Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Že já se na to nevyprdla, velebnosti :eek:. To je porád - no tak jó, udělám ještě tenhle úkol...A pak to takhle dopadne. Ale už mám zase rozpěstováno, tak jedna sklizeň a SH je doma. Kdyby blbost nadnášela.....xD
    [​IMG]
     
  2. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak už mi zbývá jen 32 lup a mám misy hotovu ale byla to fuška:) Všem hodně štěstí.
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým.
    Konečne dodané všetky chýbajúce lupy...to bola drina :D ...ale ako vravím, môžem si za to sama. Nabudúce to budem riešiť rozumnejšie.
    Veľká vďaka za lupy patrí mojim úžasným susedom a priateľkám z tohto fóra... ste úžasní, ďakujem.

    [​IMG]
     
  4. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak koukam ze stejne jako vetsina hracu tady mam problem s lupama. knih mam 120 navic ale lup mi 140 chybi. no uvidime zatim to nevzdavam. na vysledku se znacne projevil neplanovany prodlouzeny vikend bez netu, kdy se mi navic poridili zaplevelit vsechna pole.
     
  5. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,hlásím také hotovo,motivace je řada na magickém stonku,děkuji sousedům za lupy a knihy,Kdo nemá splněno, držím palce, ať se daří.
    Přeji hezký den všem :);)
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  6. witchDannan

    witchDannan Pisálek fóra

    Moc moc prosím o lupy, pořád padají knihy a lupy mi nějak nevychází. Děkuji předem
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Velká gratulace všem kdo má spněno.
    Držím palce všem finišujícím.:)
    Jsem ráda, že mám hotovo, neb tady mám 20 měsíčního pravnuka a tudíž musí farmaření na druhou kolej.:)
    Hezký den všem.
     
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj witchDannan,

    žiadosti o darčeky je povolené len v téme- Zasílaní a výmena dárků.
    Prosím o dodržiavanie rozdelených sekcií. Ďakujem.
     
    petaM2001 a lacrima tohle ocenili.
  9. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Jupí, stal se zázrak právě jsem dokončil :D Asi dělám něco špatně, akční plodiny v pohodě napěstované, ale ty vypadávátka, to je tragédie. V tuto chvíli mi zbylo 13 lup a celá knihovna knížek- přesněji 271. Jinak všem přeji hezký slunečný den a příjemně strávený čas u farmaření.
     
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahojík.. Včera jsem měla zůstatek 65 lup, dnes mám po sklizni chlívků a stromů 121 lup, ale na stonek je jich zapotřebí 285..
    Takže 164 jich ještě chybí, jestli počítám dobře..
    Psala jsem už do "Zasílání a výměna dárků" (děkuju modikům za link, protože ten, co jsem měla z minula, je uzavřený a v archívu, takže už nejde používat, a nový stejný téma jsem nenašla..), ale nevím, jak to bude... :(

    Sklidila jsem do lišy "zralý" zvířata, místo nich dala červený zelí.. a uvidím...

    Z několika TS se mi urodily vzácné stromky, nějaké XL se základem (tak upgrady šly do lišty a základy jsou na mýtině) a zbytek TS jsem tam ještě přidala, aby ukázal, co v něm je... a dával pak úrodu...
     
  11. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Dobrý den všem pěstitelům a chovatelům, obracím se na vás s prosbou o sponzorské dary, neboť bych chtěla zřídit knihovnu a nemám dost surek na regály ;):D, lupy pro starší občany jsou zajištěny, a to na každé oko jedna 8)
    Akce na pohodu;)
    Jinak se ještě musím pochlubit, z minulé akce mi padl jen 1x strom a 1x stáj, a to..... datlovník XXL a oranžové kozičky a na kole štěstí žluté kravky a dnes žluté pipiny, no, není to radost :music::D:D
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    právě vypadla poslední lupa. ale dva dny jsem trpěla zda dopadnou či ne;) ještě kouknu na druhou farmu..
     
  13. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tentokrát už mám hotovo, ač jsem jako obvykle měla obavy, jestli to budu mít všechno.. ještě mi zbyly růžičky, růžové i rudé (škoda, že nám je nenechají, jako kdysi ty krásné růžové a bílé v akci - asi na Valentýna.. kdo si to pamatuje?...), zbylo mi hodně knih a 95 lup..
    a jak budu sklízet lískáče, tak určitě ještě přibudou..

    Modici - co mám dělat, abych ty zbylé lupy mohla poslat potřebným? Třeba jednomu člověkovi najednou v jednom dárku?
    Tolik je tady potřebných a tolik lidí má přebytky.. Mělo by se to vyrovnat, že? Aby to bylo spravedlivé.
    "Každý podle svých schopností, každému podle jeho potřeb..." :) Co vy na to, soudruzi z NDR??? :)

    edit.:
    Už jsem sklidila. Přebytek = 143 lup, 368 knih, máminy růže 529, tátovy růže 851
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak hotovo a aktualně 100 lup navíc nato že sem začal bez přípravy tak to padalo slušně:pkniha 300 navíc Všem co finišují přeji at jim to doskáče;)
     
    evainfo, mirae a lacrima tohle ocenili.
  15. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Mi bude chybět těch 140 lup na papírové srdéčko a zítra jsem od šesti do osmnácti v pjáci,takže opět mám smolíka a opět to ztroskotá na vypadávátkách jako vždy.
     
  16. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Díky Modíci za odkaz na "Zasílání a výměna dárků" ! Do teď jsem netušila, že existuje :p Už mám další 4 lupy :D
     
  17. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    JMJH

    Taky jsem tak svého času uvažovala, že bych ráda někomu poslala všechna přebytečná vypadávátka.
    Jenomže pak mi bylo vysvětleno, že jsou bohužel farmáři, kteří by na to hřešili, nesnažili by se a nepracovali. Čekali by co jim kdo daruje.
    Což je asi pravda. Takže systém dárků je, podle mě, nastavený spravedlivě.

    Aktuálně mám navíc 307 lup a 461 knih o hmyzu.
     
    evainfo, petaM2001 a lacrima tohle ocenili.
  18. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Akci jsem úspěšně dokončil celou. Bez přípravy jsem přešel od netopýřích bedýnek k láskyplnému pěstování a vypadávátek mám dost - asi pomohla nedávná aktivace legendy a ještě jsem ji po dopěstování akční doplnil o jeden bod - využil jsem běžící MJS na růže i mrkvení a doplňování stodoly.
    Ze zubatých bedýnek jsem měl 18 Lyr a už tehdy jsem si posteskl "Kdo to má živit?" a víte co padlo? Dva Kohouti :) a pro jistotu ještě čtyři Ptáci s pyskem - váhám jestli to není přílišná devalvace TCH že bych je dal do lišty jako všichni ostatní to své :) Ale asi to s nima přece jen zkusím, budou to pro mne zkušenosti první. Za zmínku by stál ještě Mýval, Čáp a samozřejmě legendární Bobr C++ :D Nezlobím se ani na oranžové Kozy a Včely, žlutá Barvírna taky potěšila. Kočku, Krtka a Ježky už mám povícero. K tomu ještě první Žabky z této akce, vydařené snažení se.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Docela to pada, jen se domluvit se sousedama at posilaji jen lupy... rad bych dal tem co chybi jen par, ne flakacum, takze spis jde o to zvysit pocet darovani, ne pocet prijatych... klidne 1:10, i tak bych mel 60 darku ale takhle smula :-(

    Vypadavat ma 134 lup/den, v tuto chvili ma byt 673 ([4.ukol]+158 ) nebo chybet 127, mam 1407 (chybi 0 ), mam 175% hotovo.
    Vypadavat ma 67 knih/den, v tuto chvili ma byt 337 nebo chybet 63, mam 1081 (chybi 0 ), mam 270% hotovo.
    Stav matek : idealne 4204 kusu (834/den, [4.ukol]+1654 kusu ), mam 5036 z 5000 (100% ).
    Stav otcu : idealne 9249 kusu (1834/den ), mam 11271 z 11000 (102% ).
    Zatim uplynulo 84% casu, zbyva 22 hodin.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ja som sa chcela na celu akciu uplne vykaslat, ale zacala som pozvolne (na hlavnej luke), ze uvidim co to da. No a nakoniec sa mi podarilo celu akciu uplne dokoncit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.