Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Zravím všechny, co jsou jako já trošku už unavení z jedné akce za druhou. Také přemýšlím, zda se zapojím do akce, abych ji splnila celou. Trošku si připadám jako otrok:p
    Nejspíš to pojmu formou lehárka a užiju si prodloužený víkend jinak než klikáním na PC.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějaké floreny mě ještě zbyly za poslední kompenzaci,takže řádek asi přikůpíme! Nezdá se RT těch 5 kusů nářadí nějak moc??:p
    Já jen, aby to nějak nenarušilo hru a nedočkali jsme se za měsíc nějaké úpravy!:eek:o_O

    To tedy čumím kolik máte zásob Mandragóry! To se svými 10.664 kousky se můžu jít zahrabat.:) Ale zato mám 56.972 ks drátu, kterej se mně utěšeně hromadí.:)
     
  3. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Rodičovskou akci chválím, je bezva, že je dostupná i nižším levelům. Žáby nemám, sakuru ano, ale vítám i ji v odměnách, je to překrásný strom. Hvězdičky - nadšení, pořád jich mám málo a po stromě moudrosti postupuji pomalu. Takže hodnotím vysoce kladně.

    Jo, a mandragory mám ve stodole rovné 44 kousky.
     
  4. Borovka

    Borovka Zelenáč fóra

    Jéé já do toho jdu už z mnoha důvodů.Nemam žabky a potřebuju hvězdičky.;)
     
  5. w.w.a.x

    w.w.a.x Rádoby autor

    mandragory mám cca 43 tisíc ale to jen z toho důvodu, že jsem na začátku 3 stupně a už hodně dlouho jsem nevyrobila jediný produkt,,,nejdříve chci dodělat květináře do 5 stupně a pak teprve budu na řadě alchymista :D :D a pak se bude mandragora hodit :D
     
  6. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Myslím, že kniha o hmyzu je tam z praktických důvodů: aby rodiče, až se jich potomci začnou vyptávat, odkud se berou děti, mohli vysvětlit, jak je to s těmi včelkami a kytičkami, a mohli pro tuto chvíli načerpat znalosti i z knihy o hmyzu. ;)

    Moc se mi kniha o hmyzu a lupa líbí, jen mám obavu, že se z těch vyskakovátek tentokrát už definitivně zblázním. :D
     
  7. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj
    tak já jdu do akce jen napůl. Splním si úkoly s Sk a pak se uvidí co dálxD.

    Fa90, Ba190, Pe5, Spa4, Mar3, Kvě3, AO
     
  8. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Též se mi při OaD podařilo vyhandlovat žabičky i sakuru, ale i tak si pro ně půjdu, člověk nikdy neví :) a dekoraci papírové srdce taky vlastním, tak se ještě rozmyslím, jestli si půjdu pro druhou, třeba se bude hodit :). Mandragory mám přes třicet tisíc, ale BBZ jako většina vítám, takže srdíčko po řádečku touží ;)xD.
     
  9. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Jsem asi nějaká zpomalená - což o to, klidně přikůpíme .-)) ale o jakých 5 kusech nářadí je řeč? Asi musím hledat - a né čučet, ale nikde to nevidím, díky za vysvětlení.
     
    milda a evainfo tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To bude až zítra. Novej nebeskej řádek : Kouzelná moc: co 9:00 hod. jednorázový bonus 2600 BBZ + 5 ks nářadí
    Cena: 150 Florenů
     
    milda, evainfo a Hajas tohle ocenili.
  11. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    tak ahojte všetci ja sa do akcie nepustím, nechce sa mi všetko búrať a zas dávať mini polia. Teraz mám chlievy nakoľko mi zvieratá ubudli pri poslednej akcii. Tiež nemám superhnojivo, musím nazbierať zásoby. Riadok už nechcem, keďže toho klikania mám už dosť.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    I když nás nikdo nenutí plnit všechny akce, tak mi připadá nevhodné, nenechat ani jeden den odpočinku a hned navazuje další akce. A odměny ? - zase nic moc.... A nový řádek v nebi, to už je snad přespříliš. Už teď je jich tolik, že to člověk nestíhá sklízet. :oops:.
     
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Už by sa zišlo trošku kľudu a nie naháňať sa. Žabu mám, sakury 4 ks, mandragory 40 099 ks a remeslo nerobím. Nasadila som do rána, kupónom vyzbieram, zas dám niečo do večera, takže čo z toho vypadne - asi len pár kúskov, ale niečo niečo z akcie urobím, idú tri dni voľna, takže aj farma aj iná zábava. Všetkým prajem, aby ste pri akcii získali to, čo od nej čakáte a čo ste si vybrali.
     
  14. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Mno, tak já jsem si osadila pole dlouhodobkama kvůli dojíždějící MJS, která mi končí zítra v 11 dřív, než jsem vlezla sem a zjistila, že je zítra další akce. Takže příprava 0. Tak uvidíme. Začnu pěstovat a pokud to bude slušně padat, tak se do toho asi pustím alespoň částečně. Ale euforii to u mě teda nevyvolalo. Za to netopýří akce jo, odměny padaly pěkné (i když ještě nevím, co bude ze všeho toho tajemna).
     
    Hrnkajda, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  15. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    co je ostruzina
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Marcela-magic181987,

    ostružiny sú u nás černice.
     
    maribeja, evainfo a mendalam2 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tentokrat ma prednost Desivka a taky prace, neni zadna mezera, ale ted si prectu poradne jak oficialni zmeny hnoje (coz bude prave pro 10 hodinovku dulezitejsi nez jindy) a taky odmeny... dekorku mam 3* (bylo to "stesti" v Prekvapivy sazenicce) a bohuzel ani sakuru uz tak moc nepotrebuju... magicky stonek dava neco co mam mraky, no snad najdu neco vic potesitelnyho...
     
    Mersi7 a findy22 tohle ocenili.
  18. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    dakujemmmmmmmmmmm
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    ahoj..................... ale žádné nářadí tam opravdu není :pa pokud by snad bylo tak asi krumpáč ať se vše zbourá xDa začne nanovo je toho hodně a místa málo pořád bourat a přestavovat :( do akce jdu ale jen tak lážo plážo když tam jsou ty hvězdičky:D:D:D:D doklidit a hurá na kutě.................... už mi z toho hrabe:)
     
    kamarad100, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já v první řadě využiju děsivku a potom uvidím.Nějak mě tahle akce neuchvátila.Dělat ji z principu sice budu,ale jen tak aby se neřeklo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.