Den na pláži (12.7. - 18.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Den na pláži ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 12.7.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 18.7.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3, otevřená Bahamarama

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám pauzu :p
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezké úterní dopoledne, akce plním všechny většinou ze zvyku a ze sportu, ovšem kdybych si teďka dala týden na skutečné pláži, nic by se nestalo, není úplně oč bojovat.... ale že skutečná pláž se nekoná, beru za vděk i pláží na farmě.... kdyby malinko vylepšili odměny, bylo by plážování veselejší :p;)xD

    Bude potřeba:
    Činkový bambus 21 800
    Chladící box 1 470
     
    Naposledy upraveno: 11/7/23
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tentokrát asi vyberu jen boční odměny a dám pauzu. Počítala jsem letecky a je to kolem 21800 akčního kvítí a 1470 padátek. Asi jsem trochu zlenivěla xDxD ale tolik se mi asi nechce xD Za stonkem se tentokrát honit nebudu, Bz nepotřebuji, nikam nespěchám.... Na mýtině mám obr stromky a zvěř a nechce se mi je přesouvat.... na to je venku moc vedro xDxD
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu, jakkoli se mi akce na Mýtině nelíbí (obrovské stromy si budou muset dát pauzu a dekorace /křeččí pasti apod./ rovněž).
    Naštěstí se blíží okamžik, kdy budu moci zvolat (v Alpách po plánovaném dosažení 25. levelu, zatím jsem od včerejška ve 22.) Veni, Vidi, Vici a přesunout něco málo na Slunečnicovou louku.
    Tak snad se mi zítra poštěstí při točení na Kole (ne)štěstí.

    maribeja (níže)
    No říkal jsem si rovněž, jak k tomu přijdou ti jedinci, kteří včera ráno neotevřeli kalendář (měl být dostupný od 0:00 do 23:59 bez omezení) a jsou tak nuceni (pokud to chtějí) dát 8 florenů?
    Slušností by bylo umožnit skriptem všem, kteří se přihlásí kdykoli po 10.7. do kalendáře bezplatné otevření právě toho dne (10.7.2023). Bylo by to asi spravedlivější, nežli dát v nějakým kódem jako odměnu 8 florenů.
    Na druhou stranu by zase ostrouhali ti, kteří již těch 8 florenů pro otevřené včerejšího kalendáře použili. To by zase bylo lepší dát nějaký ten kód s 8 floreny.
    Vůbec moderátorům nezávidím, jsou mezi dvěma mlýnskými kameny - z jedné strany oprávněně nespokojení hráči, z druhé strany RT, který některými svými kroky spíše škodí než prospívá (hráčům i sobě).
     
    Naposledy upraveno: 11/7/23
  6. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím moc sem nepíši ale pro mě Den na pláži by byl reálný spíš na pláži Baharamy než na lesní mýtině.To někdo nedomyslel anebo je to špatný vtip?
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce jdu i když,po včerejší možnosti kdy jsem zkoušela od večera farmu otevřít a do půlnoci se to nepodařilo,takže jsem nesklidila ani kalendář,ani denní přihlášení a neodeslala,dárky sousedům,čímž se jím omlouvám.To nevzdávám.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Ted jsem vynechala tak zase akci udělám.
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, akci také nevynechám a jdu do ní :). Budu se snažit dojít do konce, ale uvidíme, jak se bude dařit ;).
    dinoalesi ..... samozřejmě děkuji za výpočty ;).
    Všem, kdo se rozhodnete akci plnit, přeji hodně úspěchů a hlavně, hlavně radost ze hry ;). Hezké úterý všem :)
     
  10. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Přeji pěkný den. Lesní mýtinu v žádném případě bourat nebudu, sice tam nemám obr stromy, ale mám tam pěkně sladěné zvěřince, arboreta, výrobny a všechny nejnovější zvířátka a stromky ("premium" si neplatím) a honit vše jen na hlavní louce - to neé. Všem, kdo do akce jdou, přeji zdar a plnění bez problémů.
     
  11. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Zatím váhám. Mám též na mýtině plno. Moc se mi to likvidovat nechce.......:(
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak já pojedu jen na hlavní ,mýtinu bourat nebudu , nemusí být druhý den napěstováno .Nejprve si dám laskavec na okamž.sklizeň a padátka jsou co by dupl.Až pak napěstuji ;)Není kam spěchatxD
     
  13. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    RT díky moc, nezajímavý řádek, v klidu si dám volno. Ostatním hráčům přeji klid u malovaných obrázků.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj teraz vynechávam,lebo na rúbanisku mám obrie stromy,stajne zvieratiek čo mi treba do úloh a pár stromov.Iba sadiť akciovku na hlavnej tak to by som to nedal aj keby som robil všemožné.
     
  15. Štika

    Štika Mistr fóra

    Vynechám,mýtinu nebudu bourat mám tam drobnosti z picbeden a to se mi opravdu nevyplatí,řádek pro mne o ničem.
    Bude dovča jak na farmě tak doma .;)
    Kdo se do akce dá tak hodně štěstí.
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj,
    akci plnit budu ;) Ve větším to rozjedu až o víkendu se souběžnou akcí, ať zbytečně neplácám bonusy :music:
     
  17. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Také vynechám, mýtinu nikdy nebourám a odměny - no co dodat.
     
  18. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    pripájam sa k tým, čo do akcie nepôjdu, nechce sa mi nič búrať, hra má stále nejaké problémy, budem si pestovať do haly alebo si chovať zvieratá, ktoré nemám inokedy kedy dať na plochy. Každému prajem krásne leto, užite si ho v pohode či už s farmičkou alebo bez nej :)
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Akce pro mne nezajímavá, zkusím se ještě jednou podívat, co se chce za dodávky na boční linie a uvidím. Jsem to v práci přelétla jen pohledem o přestávce a zase v tom vedru jít místo do vody - za pult.
    Všem hrajícím zdar!
    PS: jsem to zkoukla a dojdu si alespoň pro tyto odměny:)
     
    Naposledy upraveno: 11/7/23
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno já nevím.. mýtinu já nikdy nebourám, takže bych jela jen na hlavní, ale ty padátka jestli budou nepadat stejně jako teď krabice tak to moc daleko nedojdu hm??o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.