Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verense

    Verense Stálice fóra

    Tak jsem se schválně koukla do stodoly a mám 37.973 ks mandragory. Takže stonek mě nechává velmi ale velmi ledově chladnou. Asi si dojdu pro žabky, mám jen jedny a kdo ví, kdy se třeba dočkáme výrobny pulců či tak něčeho...

    Twinulko - ta kniha o hmyzu mě taky zaujala, zřejmě má někdo z RT rodiče entomology...
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Plním každou akci i když odměny nejsou oslňující, svoje stádo nebo říci hejno žabiček (mám jich 6) teda o jednu rozmnožím, moji šikovní čápi, taky jich je 6 si s nimi poradí. Po sakuře jsem prahla dlouhou dobu a při O/D se mi podařilo nějaké získat. Tak všem, kteří se rozhodnou do toho taky jít přeji krásnou zábavu a pěkně si ty dny společně užijme!!!;););)
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Odměny bída,o_Oale jdu do každé akce tak i do této:D
     
  4. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Twinulka, Verense: Holky, houby rodič entomolog, to nás jen opatrně připravujou na tu slávu, až se nám zvěř na farmě začne rozšiřovat o mouchy, blechy a améby na těch blechách, stejně už nevědí roupama co dělat. xD xDxD

    Mandragora je mi celkem putna, dokud ten stonek dává i nějaký bodíky, tak ať si klidně ve stodole utěšlivě přibejvá, k těm dvaačtyřiceti tisícům co mám ve stodole se ještě nějakej ten kořínek vejde... ;)

    Deseti a pěti hodinovka už tu dlouho nebyla, alespoň po předchozích dvou pěstovačkách půjdou vzájemně kombinovat. Takže cajk.

    Papírové srdce se mi vyjímá v liště, páč ho mám v majetku od první akce dne maminek, kde se blahé paměti naházelo nějaké to "haraburdí" ze stodoly a za deset minut bylo po akci. A jak jsem si tu dekoraci tehdy v parku chodila leštit a prohlížet :p


    Já spíš než nad akcí momentálně medituju nad novou nabídkou stonku. Vypadá to pěkně, ale jsem k RT lehce podezíravá. Zas tam ale snad není nic takového, že by měli po měsíci přijít na to, že jim to narušuje "ekonomiku hry" :p
     
  5. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Tak to mě asi trefí.. teď jsem 2x po sobě dostala z TCH žabičky... Takže už jich mám 6! A pokud udělám tuto akci, tak jich bude 7! Whuaa :cry:
    No to nené, taková smůla..nebo tomu mám říkat štěstí? xD
    - A to před pár dny skončila akce OaD. Nechce někdo žabičky? :D Při příští akci vám je pošlu a zadarmo!! :p Mě nevadí, že jich mám tolik, jen mě mrzí, že se nešoupnou někomu, kdo je třeba ještě nemá.. Já třeba stále nemám Kiviho (!!) a někdo jich už má víc.. (No, naštěstí teď má ten, kdo je ještě nemá šanci je získat - to zase chválím, tak jako v minulých akcích, kde byli už rovnou stáje..) Ale i tak tuto akci plnit budu, prostě ty žabičky mít musím... 8) Asi si založím žabí farmu.
    A jinak ještě k akci.. akční kytí vypadá mooc krásně, toho jsem si předtím nevšimla, koukala jsem hned co je potřeba - pro jistotu. Takže kdo jde do akce, přeji hoodně štěstí a hlavně ať to stihnete. ;)
    Žádný stres.
     
  6. w.w.a.x

    w.w.a.x Rádoby autor

    odměny moc neřeším,,,jdu do každé akce naplno,,,takže večer připravit farmu na akci a zítra začne pěstovací maraton :D
     
    dana9494, Hajas a evainfo tohle ocenili.
  7. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Jsem lvl 92 (za pár dní 93 :)), žabičky i sakuru mám, přesto sadit budu-nějaký bodíky se vždycky hodí a co se týče bahamy, tak to platí dvojnásob:D. Samozřejmě kivi a ptakopysk by se hodili ještě více-ale ještě jsou asi moc malincí, musíme počkat, až vyrostou:D).
     
  8. ondatrastrmiska

    ondatrastrmiska Pisálek fóra

    Jsem level 76,do akce jdu určitě, nemám ani žáby ani sakuru, navíc plody stromů mám všechny, ještě dopěstuju pár ostružin a fialek a můžu celou dobu pěstovat jen plodiny do akce takže super:D.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    800 lásek a 220 Lup ušetřeno.

    [​IMG]

    Bohužel jsem alchymistu plnil,takže se 49 680 mandragorama jsem podle vás chudej příbuznej.

    Co se týká rosniček - moc na ně nežehrejte,v příštím úkolu budou potřeba.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Allarise: žabí stehýnka jsou vážně delikatesa :p tak si je udrž ... pochutnáš si :D kivi je klasika :p
     
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já tedy také nad touto akcí dost váhám. A rozhodnutí nechám až na večer až zkouknu předpověď počasí, pokud slíbí hezké počasí, tak je rozhodnuto a akci zřejmě vypustím. Žáby jsou v liště a sakury také, přestože jsou krásné a na farmě výrazné, ale jejich krejcarový boom už také bohužel skončil.
    A řádek s mandragorou? Ha, ve stodole jím mám tedy podstatně méně než někteří tady uvádějí, jen 37.950 ks, ale v minulosti jsem se vybičovala a i tohle naprosto nepotřebné řemeslo dotáhla do pětky. Takže navyšování mandragory stačí ze sklizní.

    Tak já nad tím řádkem vůbec nezauvažovala - BZ nějak neřeším. A 5 ks nářadí? To bych mohla vytáhnout z lišty Domek pro drůbež a nějaký nářadí z toho vypadne taky. Ale při té zásobě ve stodole i ten domek je naprosto zbytečný. Když přijde nová výrobna, přijde i nové nářadí a tady to 5 ks z řádku ani z domku stejně nezachrání. Ale drahá sousedko, v tu dobu by právě RT mohlo snížit počet nářadí z dárku na 1 ks, aby lidé za reál kupovali více bedny XXL. Ne, to si dělám legraci, ale ve mně je stále taková ta pachuť z Valentýnského řádku, přestože pak došlo k celkem férovému vyrovnání.
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Odměny nic moc,ale aspoň nějaké body do bahamy ( žáby a sakuru nepotřebuju )
     
  13. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    nekupuju TSka, takže pro sakuru dojdu ^^ a skonek s BBZ se určo hodí ^^
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pozitivní pro mne je, že se tam nedodává žádný dobytek - kdo to má furt kupovat, na našem trhu je draho jako kdyby měl každý kus nóbl rodokmen
    ale ta mandragora - zařekla jsem se, že ty podivné trpajzlíky nebudu aktivovat, protože zatím mám využití pro hvězdičky jinde... ale bojim bojim že s tím řemeslem něco provedou a já to budu muset naštudovat :D
     
  15. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásný den.
    Tak já do akce stadardně půjdu, jako do všech, ale bez velkého nadšení. I když.... ta Otcova láska je nádherná květina. Ta se mi bude dobře pěstovat. Matčina láska mne moc nebere, nemám ráda růžovou.
    Všechno ostatní mám. Takže pojedu hodně v dlouhodobkách, ať už konečně docvakám Výstavní zahradu.
    Knihy o hmyzu? To se spletli - to měla být kniha o parazitech, neb rodičové v poslední době úžasnou Veš dětskou řeší pořád. Odvšivovala jsem ve čtvrtek a dnes pojedu druhé kolo.
     
  16. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Zdravím vás všechny! Taky bych uvítala pár dní bez akce, ale na druhé straně - na farmu chodím každý den, a tak holt budu pěstovat jiné - neokoukané- kytky..... Žáby mám, sakury taky, a další řada na stonku - jehož sklizeň zabírá teď víc času než obstarání celé farmy - to je dar -nedar. Co se mandragory týče, té mám ve stodole 44.297, alchymistu mám ve 2. stupni, a když tam náhodou jednou za čas (měsíc - dva) chci juknout, nenačte se správně....Takže je to pro mě zbytečnost stejně jako mentor systém, který mě už od počátku informuje že jsem zaregistrována a "již brzy..."
    Ale na "rodičák" samozřejmě jdu :) už z principu. Všem prima hru!
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže do akce samozřejmě půjdu už z principu. Je to jako s tou jednou sušenkou (Když musíš, tak musíš...). Představa nesplněné akce (jsem-li v blízkosti kompu) mě děsí.
    Jen budu muset vzhledem k probíhající děsivce oželet "přípravu" v podobě dlouhodobek na hlavní louce.
    Jo, a taky už chápu, proč jsem včera v jednu chvíli spatřil vymetený trh v kategorii ostružin... xD
    Zřejmě jsem podcenil sledování "oracula" - uvidím, co mám a nemám ve stodole...
     
  18. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Do akce taky půjdu - jako správný příslušník farmářské komunity. Akční kytky jsou pěkné.
    K řadě ve stonku mám podobný názor jaký se touto diskusí vine jako červená nit: stonek je otravný, ale každý bahamový bodík je dobrý, tak co už. Alchymistu mám už asi rok těsně před dosažením 3. stupně, tehdy jsem to vzdala. je tam potřeba produkty, pro které mám smysluplnější využití. Takže mandragory mám 40.826 ks - naštěstí stodola je "velkkoobsahová" - no tak se tam holt bude hromadit mandragora bez užitku .-))
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mandragoru nepotřebuji, žabky mám několikrát tak si po dloooouhéééé době odpočnu od akce - jupíííí. Můžu dojet v klidu děsivku, ta nebere konce, když chci už konečně otevřít řádek na zkrácení času růstu děsivých plodin :music:
     
  20. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já jdu - jako vždy - pr nálepku a to bude všechno... oproti některým jsem lůzr, mandragory mám necelých 35.000...ale i tak mi to stačí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.