Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Kouzelný klobouk + z vyrostlé bedny a ze sazeničky můj první Slopepointský strom, rozhodně se nemám nač zlobit, hlavně když jsem s akcí začal v neděli večer a dodělal jsem jenom k bedně na levé straně. :inlove:
     
  2. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Sice pozdě, ale také se pochlubím. Ráno jsem odtajnila bedničky a mám Kouzelný klobouk, Ingridin student, Květinové melodie a Medvědí kámoš. Jsem spokojená :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Z druhé bedny vílí pramen. Že já jsem se vůbec snažila :eek: :D
     
  4. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Tak přátelé, není to kec, ze třech beden Piccolo jsem získala jeden florenový strom - třikrát hurá...
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Čtyři Piccolo doma, k tomu jedna dekorka a jeden tajemný strom. Mohlo ještě něco přibýt, ale při čekání na poslední sklizeň jsem usnula a probudila se až po půlnoci, takže nic.
    Piccolo beden už mám přes 30, ale nechci je dávat na plochu, tam ty s pluskem zavazí a nedají se přemístit. Využiju toho, že mám konečně 600 lvl na Baha, kde zruším všechny dekorky a umístím tam věci, které dávají bedýnky a jiné bonusy. Uvolněnou plochu u majáku pak využiju na postupné otevírání Piccola. Už se těším, čím mě překvapí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.