Den chrámových opic II (13.2. - 19.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Ano, musis odemknout. Bez odemknuteho slechteni se ti nezobrazi ke koupi na trhu ani si nevyslechtis.
     
  2. Drelík

    Drelík Zelenáč fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    tavos7

    ***odstraněna zbytečná citace
    Děkuji:)), bohužel banány došly, tak to jsem skončila:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/2/19
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Drelík pozri sa do haly či tam nemáš dajaké úlohy za ktoré ich získaš.Alebo pozri do farmárskeho obchodu a kúp za farmárske mince.
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak, akci dělám , tak jak sklidím kytky. Mrknu, co mám šlechtit (na odznaky), doplním kytky a zase počkám na další sklizeň, tj, dělám 14 totem a čekám na kytky. budou po 19h. Bez hnoje jen s vodou, však zatím času dost, no ni?
     
  5. Drelík

    Drelík Zelenáč fóra

    Kouknu, dík za radu:)
     
  6. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Prozatím jen pěstují,počkám na BB a pak se do toho pustím Skontrolovala jsem si stav a většinou to mám na "skladě";)
     
  7. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Sedmikrásku budu mít dnes dopěstovanou a pak stačí počkat do zítra na BB. Šlechtím jedině, když je BB, aby se to aspoň trochu vyplatilo :)
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Mrzí mě,že zvířátkům nehraje hudba.Proč?Mohla by být volba,zda si ji pustit ano či ne.


    LV189
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jana: hraje, stačí si ji zapnout ,-)) tam jak chodíš na fórum jsou různé ikony (ozubená kolečka), zvuk.

    Edit: vidím, že je jasno i když venku tma ,-))) tak se zdržím dalšího komentáře. Křížek tam nemám, ale kolečko ,-)) i básníka lze vyzkoušet ,-)
     
    Naposledy upraveno: 14/2/19
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Pitýsek47 - zrušila jsem si křížek u hudby i zvuku a nic. Ticho po pěšině.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - v nastavení hry si zatrhni toto:

    klíček.png okolí.png
     
    Naposledy upraveno: 14/2/19
    Honzulka05, radyn.m a maribeja tohle ocenili.
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Skali - díky,mě to hrálo na ploše,ale ne mezi totemama.Okolí jsem neměla zapnuté,protože jsem nevěděla,co tím básník myslí.
    Hned je veseleji !
     
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak já zatím jenom pěstoval akční a doufal v BB. Zítra dle info jej spustí, takže príma. Bude to akce na 1 hodinu :D.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... všem hezký večer v chrámu :) tak na tuto akci nespěchám, čekám i na kytičky i když SK je dost, ale nechci ho plýtvat. Jsem už něco nedočkavě dala šlechtit pro odznaky a rozhodně jdu v odměnách po BZ, tak jeden totem vždy s odznaky a šlechtěním, druhý s totemovou sedmikráskou. Jen desátý úkol bude chtít obě varianty šlechtit, tak to sebere SK a se to zvyšuje. Kytičky jdou hodně pomalu, ale ulehčí šlechtění a mají odměny, které chci. Zatím 12 totemů, nachystaný tulidomek na BB a zítra budu pokračovat :p Akce je moc hezká, i když do ní museli nacpat šlechtění-nešlechtění, protože nic neskáče, ať už je BB nebo nenííí xD.
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak si pomaloučku pěstuji kytičku a čekám na BB. Vybral jsem si totemy bez krejcarů, jen jednou to musím zkousnout, kvůli závěsu na továrnu. Teď jsem promendil 10 vyhraných lístků a hádejte, ano 4 x padly krejcary, tfuj, dokonce 7x! Projel jsem těch lístků víc v naději, že padne SK. No, padnu dříve já...
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Neboj nepadne a nepadne-u mě tedy ne-a ty taky nepadej, nemá to cenu, stejně by to nepomohlo:p;)
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Vyřezávám 16ctý totem, chybí akční kytka... ráno sklidím, zašlechtím si, pak až okolo 15h, to už bude i s BB. Počítám, že v neděli by mohl být stonek /pokud bude napěstováno/.
     
  18. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    matysku... dej pozor, BB zacina az v 18h
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám s toho ozaj guláš.Čo s toho vznikne až začne zajtra desivka to nemám tušenie.Neviem čo mám robiť skôr.Pôjdem asi do pelecha dnes toho bolo na mňa dosť.Pozbieram a adios:D:D.
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ideální by bylo, kdyby to celé spadlo a my získali kompenzaci, to už tu dlouho nebylo....xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.