Den rodičů 2015 (7.5. - 13.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Dobré ránko,,,mne tiež haprujú lupy ale ešte je čas tak hádam tých 150 naškrabem ...Inak všetko išlo ako po masle no ale RT by už mohlo popremýšľať ako lepšie využiť mandragory bo ten alchymista mi pavučinou zapadol ..
    Pekný deň prajem:)
     
  2. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj tak já nám hotovo a ještě mi lupy přebývají. Řádek je v nebi a je čas napěstovat co ve stodole chybí. Hezké pondělní ráno a celý den přeji všem. N.:)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] pěkné brzké ráno všem farmářům :) .... tak honem posbírat lupy .. jsou po celé farmičce xD a honem s nimi do družstva ... a je to supr ... akce hotová :p přebývá 49 kousků ... tak se naposledy přes ně koukneme, co vidíme? [​IMG]
    ... a jéjé co pak to je? o_O .... že by nové zvířátka na šlechtění? xD xD
     
    Naposledy upraveno: 11/5/15
  4. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    dobré ráno
    knihy 368
    lupy 538

    já si myslím že to vypadá dobře

    Všem držím palce

    Klárka
     
  5. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Hlásím hotovo.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Hotovo! Po ranní sklizni vyskočily poslední potřebné lupy a je kompletně hotovo :). Stonek beru hlavně na body, mandragory mám několik desítek tisíc, ale třeba bude někdy v budoucnu potřeba ;). Celkově hodnotím akci velice kladně.

    matčina láska: 5449 / 5000 ( chybí 0 )
    otcova láska: 11 223 / 11 000 ( chybí 0 )
    lupa: 902 / 800 ( chybí 0 )
    kniha o hmyzu: 651 / 400 ( chybí 0 )
     
  7. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Dobré ranko všem:D mě ty lupy moc nepadaj :wuerg:ale snad se to zpraví krásný den ;)............/i když venku nic moc/

    TAK SEM S TĚMA LUPIČKAMAxD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/15
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak akce od večera hotova. Lískáče nezklamaly, zvětšovací skla napadala v dostatečném počtu a ještě i něco navíc. Knihy padají v takovém počtu, že by nejspíš byly ještě na jednu akci.
    Tak teď jen doplním stodolu a budu jen tak udržovat farmu v chodu, v klidu a bez honění. Tu pauzu před další akcí vítám, a protože se šlechtění kukaček jako obvykle nezúčastním, bude skoro 14 dní klid a můžu se těšit na nové zvířátko, přesněji závidět těm, kteří ho dostanou, protože mě zase dozajista mine (podle neověřených zpráv už tento víkend) a připravovat se na pandy na prázdninách.

    Děkuji všem přátelům za poslaná zvětšovací skla, jste zlatí. :inlove:


    Matka: Mám 5012. Ideální stav 3145. Plním na 159,4% Hotovo 100,2%
    Otec: Mám 11419. Ideální stav 6919. Plním na 165% Hotovo 103,8%
    Lupa: Mám 849. Ideální stav 503. Plním na 168,8% Hotovo 106,1%
    Kniha: Mám 651. Ideální stav 252. Plním na 258,3% Hotovo 162,8%
     
    Naposledy upraveno: 11/5/15
  9. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Jak tak koukám na KALENDÁŘ TAK TAM TEĎ BUDE 5 DNÍ PAUZA super aspoň si konečně uděláme pořádek mám tu dobrý chaos:p
     
  10. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Akční mám od včerejška dopěstované, tak ještě 12 kousků lupy a budu mít hotovo. Těch několik dní volna bodne, aspoň něco napěstujem do stodoly:), a pak se vrhnem na šlechtění kukaček.;)
     
  11. Sirriel

    Sirriel Pisálek fóra

    Ahoj,
    tak hlásím také hotovo, až na pár lup, ale ty budou odpo po sklizni dlouhodobek. ;) Ještě počkat až dojde MJS a pak můžu dodávat a přestavět farmičku (přece to nebudu dělat ručně:p). Děkuji všem sousedům i nesousedům co posílají dárky.
    Akce fajn, ale už se taky těším na pár dní volna. Alespoň přibudou nějaká zviřátka.
     
  12. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Lískáče a cibule nezklamaly.
    Akce hotová, stonek aktivován a zbylo 96 lup. Škoda, že je nemůžu někomu věnovat.
    Všem kdo finišují držím palce a hezkou hru.:)
     
  13. toibf

    toibf Rádoby autor

    lupy konečně napadaly, akce ukončena, řádek aktivován, ostatním farmářům, kteří stále čekají na poslední kousky, přeji ať to dobře padá
     
  14. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak ještě 51x lupa a mám hotovo. To ještě dneska dopadá. Naprosto klidná akce i když jsem z ní měla trošku strach, dlouhá doba pestování a 10ti hodinovka jen na dvou plochách. Ted 2 týdny odpočinek po těch třech akcích po sobě. kukačky dělat budu, ale to je taková pohodová akce kde se ani nemusí člověk moc snažit. Všem co ještě bojují hodně štěstí.
     
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    vše dodáno, čekám na posledních 5x lupa, což dnes dám úplně v pohodě.
    Děkuji za příjemnou akci....:)
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné dopoledne.
    Tak i já hlásím hotovo. Akci jsem jela pozvolna. Žádný spěch, žádný stres. Lupy padaly docela dobře, když si uvědomím, že jsem pěstovala pouze akční a na plochách jsem ještě měla stromy. Takže ... u mě dobrý ... u mě spokojenost. :) Lup mám zatím navíc 106. Díky za pěknou akcičku.;)
    Je fakt škoda, že je nemůžu někomu darovat. :sleepy:Neumím si představit, že bych akci nedodělala kvůli 1 lupě. To by mě snad trefilo a byla bych zralá k Chocholouškovi :mad:.
    Všem přeji, ať Vám to padá a dobře padá, a gratuluji těm, co jsou v cíli jako já.

    Pěkný den.
    Madulka_cz
     
  17. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak som dnes pozbierala lupy, ktoré sa z dlhodobiek štedro vysypali, stonka je už aktivovaná a ja si môžem užívať deň rodičov prípravou na tie pandy. Nech sa Vám všetkým darí ;)
     
  18. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Bromelie nezklamaly a mám hotovo ;)
    Zbylo 105 lup, škoda že nejdou věnovat.
    Vytahala jsem slepice a králíky - stodola je skoro prázdná a anakondy řvou hlady.
    Hezkou hru všem a držím palce ať ty lupy napadají.
     
  19. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Tak ráno akce dokončena zítra přestavím farmu do původní podoby.Ale musím se přiznat,že mě tato akce moc nebavila odměny sice potěšily,ale žáby i sakuru jsem už měla a plnila jsem tak ze setrvačnosti.Jsem ráda,že ted bude chvíli klid od akcí doplním stodolu a pojedu na pohodu.Kdo ještě plní držím palce farmářka HELENIE
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Dievčence, vy ste ale že úžasné ...ďakujem moc za všetky tie lupy. Ešte 86 a bude to :D
    Mala som ešte sadiť dlhodobé plodiny a nedávať hneď späť stromy ...to mám za to :p Z večerného zberu by to už malo byť.
    Ešte raz ďakujem a pekný deň všetkým ..páá
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.