Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak poslušně hlásím, že mě chybí ještě 51 lup:oops:...ale za 4h sklízím dlouhodobky, tak snad něco dopadá..uvidíme, každopádně to zvládneme:D
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Byl bych rád, kdyby RT vymyslelo nějakou pěknou školní akci, při které by vypadávaly vysvědčení se samými jedničkami, abych se mrknul, jak to vůbec vypadá, protože zrovna u nás to tak letos nevypadá .... o_O.

    A něco k akci, abych nebyl OT. Pokud jde o lupy, tak s tím nemám problém, jeden super šampon to vyřešil ... :p
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som už aj zabudol že bola nejaká akcia.Čo bolo mojím cieľom som si urobil a viac nie.Stonku nemusím mať lebo toľko klikania už ma nebaví a mandragory mi netreba lebo nič s nich nerobím,tak škoda sadiť akciovku keď si sadím čo mi chýba a musím nasysliť do stodoly aby bolo z čoho brať.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    taky bych se připojila s nějakou akcí pro "školní mládež" ... ať už starší, či mladší ... :) ... hraje jich tu vážně hodně xD ... ale nevím, do jaké sekce to patří :oops: kde jsem koukla .. buď to bylo zavřené, nebo přeposlané na zavřené :-( .... každopádně přeji těm, co dokončují ... ať to zvládnou xD .... lupy jsem posílala jak to šlo :p
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem , kniha : 212 kusů + lupa : 58 kusů - skladem
    Akce by byla hotova již kolem cca 10 hodin , kdy jsem sklízela , ale pak jsme jeli nakupovat a co myslíte ?
    Teď po obědě si tu v pohodlí a klidu sedím , rozjímám nad houbami , které jsem po sklizni zasadila a v tom mě to brnkne .
    Bože , lupy jsou pořád ve stodole .
    No , už jsem je tam právě dosypala , takže hlásím hotovo , ... ale úplně jsem se divila sama sobě , že jsem si vzpomněla.

    [​IMG]
    Přeji všem krásné sluníčkové odpoledne.
     
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Já jsem tuhle akci udělala celou. Ne že by mě nadchly odměny, jak sakury, tak žáby jsem měla, ale kupóny na pomocníky se hodí vždy (pomocníky nekupuju), SK a SH taky nikdy není dost, ale hlavně jsem díky hvězdičkám mohla aktivovat další dvě runy na stromě moudrosti. Stonek neřeším, sice mě klikání nebaví, ale jsou tam řádky, kvůli kterým se to vyplatí a tak odkliknu i tenhle s mandragorou.
    Runu alchymisty nemám otevřenou, ale jak to tak čtu, je to řemeslo o ničem. Mimochodem, využije se mandragora ještě i někde jinde? Na nic jsem nepřišla.

    Aktuálně navíc: lupa 129, kniha 291.
     
  7. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak se řadím mezi ty s ukončenou akcí.... lupy doskákaly a ještě jich mám 87 navíc :)
    Farmička v původní podobě a na týden voraz..... to nám dalo RT dovolenou????..... nebo spíš sobě:p
    Všem přeji krásný a pohodový slunečný den ;)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    _wiolan_: alchymista je asi dle mého ( ho mám mezi prvními) , i co jsem četla od ostatních hráčů vážně o ničem ... ti to dá skřítky s málo % a jeden skřítek zabere plochu velkého pole ... tak podle mého se to nedá přirovnat s "produkty, které ti procenta dávají" .. dej (či nasaď) více skřítků (tz. hodně velkých polí) ... s propočtem na sedm dní akce je to velká pálka ... rozhodně se ty (chybějící plochy) nevyrovnají počtu, který ti dávají procenta ze stonků a produktů ... podle mě je to nevýdělečné ... no a proto to též ignoruji .. :p raději koupím, či vyrobím dražší produkty a mám sklizeň :D ... no je to můj názor ...
    abych nebyla mimo: tak mám akci splněnou, ale ať se na mě někteří sousedi nezlobí ... se omlouvám,ale zítra pošlu pár "lupů" hráčům, kterým to nestíhá napadat :p ... akce mě připadá jako nutná "rychlovka" (i když se mi líbí) :) při splnění plánu pro RT ... celkově fádní a nahrazující plán plnění ;) a tak jdeme do cíle :D ... všem přeji ať to stihnou ...
     
    Naposledy upraveno: 11/5/15
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no jo no kytky hotové farma dána do původního stavu a těch pár lup vypadá s klidem času je skoro 2 dni :p
    mutrlove: Mám 5747. Ideální stav 3380. Plním na 170% Hotovo 114,9%
    fotrlove: Mám 12059. Ideální stav 7436. Plním na 162,2% Hotovo 109,6%
    lupa : Mám 737. Ideální stav 541. Plním na 136,2% Hotovo 92,1%
    kniha: Mám 576. Ideální stav 270. Plním na 213,3% Hotovo 144%
     
  10. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    to je jak okopirovane umne
     
    astrid888 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    astridko zlatá..vůbec neni zač rádo se stalo jsem moc ráda,že ti pomohli ;)
    Tak nakonec jsem nezapoměla a vše do úkolu dodala a je splněno a tet prosím RT aby provedli něco s tím alchymistou at se to řemeslo trochu vyplatí a je k něčemu dobré :music:
    Všem co ještě plní tak hodně štěstí at nakonec splní a těm co mají hotovo velká gratulace ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/5/15
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Melo by to vyjit kazdymu slusne, jeste stale tretina casu a uz se tu ceka jen na vypadavatka, takze neni tu nuceny sazet akcni...
    dnes konecne hodim zvirata a budou tam az do kukacek, nebo lepe receno snad do BB, takze hnuj by mohl jit dolu a muze se dopestovavat neco dlouhodobyho :)

    Vypadavat ma 134 lup/den, v tuto chvili ma byt 541 ([4.ukol]+26 ) nebo chybet 259, mam 1158 (chybi 0 ), mam 144% hotovo.
    Vypadavat ma 67 knih/den, v tuto chvili ma byt 271 nebo chybet 129, mam 883 (chybi 0 ), mam 220% hotovo.
    Stav matek : idealne 3382 kusu (834/den, [4.ukol]+832 kusu ), mam 5036 z 5000 (100% ).
    Stav otcu : idealne 7439 kusu (1834/den ), mam 11271 z 11000 (102% ).
    Zatim uplynulo 67% casu, zbyva 46 hodin.
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Teda Tassíku, ty dokážeš potěšit! Fakt už jsem byla zoufalá, že zas nestihnu, ale tvá informace, že mám ještě cca 30 % času mě zase pozdvihla do svislé polohy.
     
  14. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Zastřelte mě někdo... už zase jsem sklidila dlouhodobky (špenát) bez mrkvovo-jablečné směsi. Jinak to mám, chybí mi akorát 140 lup.
    Kdybych poctivě pojídala jabka s mrkví, mohlo mi těch lup teď chybět míň. o_O
     
  15. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pôvodne som chcela urobiť len nejaké úlohy, ale nakoniec 3 dni voľna, tak som sa do toho pustila. Rastlinky mám a chýba mi 1 lupa, ale za hodinku a pol ju budem mať z čarovného stromu, takže bude hotovo.

    Už je hotovo, dostala som darček od susedky - DANKA722, takže ďakujem.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/15
  16. iveek

    iveek Pisálek fóra

    Hezký den nejen tobě ale všem!
    Myslím si, že nesnězení mrkvovo-jablečné směsi nemá žádný vliv na počet vypadnutých lup či jiných předmětů.
    Jen navyšuje počet plodin sklizených z polí... Takže jsi přišla "jen" o plodiny. Ale i to zamrzí...pěstuje-li člověk na pidi polích tak snězení mj směsi dá dvojnásobek plodin a to je znatelné.
     
  17. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak akce zdárně dokončena, přebytek vypadavatek je značný :) chvalím RT za pohodovou akcičku ;)
     
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky jsem akci dodělala.Bez hnoje,jen s vodou a trochu SH na rozpěstování .Ta desetihodinovka tedy byla docela únavná.Když už ji dali tak měla být možnost ji pěstovat i na Baha.Jinak pohoda.:)
     
  19. Jarda

    Jarda Pisálek fóra

    Když tak to tady pročítám , že už jsou někteří hotoví ...můžu jen tiše závidět. U mne chybí ještě 147 lup. Ráno jdu do roboty a přijdu až večer no a lupy nemá kdo sbírat.
    Tak bych chtěl popřát těm co už jsou hotoví a držím palce těm co jsou na tom jako já ,aby to stihli. Hezký večer a fajn hru všem hráčům -farmářům. pospa72
     
    Naposledy upraveno: 11/5/15
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm já čekám na lupy,jen nevím proč knih mám jako....ehm hodně a na nic, 213 navíc a ještě do konce napadají,takže jich bude zbytečně moc a lupy nejsou,nevím jak to zase RT zařídil ach jooo....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.