Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    14087 nejsi sama udělala jsem přesně totéž ,taky to přečetla jen zběžně a obchod ,tak nějak vynechala,prostě chybička se vloudila
     
    Helena1313, moncicak7070 a 14087 tohle ocenili.
  2. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj 14087
    O nic jsi nepřišla.
    V této akci lze získat celkem 4x Piccolo bednu. Dvě je právě možné získat z dodávek a dvě za hvězdičkové mince ;)

    123.png
     
  3. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    Dobrý den, jsem asi tatar, prosím kde je ten obchod automechaniků abych mohla získat hvězdičkové mince? Děkuji za radu...jééé už jsem to našla...děkuji
     
    Naposledy upraveno: 26/8/21
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    V levo nahoře u tlačítka zpět,klikneš na tu minci!!;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  5. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj cacorkalu
    Obchod automechaniků najdeš zde :)




    910.png
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Koupila jsem 10 hasáků a už jsou na ploše, aby bylo na noc dlouhá na celou plochu :), jinak to jde pomalu, aspoň ten SH nám mohli nechat používat i na spešl ploše
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som včera urobil chybu urobil som si malé políčka a na tie som zasadil tých 10 kusov tej ozubenky.Až potom som si uvedomil že som urobil kiks.Urobil som 26 veľkých políčok a zvyšok aké na plochu vošli.Čo už?Keď sa darí tak sa darí s tým už nič neurobím.
     
  8. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Už jsem kontaktovala podporu ale stále nejdou sklízet hotové plodiny, jsou vidět že jsou hotové, jak stromy tak sazenice a když chci sklidit, je tam ještě časomíra kolik chybí času. Už mi to takhle zlobí od včera co běží tato akce.
     
    jana563 a Helena1313 tohle ocenili.
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Petriško - děkuji za výklad, a názornou ukázku, spadl mi šutr ze .. není čas číst celé, ale hlavne že se zapojím do akce . Tak to vlastně můžu střídat, jednou nakoupím * a jednou doplním do dodávky . Pěknou hru všem
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pinda-ada, to je od včera, plodiny a stromy vypadají jako ke sklizni a zatím to není ke sklizni :p, budeš se muset řídit něčím jiným, třeba se po zasetí podívej, kdy ti to uzraje a teprve až v tom čase jdi na farmu, jinak to nevidím, je to fakt hooodně matoucí. Včera mne to ještě neštvalo, ale dnes mne to dost prudí, že jsem fakt naštvaná a zklamaná, chjoooo
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Včera jsem se nedostala od začátku akce k počítači.Dneska část dne nešel internet tak uvidím jesli to udělám asi spíš ne.
     
    14087, Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  12. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak to nahlašte na podporu, zatím vědí jen o mě a řeší to už 2 dny a nic z toho, když nás bude víc třeba to vyřeší.
     
  13. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Díky:)
     
    14087 a Helena1313 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - ahoj, chyba je už od včera nahlášená na patřičných místech k opravě.
    Hezký den
     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    3 lísky největší XL ze 4 taj.sazenic.Ono toho bylo málo v minulé soutěži.

    LV 227
     
    moncicak7070, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Většinou akci na tomto poli nestihnu dodělat,no uvidím,kam až to dám.;)
     
    kutilka70 a maribeja tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem to propočítávala, 5 úkol s dekorkami nedělám :sleepy:, hv.mincí potřebuji 250 a stejnak to asi nestihnu, bude chybět jedna sklizeň hasáků, pokud je tedy akce do úterý, což předpokládám. Kde asi udělali soudruzi chybu? Zkuste to ještě někdo spočítat, ale mě to tak vychází, což není dobře, kdybych se pletla, tak jedině dobře. Zdá se mi to docela divné, v noci nevstávám, tak nevím, co se stihne. Mám tři sklizně ozubenky za den po 133 co zbyde po zasetí, 175 bez zasetí, z toho 5 od systému. Pak mám noční sklizeň hasáků, kterou rozšířím ke konci i přes den. Bez prostojů, 1-2 sklizně voda a hnůj, dvě sklizně jen voda a přesto to nebude stačit, tedy asi, pokud se nepletu.
    Ještě jsem to upravila o těch 42 kousků, co zbyde navíc z jedné sklizně a vyšlo mi do konce 8,5 sklizně ozubenky a 5,5 sklizně hasáka, už je to krapet lepší a nebudu moci udělat 9 a 6, ale opravdu 8,5 a 5,5 sklizně, pak to zvládnu, chjooo to bude nářez.

    Edit: tak teď jsem nedostala ani 5 rostlinek od systému, tak toho k pěstování bude víc, s tím jsem měla počítat
     
    Naposledy upraveno: 27/8/21
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stojím před první piccolo, ale ze získaného PCH Temže - hadilov - to bylo radosti!!
    Tak i když všechny bedny nezískám - už jsem spokojená.
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hurá - hadilův písař a oranž.činčila.tak se štěstí konečně unavilo.uvidíme jak bude dál.
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    prvé piccolo už doma, začínam pestovať hasáky a pôjdem už iba s nimi,
    ozubené kolesá si nechávam do rezervy na konečné pestovanie ... bude treba ešte 400ks aby som schmatol všetky piccolá

    poslednú úlohu v oboch dielňach zatiaľ nerobím ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.