Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Domix*

    Domix* Zelenáč fóra

    Ahoj, tak já bych akci skoro splnil celou, jen mi ještě chybí 5 lup, takže mám asi smůlu, protože už mám zasazené jen proso a z toho asi nevypadnou. Ale akce jinak pěkná. Gratuluji všem, co splnili :)


    edit:
    Moooooc děkujíííííí všem hodným lidičkám, co mi poslali lupy, už mám splněno a oooooobrovskoooooooou radoooooost :D Ještě jednou moooooc dííííky :D
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
    iveek tohle ocenil(a).
  2. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak akce dokončena dnes ráno komplet a to jsem to jel opravdu vlažně. Vyšlo to tak akorát ;). Děkuji i všem sousedům za příděl vyskakovátek. Po dokončení akce jsem na Baha nahodil 12x strom korsika a tady se podělím s výsledkem. Seřazeno podle významu pro mě:music::
    DELONIX KRÁLOVSKÁ 2X
    ROHOVNÍK OBECNÝ
    BUDDHOVA RUKA
    PAPOUŠČÍ STROM
    TOMEL JAPONSKÝ XXL
    PISTÁCIOVNÍK XXL
    KIWI XXL
    PAPÁJA XXL 2X
    MANDARINOVNÍK XL
    jeden jsem přehlédl ;)
    Teď je na řadě 5x podivuhodný výběh "ORION" a 15x strom "RIO" tak i poté se rád podělím.
     
    mendalam2 a iveek tohle ocenili.
  3. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Margaziam, nedala, netopýři to měli za pár, dozráli i bez superka. :D

    Tak ještě 10 lup mi chybí. Mám zaseto seno a cukrovou třtinu. :)

    EDIT
    Seno dalo čtyři knihy a cukrová třtina vůbec nic. Ale mám hotovo, protože tři lupy mi přišly poštou jako dárek, za který moc děkuji, a když chybělo sedm lup a bylo 13.59 hodin, klikla jsem na dokončit za 14 florenů a dokončila celou akci.
    14 florenů není málo, ale stejně jsem si chtěla koupit tajemný chlívek, tak si ho holt nekoupím.
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  5. *Sluníčko*10

    *Sluníčko*10 Zelenáč fóra

    Ahoj mám hotovo a tímto děkuju sousedům a všem kteří mi poslali lupu. Díky Vám :)
     
    Nefertiti a mendalam2 tohle ocenili.
  6. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat - měl jsem vše potřebné napěstováno a sebráno, ale nedodal jsem do 5. úkolu posledních 10 lup - nedostal jsem se k počítači.
    Je možnost, že se to nějak dodá automaticky na konci akce, když mám ty lupy na skladě, nebo když jsem to nedodal ručně a akce skončila, tak mám prostě smůlu a přišel jsem o ten stonek?

    Díky.
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ŠedýStrom,
    bohužel máš smůlu, pokud jsi to nenaskládal ručně, nic se ti samo nepřipíše a o stonek jsi opravdu přišel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.