Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    stojím pred piccolami, vyzerá, že budem mať prepestované, dlhšie dávam na 2x2, zatiaľ, šetrím čas, ináč viac ako 5-6 hod. v noci nespím, ideálne mám 7, občas doženiem hodinku cez deň;)

    moje tajomstvá:music:
    [​IMG]
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Líbí se mi ,co hráč to jiná strategie!;)
    Zatím jedu pořád zubajdu.Za rostliny nakupuju hvězdičky,a přebytky hážu do posledního úkolu.:)
    Zatím tak:[​IMG]

    [​IMG]
    Bedny Piccolo odhalím až všechny najednou.Ať se nemusím rozčilovat 4x!o_O
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Kaolín11 - Taky jsem na ten způsob najela, hned poté co jsem zjistila, že jsem pořádně nečetla a dozvěděla se kde všude piccolo jsou xD
    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak z piccola Pogoshov tj 120 mincí,kterých mám přes 500 a čekám na nové nabídky v obchodě.Takže honba za piccolama nebude.Počkám až mě zbydou rostliny na výměnu za hvězdičky.


    LV 227
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Akci plním stejně jako kaolín11, akorát jsem zatáhl za brzdu dříve. Ještě před Piccolem. Snažím se využít i 5ks od systému co to půjde;) . Samozřejmě pokud zapomenu před dodáním zasadit, tak to bude "nemilé" :)


    upload_2021-8-27_20-30-2.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. V noci spím, přes den pravidelně sklízím a uvidím co stihnu :music:
    P.S. taky jedu strategii 5ks od systému :p
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Bednu za ozubenku mám. Tam jsem jela také se strategii 5 kousků od systému. Teď mi něco leží ve stodole. Dál jsem nejela a teď mi chybí jedna sklizeň a bude druhá bedýnka za hasákový bambus. Pak posvištím zase ozubenku. Prioritou jsou pro mě bedýnky. No, nevím, zda stihnu všechny a zda jsem někde neudělala chybku při strategii. Co bude, bude. :) Pěstuji přes den. V noci spím. 8)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Tak ozubenku jsem viděla jenom jednou.Jinak sklízím akci podle času.Hotové rostlinky mi to neukáže.
     
    raddre a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jana151049 - ty si musíš koupit za ozubenky v krámku, je to vlevo nahoře hvězd. mince :)

    Edit: teď to vypadá, že trpím samomluvou a ona adresátka příspěvek smazala, chjooo
     
    Naposledy upraveno: 28/8/21
    raddre, vladca a 14087 tohle ocenili.
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    "Pikolík " darovala Pogo a kouzelný klobouk,třetí zraje na ploše ,sázím zatím jen hasáky na výměnu za hvězdomince,pokud zbyde čas ,dodělám poslední úkoly ;)
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    evoku57 - netrpíš :D já ho taky viděla :D
    [​IMG]
    * na piccolo se hromadí :D
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Můžete mi poradit jak dál?Vybrala jsem mince a už mi nabízí jenom za hasáky.Děkuji
     
    raddre tohle ocenil(a).
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    jedině pěstovat hasáky - modro.ocko22 - asi nic jiného nezbývá
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    modro.ocko22
    A dodávky do servisu už máš taky hotové? Odkaz ZDE
    Jinak jak radí -Jara05-, pěstovat hasáky na další mince :)
     
    -Jara05-, raddre a modro.ocko22 tohle ocenili.
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji kutilka+Jara;)
     
    -Jara05-, raddre a kutilka70 tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem v servisu :) já to mám nějaké pokažené, dvě piccola s vílím pramenem a věčným lovem pokladů :( a se chci zeptat, kam píšete reklamace? :p

     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hurá, akce je až do večera 31.8, tak to krásně stihnu xD, já myslela, že končí ve 14. Nějak nám akce posunuli a to je dobře

    Edit:
    Evičko, můžeš si jen zanadávat, jestli ti to pomůže, na pozdější reklamace neberou zřetel
     
    Naposledy upraveno: 28/8/21
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak mám- Tanec v listí-:( proč se tak snažím:p;)
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak zítra bude možná třetí piccolo s vílím pramenem xD


    [​IMG]

     
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, má strategie vzala za své v momentě, kdy jsem zasela nežádoucí plodinu, přesto se mi podařilo obě piccola z akce. Z první vylezla plavbózní zábava (potěšila), ten druhý jsem urychlila a překvapil mně "florenovník", takže i kdyby se mi nepodařilo napěstovat na další, tentokrát nebudu naštvaná, všemo přeji,aby usílí při získání piccola bedny bylo odměněno něčím co způsobí radost
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.