Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dekorace z úkolů nebrat a mincí stačí 250, pak se zvládnou všechny 4 Piccolo :)
     
    moncicak7070, 14087 a naruto2002 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že to půjde i s dekoracema.Na čtvrtou piccolo aktuálně mi chybí 25 hvězd a na dekorky už sem také něco fláknul!8)
    1) 194/480 ( ve stodole ještě 175 ks)
    2) 0/210 ( ve stodole 15 ks + zaseto):)
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Čťvrtou piccolo neseberu ale asi to nebude vadit,(klobouk,kytice)třetí bude ráno,po desáté už spím xDNa vedlejškách jsem sebrala 3x2 , byl tam kouzelný strom,2xkytice.2x pogo,1x deštník,slušné a zázrak v podobě flo.stromu se nekonal.
     
  4. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Poradíte někdo, proč nemám aktivní servis č. 2 na dodávku hasákového bambusu? Křížek je šedý místo zeleného a určitě jsem jej ještě nesplnila :oops:.
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jsem na tom nějak podobně jako kaolín11 ;)
    Hasáky na poslední Piccolo budou za 3h a pak se pokusím urvat obě dekorky :p
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z piccola geniální cosi - 40x 12500bz.Je to ze hry,teď schraňuju * a uvidím na co budou stačit .Asi zvolím taj.stáje,třeba budu mít štěstí.Dekorky mám obě už na ploše.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ojfp. - ahoj, zkus úplně zavřít hru a naloguj se znovu.
    Pokud by problémy přetrvávaly, obrať se na herní podporu.
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Čtvrtá Pikolína vydala lov pokladů,ze dvou Plédů vzrostla dubová kaple nebo kapličkový dub ??? ;)
     
  9. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Skali, děkuji. Teď se na to více soustředím a jednou je to aktivní, jednou ne. Aktualizace stránky nepomůže, úplné zavření hry ano! Děkuji!
     
    Skali tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ojfp. - za málo. Vždycky je dobré při potížích hru úplně zavřít, aby se mohlo všechno pořádně načíst znovu. Jsem moc ráda, že ti to už fungí ;) (já hraju v klientu a dobrý)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem to asi nějak nedomyslela, včera jsem ještě ponocovala a tak mám bambusu i na čtvrté piccolo, které je nachystané na ráno, zbylo i na dekorku, ale taky je zbytečně navíc :(. Ozubenek mám jen pár kousků a asi je nestihnu rozpěstovat na další dekorku, no bude tedy jen jedna a příště začnu přemýšlet xD :p

     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ráno jsem opravdu zaperlil.Naházel jsem všechny hasáky do úkolu a pak čučel jak puk na nula ks osiva!:wuerg:xD Naštěstí jsem tam nenaklikal i těch 10 ks!!! :)
    Je vidět,že na farmu se musí chodit,až je člověk opravdu probuzenej!
    Takže mi teď na deseti polích zrajou Hasáky a na zbytku Zubajda.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hasaky jsou osety presne na počet na dekorku, protože bedny vybrany... ale nahazim az ve finále... ted jedu na ozubeny, nemam dekorku ani na mince, ale tri sklizne do 22 hodiny bych mel dat... to by v pohode dalo poslední bednu, ale nevyjde na dekorku, coz je fuk... tak to dam do minci a za ne naky tajemna...
     
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tahle akce mě nijak neomezovala, a tak večer bude i čtvrtá piccola i když z nich žádný zázrak nečekám.
    Jinak se mi stalo něco podobného jako udělal kaolín11,naštěstí jsem měla nasysleno a včas jsem zabrzdila,na setí zbylo 20 kousků ;) ale aby se to nepletlo tak jsem na další setí omylem zasadila Ozubenku kterou už nepotřebuji. xDAsi by to chtělo dovolenou a nejen od farmy.

    Bedny odtajněny ....geniální multitasking,festival světla,věčný lov pokladů a kouzelný klobouk. Tentokrát velká spokojenost. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  15. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Su slepý, pořád proč mi nejdou koupit mince za kvítí, když mám koupeno 4x ze čtyřiceti..., a v diskuzi ani v ofi o problému nic..., tož mi to nedalo a pořádně kouknu, .... a já mám plno ozubenky a tam se dodává bambus :cry:
    Jinak, dvě bedny picolo z úkolů, + dekorky (kvůli nim jsem to dělal), třetí picolo bedna bude až dopěstuju. Na tu čtvrtou dlabu, stejně mi ty náhody nehrajou do ruky :D
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hurá, třetí je doma[​IMG]
    snad ještě stihnu napěstovat do uložit, ale přehnala jsem to s výběrem hvězdiček zas:sleepy: ( to je tak, když se člověk probudí zmatený po dlouhý noční :wuerg:) to mi bude chybět hasákový bambus do uložení na 4 piccolo tak to asi nestihnu o_O. Štěstí těm kdo je na tom podobně, gratulka těm kdo mají co chtěli ;)
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    piccolo opět zklamalo punde to do lišty krom kytice:wuerg::cry:
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    4x Piccolo vydala Tanec v listí, Medvědí kámoš :eek: Ingridin student a Jackův dárek :inlove:
    P.S. ještě že akce končí až 22h, tak stíhám obě dekorky :p
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    moje 4 piccolá, fajne, vílí prameň odpúšťam;)
     
  20. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem stihla 3x piccolo a ještě stihnu jednu dekorku. Z piccola mám Tanec v listí, Kytice+ a Křeččí past. :)
    Všechny tajemný chlívky skončily nenávratně v liště. :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.