Den chrámových opic II (13.2. - 19.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pitrýsek : nojo, ale když do akce nasypu 300 SK a zpátky si "můžu" koupit jen 100 + něco občas vyhraju na kole a sem tam je i odměnou v akcích, tak je to pro mě pořád ztráta.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný: To je pravda, ale ještě je tam 200 ks Sk jeden nákup. Mně je to fuk, hraju dokud mám, do další akce zase nastřádám, ztráty neřeším ,-))) Ještě by mohlo zplesnivět.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Čekání na BB mne přestalo bavit, akce hotová, všech 24 totemů a bylo jen cca 400 šlechtění a nějaké odznaky i zbyly, ale ten konec došlechťování chybějících je docela opruz. Nakonec úspora cca 120 šlechtění tj. 240 SK a napadaly nějaké farmářské mince
    ;)
     
  4. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    stonok je aktívny až po skončení akcie?
     
    jirinasinova198 a maribeja tohle ocenili.
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo,utratil jsem 4 mega ;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    churst1 - až ho získáš a dekorky do něj, tak ho můžeš aktivovat - vyřezaných 24 20 totemů máš ?
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  7. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Skali na stonek snad stačí 20 totemů, pokud se nepletu.
    deMentos
     
  8. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    No, bobr mi vyhodil i odznak plaza, ale bez Babyboomu do toho nejdu. Na to si po hadím šílení příliš vážím superkrmě. Howgh!
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dementos.dementni - nepleteš se. Já tam zahrnula automaticky všechny dekorky (síla zvyku). Jdu si to opravit. Díky ;)
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu,že při BB jedu stejně jen genetiku,ještě vyřezat 1x totemy a budu mít jednu akci hotovou.Padaly hodně mince i 2 barvy odznaků,bylo to docela fajn.....
     
  11. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Ďakujem Skali. Nevšimla som si posledný volný obláčik. Už stonok funguje
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem v cca půlce, čekám na kytky. Nechce se mi tolik šlechtit. Takže si hlídám, kolik čeho (rozuměj odznaků) je potřeba, celkem dost padají dva druhy. :oops:
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    4 totemy jsou hotové teď jen čekám až se vyšlechtí várka savců a členovců a půjdu do další místnosti letí to rychle když se připravuji
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám zaseto, ráno sklidím, pak zase zaseju a tak až do pátku. Pak asi budu muset začít počítat, šlechtit a plnit a, bohužel, přemýšlet, kudy kam, kdy a jak 8)
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Hotový prvý totem - s dodaním kytičky, odznaky za šľachtenie prídu na rad až bude BB, skôr určite nie. Budem aspoň trošku protiváhou tým pár rýchlikom, čo už majú hotovsona :p
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) zvěř může vesele tančit u vyřezaných totemů, šlo to rychle, šlechtila jsem vždy jen to, co bylo potřeba do dalšího totemu, ale i tak padla skoro celá (velmi skromná) zásoba žabiček xD, teď už zase plním stodolu ...
     
  17. Drelík

    Drelík Zelenáč fóra

    Jak získám Anakondu albínku, koupit se nedá...
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Když nemůžeš koupit, tak vyšlechtit!!
     
    Honzulka05, radyn.m a Skali tohle ocenili.
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chudinky moje žabičky, skoro všechny jsou pryč. Jinak hotovo:p;)
     
  20. Drelík

    Drelík Zelenáč fóra

    To nemůžu, musím šlechtění odemknout za 30 banánů??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.