Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TheMarqetka

    TheMarqetka Zelenáč fóra

    dekuji za pomoc
     
  2. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    TheMarqetka: Pokud nechceš tak dlouho čekat, dá se to zachránit nákupem košíku ( viz. první strana diskuze)

    Já jinak rozpěstovávám. Velmi rozlítaný prodloužený víkend mě čeká a tak se mi akce moc nehodí, ale nic naplat. Budu se snažit co čas a připijení na internet v dané chvíli dovolí. A že toho moc nebude :(
     
  3. bublina55

    bublina55 Pisálek fóra

    prosím mam jenom kytku - otcova láska, druhá plodina se nedostavila, uz jsem restartovala .....ale nic
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj bublina55,
    a na jaké ploše chceš sít? Matčina láska jde sít jen na hlavní louce a na divoké louce.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak akce se zúčastním jako každé. Pokusím se dokončit akci celou, ale hrotit o nebudu. I mě jako hodně dalším hráčům mandragora přetéká ve skladu;)
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  6. bublina55

    bublina55 Pisálek fóra

    ok moc děkuji
     
  7. j.e.z

    j.e.z Rádoby autor

    po sklizni před rozpěstování 128 lup a 97 knih,,,tak snad dobrý ne :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nezdá se vám ,že Lupa nějak mizerně padá z polí? Nato že ji má být jednou tolik, tak je to fakt bída.
    Lupa 191 ks (z toho 14 dárků), Kniha 175 ks :music:
    Ale času je dost,tak snad to bude brnkačka!;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Rozmýšlela jsem se, až jsem to vymyslela. Akci nedělám, na rodiče nemám náladu. Takže knihy o hmyzu a následně lupy jsou mi pro tentokrát volné. Asi jsem přeakciovaná :)
    Taky ta kytka na deset hodin se nelíbí, ani ten řádek, ani žáby xD Prostě jsem se rozhodla být za protivku xD Tím pádem...sousedi, neposílejte mi dárky, ať pak nemám těch knih, co nepotřebuju moc.
     
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    To že bude další akce jsem věděla z měsíčního přehledu, ale v návalu krmení netopýrů jsem na ni úplně zapomněla :D Takže rozjezd pomalý, neměla jsem ani napěstované SH z obříků, natož připravenou farmu na akci pro první příval vypadávátek ;) i tak 117 zvětšovadel a 87 biologie stojí ve stodole ;) Takže ono to nějak dopadne ;)
    Mandragory mám přes 40 tisíc ve stodole, alchymista nemá praktické využití, čili jsem ho stopla na 2 lvl. Co se týče stonku, pro mě za mě ať je třeba 100 řádek v nebíčku, stejně to odklikám :D
    Tak ať Vám to padá a maminy snad na Vás dítka v neděli nezapomenou ;) Loni mě ti moji rošťáci překvapili snídaní do postele ;)

    Andulíí
     
  11. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Byla jsem na dovolené, na akci jsem přišla až včera večer a nějak to nechala bez přípravy. Je to hra a ne maraton, co v pohodě uhraji, bude mé. Dřív jsem se v práci nervovala kvůli každé hlouposti, dnes jen pohoda. Jen kdyby to kotě tak nezlobilo.
    Souhlasím s mnohými - alchymista je jen pro starost kam se skřítky, nevyužívám jej:)
     
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak jsem rozpěstovala,splním stříbrné úkoly a půjdu si pro SK.Pak se uvidí.
    Žabičky mám,sakury taky,ale znám se,pořád jich mám málo xD tak pak půjdu pro ně. Mandragory mám habakuk,nějaké ty skřítky ve stodole,ale nějak mne nenapadne je využívat,zabírají moc místa a prý trpaslíci.Obři to jsou.Stonek tedy půjde až nakonec a jak píše Andulííí nade mnou,stonek prakticky odklikávám celý, pokud není nějaká akce.Akci tedy udělám,pak bude dlouhý odpočinek a budu moci pěstovat do stodoly.
    Papa
     
    Simissek, Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  13. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    ahoj. Tuto akci vynechám, mandragory mám dost, další nepotřebuji. Ještě nedávno bych šel kvůli žabičkám, ale nedávno jsem je získal v akci, takže už je nepotřebuji. V minulé akci, v netopýrech jsem získal kiwi, takže velká spokojenost. Tady bych bral ty dekorace, ale asi si počkám na jinou akci. Všem co budou plnit přeji úspěšné dokončení a ať padá dost vypadávátek.
     
    hroudov a evainfo tohle ocenili.
  14. mataky

    mataky Zelenáč fóra

    ahoj,mne tiež chýba kvet otcova láska,normálne som ju zasadila a zrazu sa stratila a nemám z nej ani kus.neviete čo sa stalo?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    nebudete sem dávat takový ten přehled:
    Má být ...., mám.... plním na ...%

    je to docela fajn, vědět jak na tom člověk je.

    Prosím, prosím

    Klárka
     
    Witchy.D, mirae a Mersi7 tohle ocenili.
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Orliček :)

    Vypadavat ma 200 lup a knih (2:1)/den, v tuto chvili ma byt 22 ([0.ukol]+22 ) nebo chybet 1178, mam 234 (chybi 966 ), mam 19% hotovo.
    Stav matek : idealne 92 kusu (834/den, [0.ukol]+92 kusu ), mam 0 z 5000 (0% ).
    Stav otcu : idealne 201 kusu (1834/den ), mam 93 z 11000 (0% ).
    Zatim uplynulo 1% casu, zbyva 141 hodin.

    Trochu nerozlisuju vypadavatka, protoze u sousedu to chce asi napsat co potrebujou, spatny ze se neda nastavit predvolba...
     
  17. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    krásne mi zakvitla otcova a matkina láska a keďže nemám sakuru ani žaby, budem pestovať a pestovať pokiaľ tie žaby a sakuru na tú moju farmu dostanem.
    idem študovať ten hmyz , veď mám 87 učebníc a ktomu 104 krát lupu.:D
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Prej že RT dochází fantazie: Nikdy žádnou neměli. Ti mají v hlavě matrix a kalkulačku. Jako kníže Rohan rozhodně nehrají. Ale přesto do toho já blbec jdu- že bych jim zase, myšička, skočila na špek?
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, prosím všechny, kteří se domnívají, že jim chybí plodina, aby se vrátili na FAQ na první straně této diskuze a důkladně prostudovali, kde mohou které květiny pěstovat. Pochopíte tak, proč se vám na některých plochách některé akční plodiny nezobrazují - je to proto, že je tam nelze pěstovat.

    Díky za pochopení
    danda
     
    maribeja, Simík21 a mirae tohle ocenili.
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 já ti nevím, jestli nerozlišovat vypadávátka - lup má být dvakrát tolik než knížek a přitom to padá skoro stejně, aspoň teda u mne...mám 108 knížek a jen 145 lup, takže z těch optických pomůcek se může stát adrenalinová položka.
    Nerada bych si zopakovala situaci s akcí Mýval, tu jsem zvládla jen díky masivní podpoře sousedů a bylo to na knop ...

    dando, ty idealistko :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.