jiných akcích, v jiných řádcích - nač? Proč bych se měla kdesi trkvasit, když za to dostanu body, které vyletí do luftu? To je jak v té pohádce - dostaneš dar-nedar:sleepy::(
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    kaolín11 - já furt zapomínám si aktivovat nevinnost a vánočku :p

    mimochodem start u mě není špatný,pěstuji taky na pohopolích a zatím něco přes 100ks rostliny :cry:
    Do akce se zase pouštím jen kvůli dobrým odměnám (např. luskouni) - začal jsem s tou kratší rostlinou:music:
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den v muzeu :) tak stoneček je už nachystaný a taky nechápu že je v ostatních, se někdo koukal jinam xD no sklízet ho budu ráno s hlavní sklizní, ale je raději nahoře, co kdyby :p Co mě spíše vadí, že při ručním kliknutí stonku v nějaké kategorii, mě to přehodí na všechny. Dělá to jen u prvního kliku a pak už jeto v pohodě. I teď když jsem ho sunula, tak první klik mě přesunul na všechno, ale po návratu k ostatním byl jinde, než měl být. Už si na to pomalu zvykám :p

     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    nemám urychlovač,za to počty plodinek na poho jsou pěkné:)Nepoužívám Jacky,to by bylo daleko více.Počkám na jinou lepší akci a pak využiji.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Plácat jacky na pohopole se mi zdá zbytečný. Daleko lepší je dát nějakej 100% nebo 200% bonus do slotu.;)
    Jinak tedy pomalu dokončuji pěstování druhý plodiny!8)
    Zatím 8.069 kousků.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jak říkáš :) ve slotu mám 200% a už jen s vodou a bobky, lebkovka je krátká, půjde i takto rychle a na padátka bude dost času se zkráceným saguarem. Mám už konečně druhý volný a celý víkend xD kdy jsem naznačila šévce, že 10hod. x6 dní v týdnu už nějaký rok je unavující ... divila se :wuerg: :p

     
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hlavonožkovka je napěstovaná ale chybí mi ted 500 padátek abych mohla rozjet druhou akční
    no mě z akčního nic moc nenapadalo z padátek mám 10 JC a přesto mám na skladě 162 padátek a akční je napěstované
     
    Naposledy upraveno: 29/1/22
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem začala tou delší a jedu bez jakýkoliv bonusů nechce se mi plýtvat bonusama, jenom jsem protočila pár PL a nic mi to nedalo, hlavonožky mám 2192 a náčiní 463, než napěstuju tak to snad napadá z jedné sklizně mám 70-80 padátek.
    Já si myslím, že když někdo má 100% a jede na pohopolích, tak je lepší dát místo MJS ananasové pečivo, tam je přece jenom o nějaký kousek navíc mám dojem, že to je o 1 kus navíc, ale zase to ubere 1 kus na pidi poli.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes točím lablab kvôli padátkam až ich budem mať dosť tak si rozpestujem lebkovku a na dnes to bude stačiť.Zajtra budem pokračovať a točiť tú akciovku a to iba s hnojom a vodou.Času je ešte dosť nebudem už nikam ponáhľať a míňať bonusy už nebudem;);).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.