Den otevřeného servisu (25.8. - 31.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Můžu se zeptat v jakém prohlížeči Farmeramu otevíráte???
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A nemohli nám tam dát i desetihodinovou akční plevel? Chjo, to zas bude boj. Na farmě i Baha to klidně nechám bez dohledu, ale toto mi nepasuje... Co už, možná to doklikám... Piccolo láká.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    blumenman- já třeba v Edge jak na notebooku tak v mobilu a pracuje to dobře ;) hodně štěstí.
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, za chvíli se do toho pustím i já, moc toho neudělám, páč jsem si při pěstování laskavce naučila chodit na farmu jednou denně kolem 13.hod a pak v noci pročítat fóra a taky vysypat květináče ve skleníku, no nic jdu přesvětšit sama sebe, že sem musím častěji. Přeji všem, aby dosáhly všech 4 Piccolo beden a měli v nich jen samé krásné věci
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon úplně vypni a znova spusť klienta, aby se ti mohl zaktualizovat. ;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    27 polí 2x2, 5 polí 2x1 a 10 polí 1x1 a je plná plocha, jedu akci na víc farmách, Piccolo se vždy hodí :)
     
    Naposledy upraveno: 25/8/21
  7. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Ahojky, prosím o radu. Ty hasáky získám jen tak, že je vyměním za ty ozubenky? Děkuji
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bobulka1 Hasákový bambus se dá získat pouze v akčním obchodě nebo v akčních koších a po vyčerpání zásob se automaticky nepřipíše do počtu 5 kusů.
     
    Helena1313, moncicak7070 a fany2020 tohle ocenili.
  9. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Dob- děkuji, ale jsem asi tatar, ten akční obchod je ten "obchod automechaniků"?? Koupila jsem i jeden malý koš za 5, mělo by v něm být 90x hasák, ale nic se mi nepřipsalo, ani po restartu
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bobulka1 ano, akční obchod se tentokrát jmenuje "Obchod automechaniků". Pokud sis koš zakoupila nic se ti nepřipsalo, tak prosím kontaktuj herní podporu, aby mohli tvůj herní účet prověřit.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Docela to vše funguje, Lukáš se také polepšil, jen na loukách mám pro změnu obr stromy na sklizení i když ještě nějaká ta hodina musí uplynout ale to už je detail.Také jsem koupila malý koš a vše v pořádku, ta spešl plocha je fajn,jen to bude děsně dlouhé a navíc v noci k farmě nevstávám.Uvidím kam se doplazímxD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - zdravím, tvůj dotaz jsem přesunula z diskuze k akci do sekce dotazů, kam patří - Všeobecné dotazy
    Respektuj, prosím, rozdělení fóra.
    Děkuji a hezký den
     
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  13. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Omylem jsem uložila 10 ks rostlin do pokroku, místo abych je rozpěstovala. Další přibydou až za 5 hodin a jenom 5 kusů nebo je jiná šance?
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    blumenman - mě Edge jede na noťasu hůř než Google, tak jsem ho ani v mobilu nezkoušela, ale jak bude čas zkusím. V mobilu jsem stáhla Puffin a šel docela dobře, farma se načte rychle, ale pracovat v ní je poslední dobou stejně pomalé, jako na noťasu :p
     
    fany2020, Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DandyV - zdravím, buď musíš počkat, až ti systém dodá další ozubenky nebo zakoupit některý z akčních košíků - viz FAQ k akci
    (hasákový bambus ti systém nedoplní)
     
    Helena1313 a moncicak7070 tohle ocenili.
  16. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    zdravím, budete dávat Mrkvovojablečnou směs? nebo to nebude působit?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    modra-vila MJS nepůsobí
     
  18. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    děkuji za odpověď:)
     
    Helena1313 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na noc již zaseto 5 kousků bambusu a nazbytek ozubenka.
    Ozubenka navíc průběžně dodána do úkolu, ať taky něco pustí systém!8)
    Zatím: 1) 66/80
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já sem začala plnit do ukolu ‍♀️ místo nakupovat hvězdičkový mince, páč jsem nečetla pořádně a neprohlidla si obchod tak že jsem už přišla o tři sběry
    To jsem ale vrták. Ale teď začnu kupovat * mince ať získám aspoň piccolo bedýnky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.