Den na pláži (11.7. - 17.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo a můžu jít v klidu spát ;)
    [​IMG]
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak a odcházím na kutě.
    Stav - 5 797 / 842.
    Na noc použity pohopole se vším, co se dalo dát.;)
    Hotovsonům gratuluji a ostatním přeji klidnou hru.
    Dobrou :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak dokonáno jest ;). Včerejším rychlíkům posílám gratulaci a těm, co pilně pracují přeji, ať se daří :).
    Hezký pátek všem ;)
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nějaké bonusy vytočeny, nastrčeny už od včera

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Ale stejně si myslím, že mi to jde pomalu :p
    [​IMG]

    Moc se mi do akce nechtělo, nemám už žádný bobky a dochází i SH a vrtule už pomalu taky budou na dně.. tak uvidím co bude příště za akci a možná do ní ani nepůjdu, pokud mi zase nevytřou zrak, nějakou co mám v oblibě hah
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Konec , finito , hotovo :music:
    Den na pláži pro mě skončil .
    Není se čemu divit , protože v mém "pokročilém" věku :p a k tomu v takovém horku,
    se už nedoporučuje pobývat na přímém sluníčku . Slunečníky tam nejsou žádné , vysoké palmy tam mnoho stínu neudělají
    a chladící boxy jsou malé, ty mě nevytrhnou:D
    Všem rychlíkům gratuluji a ostatním držím palečky ke zdárnému zvládnutí celé akce .

     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Napestované mám ale hotovo ešte nie.Musím si počkať na padátka zajtra ráno by mohli napadať ak nie tak o kapánek neskôr;);).
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som aj prepestovala :wuerg: nochybaju mi pajdatka,tie museli pockat,kedze som chcela vyuzit bonusy co mi ks nadelil ;) Ved casu je dost ;)Aj tak nemozem spojazdnit stonek kym nevyberiem odmeny :) bosorka ma lavu aj pravu,to bolo rychle ale hlavnu este len zacala :sleepy: Ks jej zatial nepraje :cry:zajtra pride dcera s vnuckou na prazdniny, tak na farmu vbehnem v rychlosti ked budu spat :music: Pekny vikend prajem :inlove:
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Padátka dopadali,tak že aj ja sa pridávam k tým čo majú fajront;);).
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký den na pláži všem :) oblíbená sobota na akce opět nezklamala, akcička pohodová, brzy hotová a tak nachystat drobnosti a hurá na tu opravdovou pláž xD mě stačí koupaliště, mám ho za rohem :p bojujícím držím palečky ;)


    [​IMG]
     
  11. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Hezké ráno,akce hotová.:D:D:D:D
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    I já se hlásím... hotovo. Šlo to dobře. ;)
    Trochu jsem udělala změnu na plochách, jsou novinky, tak šup s nimi na plochu + další potřebnou havět.
    Přeji pěkný den :)
     
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Dnes večer nebo zítra ráno bude také hotovo.Jackům jsem dala volno ať si také chlapci užijí sluníčka.Kolo dalo 4x +1 pole na 6hod..No nic moc,ale i trocha potěší.
    FA245....BA800 Hlásím hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/24
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Stojím na pajdátkách takže jsem dala dlouhodobky a mám volný den.. napěstovaná akční je :)
    Krásný víkend všem ;)
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo. Mám 61100 cibule. Jdu ji zkusit prodat.:p;)
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Tak mám také hotovo, novinky jsem dala pást a z tajemnic kupodivu vypadly dvě Tupely, dva Čipmánci a jeden brouk Goliáš. Jsem zvědavá, zda se TS pochlapí i na Baha.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne sa s tajnášov vyliahli ako vždy s každej akcie samé lištovky.Nič nové pod slnkom:sleepy::sleepy:.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    V práci nebyl čas na sklizeň, ale i tak jsem kousek před ziskem dekorace "Pobřežní hlídka." Docházejí pajdátka, když pěstuju na pohopolích, ale to neva, dopěstuju akční plevel a pak si naklikám pajdátka se šafránem. K laskavci potřebuju řádek a ten budu šetřit na "horší" časy, :) A ty přijdou :)
    Gratuluji hotovsonům a nám, plazícím se ke zdárnému konci, přeji hodně štěstí a hlavně trpělivosti :)
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Včera večer jsem si počkala než doroste rákosí a bylo hotovo :)
    [​IMG]
    Ať se podaří všem doplazit se do konce :)
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.