Den chrámových opic II (13.2. - 19.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Vypada to dobre zadna honicka snad do toho neplacnou jeste neco tak hura jde se slechtit:)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož SK neroste na stromech,tak se dám i na pěstování akční plodiny.:eek: Sice 9 hodin je dost dlouhá doba, nemusím to však mít splněný za 10 minut.:eek: Šlechtění nemám rád všeobecně vůbec.:p
    Už se těším,jak 20 minut po začátku akce, bude mít 50% hráčů splněno a psát jak svělá to byla akce!o_O
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    První dojem po přečtení popisu akce: ještě se mi motá hlava a akce nic moc.
    Nejde o SK, to bych i měl, ale těch zvířat ke šlechtění: ryb, žab, plazů a členovců?!
    Savci a ptáci mi tolik nevadí, ale tolik šlechtěnců k ničemu nepotřebuji. Vždyť
    to šlechtění už dávno za nic nestojí.
    :sleepy:
    Zřejmě mi něco uniká, když nechápu tolik radosti z velikonoční marmelády ze stonku.
    Vždyť si ji jednoduše sám uklovním a její výroba není na potřebné suroviny vůbec náročná.
    Ještě jednou popis přečtu a zvážím situaci. Třeba budu raději pěstovat, ale ani to mě zatím neláká.
    Už teď to vypadá tak, že celá akce mi bude šumafuk.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj ja idem do toho.Všetko mám a stačí mi napestovať niekoľko akciovky a niečo šľachtiť kôli tým odznakom.Nechcem si minúť všetko SK to si nechám na ružovky hadice;);).Nemusím to mať za 1 deň hotové.
     
  5. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Na tuhle akci jsem se těšila, ale docela mě zklamala. Odměny nic moc a stonek teda také nic moc :sleepy:....Stejně jako Mikeš nechápu tu radost z velikonoční marmelády o_O Ale do akce půjdu, ještě si tedy rozmyslím, jestli šlechtit nebo i pěstovat...
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Něco na hybridy tam hodím až bude BB,zatím budu pěstovat.Těch 9hod je vlastně 6 hod.,to jsou 3 otočky.
    Akoráte...co s tím nevyužitým krchovem,zvláštní plochou a 2/3 Baha ?
    Taky upozorňuji - opice nemaj padátka,tedy není nutno pěstovat a někteří budou rychle hotovy ...šlendrián.
    Nemohlo by těch úkolů být víc zaráz,já jen že se mám furt přihlašovat...
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    alloha8
    skutečně z ní mám radost, všeobecně z řemesel nic nevyrábím, nevím, nebaví mně to pak doplňovat stodolu, to raději jdu na trh a koupím, i když cukr by na to byl.
    [​IMG]
    A zrovna velikonoční, protože nikde jinde se pořídit nedá jen výrobou, tak je docela na trhu drahá - u mně ráno za 330 tis. A používám jí denně. To už pak člověk může mít i radost, že nějaký ten krejcárek ušetří.

    Na druhou stranu pro trhovce to je nevýhodné, protože určitě její cena klesne stejně jako to bylo u jarního věnce.
     
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Souběžnou šlechtící akci též pojedu. Doufám, že k ní jako vždy bude BB, ať se to vyplatí. Já budu rozhodně i pěstovat kytku na plantáži, nechci spotřebovat všechno SK. Odměny jsou ucházející. Bodík k bodíku, hnojivo k hnojivu a hned je toho pěkná kupička :)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem, dneska nám toho hlásná trouba fakt nandala xD tak jdu popořadě a snad stihnu i večeři než to přelouskám :p.
    Chrámové opice jsem přejela rychle a hned chtěla kouknout, jaké mám zásoby, no jeden pracant mi bourá vrtačkou vchod před farmičkou, tak nic. Souhlasím s Lyzarkou za velikonoční marmošku, které spotřebuji hodně a tento stoneček musím určitě mít :D

    Taky se pustím do pěstování totem-tulipána, délka zrání mě vyhovuje kvůli práci a nemusím utratit všechno SK ... možná až zjistím po údržbě svoje zásoby, ho utratím všechno xD. Si taky asi počkám na BB o víkendu (spíše neděli) a budu šlechtit během dodávání do úkolů. Tak na akci se moc těším a někde mám stáhnuté ty baha tanečníky, jak se vlní do rytmu ... bum bum ... hlavně ta hrošice xD

    .... se omlouvám, ale já měla za to, že je tam vážně hrošice :p


    [​IMG]



     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tentokrát to oproti minule bude lepší,protože když se šlechtí tak to bude hračka akorát tak akční bude jako u zuzina věnečku pěstuje se jen na plantáži doufám že se dostanu dál než minule
     
  11. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Do tohohle jdu po hlavě. Jen jsem poněkud zanedbal pěstování žab, tudíž jich mám po čertech málo -.-:cry:xD, se stotřiceti kousky toho moc nenahvízdám :D Tudíž pěstování akční u mne je jasný :cry:.
    Evoku57: díky moc za výpočet kolik je třeba odznaků a kvítí :)
    Y_n_O: díky, tak jak to podáváš s akční, to zní opravdu lépe, asi se přece jen nechám zlákat na provedení akce bez odznaků :)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimave udelany totemy, vypsal jsem si co bych tak chtel a koukam ze nektery slechtence nemam, teda mam vyssi, ale ty nizky jsem hazel do ukolu na protihodnotu v predchozich akcich...
    Tak ted sectu kolik kterych to chce odznaku a kolik akcni kytky a uvidime... jen jde o to ze pak bude pri doplnovani akcni uz urcite po BB, takze zjistit co nemam bude "drahy"...
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak jsem si projela stodolu se šlechtěnci a jsem na tom dobře, na 9 úkolů mám rovnou ze stodoly, ostatní mám také, tak jen napěstovat akční našlechtit na odznaky a pak uvidíme, kam dorazím. Jára
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m, buď neumím počítat já nebo evoku57 v postu 15. Já to mám za 4.800 = 4x200, 4x400, 4x600... a nižší šlechtěnce...

    To je 4800 rostlinek... v druhém dnu po rozpěstování mám ze sklizně 2256 rostlin mínus 188 na další sadbu třikrát denně. Za čtyři dny se musím dloubat v nose nudou i při občasném došlechtění... 8) Nebudu plácat SK tam, kde nemusím.

    EDIT radyn.m: jsem celý život zvyklá šetřit :D
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky využiju pěstování akční na Baha, když už tam konečně je ;) Z dodávek ze stodoly mi chybí jen motýli-šlechtěnci, zajímalo by mě, co jsem s nimi provedla. A přitom motýlí šlechtění jsem určitě dělala, to bylo to, kde jsme získali Neonovou kuklu, ne?
    Nebo že by mi tenkrát přesně vyšli? Hm, zvláštní.o_O

    Procházela jsem teprve teď podrobně dodávky a zaujalo mě, že je všude dodávání zvířat (myslím tím dodávky ze stodoly) s jedinou výjimkou - ve 2 případech se dodávají japonští kapři. To mi taky připadá poměrně zajímavé :p
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já budu pěstovat akční, šlechtit jen dle odměn, co půjde, SK ušetřím. Řádeček chcííííí.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková, máš mé symfonie. Budu pěstit, nějaké křížence mám ve stodole, do paneláku pošlu ty chudáčky, co budou zbývat do ukončení akce 8)
     
  18. irsko

    irsko Aktivní autor

    Lyzarka: přesně tak, já nad tímhle stonkem dost smutním... protože Velikonoční byla jeden z mála produktů, na kterém se dobře vydělávalo a který se dobře prodával (a byl nenáročný na suroviny). Když se podívám, jak devastující vliv měl stonek třeba na cenu jarního věnce, tak jsem otrávená ještě teď. Ale není to poprvé, kdy člověk dře, aby tu něco získal, zvolí nějakou strategii - a pak se může jít zahrabat...
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    irsko, tržní ekonomika, s tím nic nenaděláš... když nemám zisky v sektoru A, najdu je v sektoru B... a číhám na zisk v sektoru C ;) O kterém nevím kde se nachází, ale někdo na to přijde... již brzy...:)
     
  20. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Co takhle Babyboom a parfém Deluxe nebudou?
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.