Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    A přeci rostou, gratuluju ;) ve třetí byla opět Pogo,hlavně,že to nebyl medvědí kámoš,z toho by mi snad i srst narostla :D
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Někdo se asi dozvěděl, že vážně uvažuju o odchodu z farmy a poslal mi FLORENTOVNÍK tak ještě budu chvilku hrát.xD;)
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akce pekne zamotana, tedy jde o to abych nemel moc dlouhych kytek a nechybely kratky, protože mi to nevychazi ze mam mit víckrát kratky... no ale ocekavam ze dam bedny z ukolu a uvidíme zda za mince... vyuzivam +5 od systemu, ale jen přes den, na noc to je dlouha kytka... takze mam prave + s bednou bez dekorky a zbytek jde do obchodu 15/40, v levem + odhazuju jen drobne pro bednu a jde se hlavne po mincich 9/20... netusim jak moc stiham ani zda je to dobra taktika...
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Má cenu se snažit?Když na vás vykoukne toto?
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak třetí piccolo je květinová melodie :p a když sklidím bambus třikrát za den, měla bych mít v úterý taky Florenovník xD

     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na vedlejší farmě ze tří Picollo 2x Květinové melodie a 1x Kouzelný klobouk :inlove:, což je super. U sebe mám v liště 6 Picollo, ale bojím se je dát na plochu :sleepy:. Zkusím počkat až jich bude víc, ať ten infarkt je jen jednou xD. Za poslední dva roky mi z bedny vypadl dvakrát Florenovník tak už mám určitě vybráno :oops:. Teď už se nikam nehrnu, dekorku Zhouba farmářů mám (stejně není kam dát), 4 Picollo také a na TS nevěřím, takže sázím a sklízím už jen ze zvyku.

    dasa1143 - moc gratuluji
     
  7. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    2x nemrtvý poklad -nenadchne , ale ani neurazí
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak za hoďku bude třetí Piccolíno a doufám, že se mi podaří urvat i tu čtvrtou :p
    P.S. a na florenovník stále čekám :oops:
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno farmáři,
    já se zatím dohrabala jen ke dvěma bednám - za hvězdičky bude až se mi podaří hvězdičky nahrabat.
    Z beden pogo show a křeččí past, což je po posledních vílích pramenech docela potěšující, ale ten florenovníček..ten by potěšil víc! Stále čekám...
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z jedné bedny Pěstitel. Další nemám odvahu dát ven z lišty :p
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Pracovní neděle mě zabrzdila v pravidelném sběru tak mám zatím jen dvě piccolo :sleepy: ale už jedu dlouhodobku tak snad stihnu aspoň ještě jednu [​IMG][​IMG]

    Je to boj, ale tenhle, mě baví :)
     
  12. barca279

    barca279 Vážený autor

    neviem ako sa vam tie bedne podarilo ziskat ale ja mam problem dostat sa ku jednej bedni a mam pocit že tych 1000 ks rastliny ani nedopestujem,to sa neda ked človek robi 12tky a rastliny sa zberaju po 2 kusy.asi kašlem nato poslednykrat
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne vyliezlo z tých piccoláčov:Génius,večný lov pokladov,nasprejovaná kvetina a bodkovaný slnečník.Tajné akože hladožút a andulka a sadenice nedozreli tak som zvedavý čo s nich vylezie.RT ma musí mať veľmi rád keď mi hádže v akciách samé lištovky.V lište mi ešte stašia staré sadenice aj stajne,ani ich nevytiahnem lebo s nich vylezie čo by išlo späť do lišty.Ešte na obed pozbieram a tým pre mňa akcia končí lebo mince už budem mať všetky vybrané.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak mi to nejde !?! Zatím pouze 3 bedny piccolo.o_O
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ke čtvrté Picollo mi schází ještě 35 hvězdiček. To snad dám. Ještě možná získám jednu dekorku nebo nějakou tajemnici. Tentokrát mi to nějak přibývá pomalu.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám před sebou 4 sklizně hasáku a už teď to mám propočítané, že to bude o fous :), musím využít i ty ozubenky, které zbyly a něco k nim dopěstovat na 5 hv. mincí. Takto na doraz už jsem dlouho akci nedělala, SK a bonusy z KŠ chybí, to by to jinak přibývalo. Ale už teď mám všude 3 Piccolo bedny a ta 4 snad bude. Vysadím je, až budou všechny, to pak bude překvapení, snad se floreňák zadaří
     
    Naposledy upraveno: 30/8/21
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nemám ani jednu bednu. Za akční plevel ani za nákup. Snad se povede alespoň jedna a tam bude floreňák xD
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám zatím tři bedny a na čtvrtou mi chybí rovná stovka hvězdičkových mincí. Teoreticky by měla být i čtvrtá bedna. Akce končí až zítra večer. Pěstuji už jen hasákový bambus. Určitě nebudou dekorace. Což mi nevadí, protože chci hlavně bedny.
    Jak to tu čtu, tak RT zkusil nastražit farmářům volbu: dekorace nebo piccolo bedýnky. No, Sofiina volba to určitě není.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    S hasakama je to dobry, mam 2 bedny a treti bude taky, to za mince kam ted investuju je jasny... prebytek hazim do ukolu na kratkou ale jen az je dodam za mince... ted uz zase budu davat do ukolu, cas se krati, z dlouhy v pohode ty mince dam, na dekorky fakt jen když nebudu mit co jiného brat... ono kam ty BZ/TBZ dekorky davat, postupne jsou nahrazovany tim co pada z kola stesti za produkcni dekorkny...
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak já, to asi vzala za špatný konec, nejdříve jsem dodávala do úkolu a až nyní, jsem si pořídila prvních dvacet mincí. Snad něco stihnu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.