Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Baron fóra

    Tak hotovo-dekorka,4x piccolo (kytice.tanec v listí,plácni červa,Jack-ten bodne),3x2 bedny(papuče,SH,vrtule,Fa.mince).Suma sumárum celkem dobrý.
    FA231....BAHA593
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    4x piccolo: Pogo show,Ingrid,Věčný lov pokladů a zachránil to Jack.8)
    Nakonec se mi podaří získat celkem 280 mincí.Škoda,TS tedy nebude.Vezmu 2x ohnivou stezku.Bylo to opravdu hodně našponovaný.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  3. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    Jack nebo florenovník jsou pro mě jako paní Colombová
     
  4. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak na konec, 3 x piccolo a obě dekorky. Co se z bedniček vyklube uvidím zítra. :)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak konečně taky hotovo, všechno nemám, ale vše co jsem chtěla ano a jako bonus navíc jedna bedna ohnivé stezky. Fajn, že akce končí až večer, bylo to na knap ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já jsem dodělal, do sedne večír jsem pěstoval a mám co jsem chtěl a to hlavní Piccol.
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jsem nešťastná. Budu mít jen tři bedny Piccolo! :cry::oops::oops::mad: Proč? Protože i když jsem klikala na výměnu hasákového bambusu za mince, tak jsem naklikla a koupila bednu ohnivé stezky. :cry: Takže mi chybí PĚT mincí na bednu!!! Vypěstovat ozubenku a vyměnit za hasákový bambus už nestihnu. :cry: Jsem z toho rozladěna. Snad tři piccolo bedýnky mi spraví náladu. Za mince asi koupím dva výběhy. Andulku sice mám, ale co už. Třeba tato se naučí mluvit.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer v servisu :) tak já tu druhou dekorku stihla, jsem si uvědomila, že poslední sklizeň je už 256 kousků, to vyšlo :p
    a poslední piccolo je Ingridin student :sleepy: že já nešla radši očesávat banány xD
     
  9. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Já ještě na poslední sklizeň čekám, za 20 minut to taky dodělám
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    4 x piccolo je doma, dekorka iba z hasákov, ak stihnem posledný zber ozubenky, ešte zoberiem 2 stromy
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Přeji pěkný večer.
    Dlouho jsem tu nebyla. No bodejť, KONEČNĚ chodím po nemoci do práce. Třeba si někdo ťuká na čelo, že píšu konečně, ale 9 týdnu doma byla pro mě fakt dlouhá doba. Ale k věci:
    Akci jsem dodělala - cíl - Piccolo bedny a to jsem si splnila a ještě mám něco navíc.;)
    Nakonec jsem zjistila,že v liště mám celkem Piccolo beden 5.:p A výsledek: tramtatadá ....?:D
    Florenovník se nekonal.....bohužel:(, ale mám Kytici, Postřikovací umění, Nemrtvý poklad, Tanec v listí a Tečkovaný deštník.
    Spokojenost? Tak napůl.:) Může být i hůř. Takže pěkně poděkuji a budu doufat, že někdy příště bude výsledek lepší. ;)
    Přeji pěkný večer a budu se těšit na další akci. Před chvílí, jsem provedla přípravu.:)
    Tak ať se dílo daří.;)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja iba tak poskromne dosiahla som na 4 picolky 2xtanec listov a 1x show pogo a co sa vyklube zo 4 to uvidim rano ;)
    Tentokrat tu bola dcera s vnuckou a tie mali prednost ;):inlove:
     
  13. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    1,5 hod do konce akce a mně chybělo 5ks ozubenek na bednu - dodala jsem je všechny a těch 5 se mi připsalo - asi odměna za vílí pramen, medvědího kámoše a poga (a to ještě nevím, co vyskočí z té poslední)
     
  14. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak jsem kvůli práci nestihla čtvrtou piccolo, to je škandál :( fakra práce :cry: a to jsem měla dobře našlápnuto bééé.
    Všem co stihli aspoň 4 piccolky gratuluji a těm co stihli všechno závidím xD. Ještě hodinu a půl v rachtárně a hurá hají, spánkem klidným. Dobrou noc. ;)
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Z beden mám: Plavbózní zábava, Pěstitel a Věčný lov pokladů. Floreny se vždy hodí.
     
    sovicka64, -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  16. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, přeji všem. Z bedniček mám, křeččí past, festival světla a medvědí kámoš! Jsem spokojená :).
     
    sovicka64, -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tanec z listí, Ingridin student a 2x Tečkovaný deštník ;), zachránílo to, že jsem na dvou vedlejších dostala florenovníček, sice je na vedlejších, ale hodí se vždy, děkuji. Akce byla náročná, jak jsem jela víc farem, ale stálo to za to
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Čtvrtou bednu jsem nestihla - chybělo 10 hvězdiček. Ale asi je to úplně fuk, protože z předchozí mi vypadnul vílí pramen. Když si vezmu úsilí a snahu, abych bednu získala, a výsledný efekt (15 SH, na které musím dlooooouho čekat), tak mě přešla veškerá chuť se o něco snažit. Vzala jsem tajemnici s andulkou a předpokládám, že z ní vypadne nějaký žlutý hroch, a u stromů je to totéž. Prostě náhodné odměny z akcí nemám ráda. Tečka.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem včera večer ve třičtvrtě na deset doklikala poslední hvězdičky na druhou bednu. Z první vypadla kčeččí past. Co bude ve druhé zjistím až večer. Teď jsem ji usadila k Majáku, ale než si zdřímnu a půjdu na brigádu, nedozraje a floreny plýtvat nebudu.
    Gratuluji všem, co získali všechno, i těm, co napěstovali alespoň na to, co získat chtěli :)
     
  20. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak co- stálo mi to za to???
    Věčný lov pokladů, medvědí kámoš, tečkovaný deštník, plavbózní zábava. Odpovím si sama- nestálo. To toho chci opravdu tolik- jeden malý zakrslý florenovníček? :cry:-.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.