Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jarda

    Jarda Pisálek fóra

    Ahoj všichni, já se picnu mně chybí ještě 58 lup a někteří tady mají takové přebytky. No to není fér.Ráno to ještě sklidím a uvidím kolik nalítá. Pak vyrážím do roboty a příjdu večer.No je to hra, ale jak může mít někdo 420 lup navíc a někomu chybí i 10 lup.
    Také bych chtěl poděkovat za dárky všem mým sousedům a také hlavně kohoutka1 , lentilka a 2luc001. Tak se mějte fajn a farmaření zdar!!!!!!!!!
    pospa72
     
    Mersi7, Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak na to, že jsem tuhle akci chtěla dělat jen částečně, mi podezřele chybí už jen cca 800 otcolásky a ta bude ráno xD ono to na těch pohopolích v pohodě vyrostlo i vypadalo xD
    tak držím palce finišérům a gratuluji splnivším ;)
     
  3. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Tak už mám taky hotovo. :) Posledních 12 lup vydala lesní mýtina se špenátem.
    Děkuji sousedům i přátelům, a všem přeji ať dokončí všechno, co chtějí.
     
  4. nomsizi

    nomsizi Zelenáč fóra

    ahoj všichni, všechno dávno napěstované a chybí mi 30 lup, tak to chci vidět, jestli to napadá ... ach jo málokdy se mi povede napěstovat všechno a tohle je už druhá akce, kdy mám ty akční kytky, ale vypadávátka nikde ... tak snad ráno
     
    evainfo a Margziam tohle ocenili.
  5. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Hotovo, ale kdybych to tak naplanovala, tak to nevyjde: [​IMG] :¤)
     
  6. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    nomsizi-jsem na tom stejně
     
    evainfo a Margziam tohle ocenili.
  7. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Margziam

    A proč jsi na ploše nechala jen základy stromů a upgrady jsi uklidila do lišty? Tomu nerozumím.
    Pokud jde o vypadávátka, tak u plodin platí, že čím delší základní doba pěstování, tím větší šance na vyskakování, ale u stromů mám pocit, že je to naopak. Stromy XL a XXL, i když se jejich nasazením na základ doba zrání zkrátí, v případě XXL stromů se ale zvýší BZ nebo BBZ a tyhle stromy mi nesou padátek víc než základy. Když tedy potřebuješ dohnat lupy, nasadila bych na základy všechny XXL a XL, které lze.
     
    evainfo a Margziam tohle ocenili.
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    -wiolan-

    uklidila jsem jenom XL upgrady, abych měla ty stromy hotový zároveň (BZ a BBZ dávají stejně). XXL upgrady jsem nechala, aby byly o polovinu času dřív a dávaly více BZ/BBZ. Už jsem odtajnila i na Baha a taky tam byly nějaké vzácné a nějaké XXL, i XL. Tak jsem to udělala stejně. Sklidila jsem XL upgrady a nechala XXL a u ostatních základy. A ty nové jsem ještě pohnojila ultrahnojivem, aby byly dřív, přibližně jako ty staré, jen o pár hodin je rozdíl.. asi o 2 h. Teď už dávat XL upgrady nebudu, abych neztratila čas, který tam teď je. Kdybych je nasadila teď, tak se čas začne odpočítávat od teď a ztratím je všechny a akce končí už ve 14 hodin - teď je 02:54.
    To mi nenapadlo, že by XL stromy dávaly více padátek, než bez XL upgradu. Tak to ty upgrady XL potom znovu vrátím.
    Myslela jsem, že budou do vláčku na obr stromy, jestli přijede..

    Teď jsem sklidila červené zelí (s MJS, cukiňákem, velikonoč. a mrkvovým) a zbylá zvířátka, co byla zralá a znovu nakrmila a napojila (některá i SK, aby byla včas), nasela růže (obyčejné červené) s vodou a jdu ještě spát..

    Lup mám 214 z 285

    A mockrát děkuju sousedům a přátelům, co mi poslali lupy - bylo jich od nich včera 20. Někteří ještě napsali a už bylo plno..
    Kéž by mi je poslali i dnes..
    Škoda, že nemají balíčky i na menší množství, než 50 lup.. mám jenom 9 FL.. a kino zas nejede - jen tam byl jeden dotazník od BP
    před pár dny...
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
    Lyzarka, evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  9. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Moc se mi akce líbila,dokonce i ta vypadávátka tentokrát padala:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, také mohu konstatovat splněno. 8) Akce na pohodu.
    Gratulace těm co mají splněno, palce držím těm co se snaží akci dokončit.
     
    mendalam2, Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  11. Faramir1e

    Faramir1e Zelenáč fóra

    Ahojky, mě chybí 9 lup, ale ještě to dám, nebudu mít všechny úkoly, ale stonek a dekorace ano.
    Hrozně mě včera zlobila hra, nenačítala se mi ani na jednom počítači co doma máme.

    všem co jsou jako já držím palce. Nevzdávejte to.

    Klárka
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  12. ondatrastrmiska

    ondatrastrmiska Pisálek fóra

    Ahoj také mám splněno už od včerejšího odpoledne, také jsem měl všechno, jen jsem čekal až mi dopadají lupy, artyčok nezklamal. Farma vrácena do původního stavu. Držím všem palce.
     
  13. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Víte, co je bezdůvodnej optimismus: Když jedna věří, že jí do dvou napadá 199 lup.xD
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    Tak mě chybí po sběru ještě 99 lup, takže poslední úkol bohužel, ale co je to jen hra :)
     
  15. Faramir1e

    Faramir1e Zelenáč fóra

    píše mi to že neexistuješ

    ve hře se jmenuješ HOLLI9 - s malýma písmenama?
     
  16. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Já ti taky nemůžu poslat, a to bych chtěla
    Jinak hotovoooooo. A mam všechny úkoly.

    Klárka
     
  17. mousicka

    mousicka Guest

  18. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Ještě 49 lup mi chybí, je to napínavé. Kolem půl druhé budu sklízet ředkvičky, tak se uvidí. Ale krom stonku mám všechno, takže už teď jsem spokojená a zbytek záleží na náhodě a štěstí. Největší radost mám z žabek, nemůžu se dočkat, až mi odpoledne začnou kvákat na louce na farmě. :)


    Tak teď jsem se pobavila: Marně jsem se snažila zachytit a "rozsvítit" strom u netopýří jeskyně, že se podívám, kolik mu chybí do dozrání, a případně ho popoženu ponožkou, aby dozrál před 14. hodinou. Nešel - a až po chvíli mi došlo, že to není samostatný strom, ale součást netopýří jeskyně. :D
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    mendalam2 - tak cos udělala? Dalas netopýrům superko, aby dozráli před 14.hod.? :)

    ************************************************************

    Děkuju moc a moc všem, co mi poslali lupy. Pán vám odplať!!! Hotovoooo...
    Po sklizni stromů a několika chlívků jsem měla (spolu s dárky) 172 lup. Po následné sklizni růží počet vzrostl na 291 lup..
    To jsem ráda.. Tak mám i stonek.. Zbylo 204 knih a 6 lup - teď už je tam 7 lup..

    Taky bych je ráda postoupila těm, kteří ještě bojují.. Ale dárky už mám poslané, všech 5.. a víc nemůžu.. :(
    Ale přeju všem ostatním, kteří ještě všechny lupy nemají, aby ten úkol dokončili taky..
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  20. Verense

    Verense Stálice fóra

    U téhle akce jsem těžce hledala motivaci, původně plánované žabky a sakura do zásoby padly z předchozího tajemna. Tak jsem si řekla, že půjdu aspoň pro tu dekorku ve třetím úkolu - na památku a trochu vylepšit skóre parku. No a jak jsem tak ze setrvačnosti pořád sila ty akční kytky, tak mám k dekorce i ty žabky a sakuru a ještě nějaké to SK a kupóny na pomocníky. A kdybych se do toho pořádně dala, tak to zvládu celé (a možná i na těch dvou plochách, co pěstuju). Ale jak říkám, tentokrát se mi nějak nechtělo.
    Mimochodem - asi prvně v životě jsem si přečetla doprovodný text k úkolům. Pořád mi totiž nějak neštymovaly ty lupy a knížky o hmyzu zrovna ke dni rodičů, tak jsem si říkala, jak nám to autoři vlastně skloubí dohromady? A musím s rukou na srdci říct, že už jsem četla hodně slátanin, ale tahle je teda v Top10. Myslím, že i moje sedmiletá neteř by vymyslela lepší příběh. Budiž mi to poučením pro příště... ;)
    Držím palce všem, co finišujou, a blahopřeju těm, kdož mají hotovo!
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.