Den chrámových opic (24.2. - 2.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sašenko, proč? Noc je ještě mladá, proč nechávat na zítra, co můžeš udělat dnes?:)

    [​IMG]
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    gordonka moja zlata,este budem tu strasit chvilku,ale tiez sa potrebujem vyspat a kazdy den som plne vytazena,dnes som zacinala aj s dvojhodinovym meskanim,ale to rano dozeniem,neodklikla som ani jacka,toho si setrim na horsie casy,a koleso dnes nespolupracovalo ;),ale ved nemozu byt vianoce kazdy den :)
    [​IMG] zatial tolko mam ;)
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Určitě nový tablet by měl farmu zvládat, ale záleží na jeho hardwaru. Je třeba vyzkoušet více prohlížečů. Mrkni do vlákna kde hráči píší své zkušenosti ZDE. Co se týká funkcí, tak určitě na něm nebude hraní plnohodnotné jak na stolním PC s operačním systémem. Vyzkoušej hraní přes samostatného klienta, který by měl fungovat lépe, než hraní přes prohlížeč.
    USB flash disk by měl mít alespoň 5MB/s zapisovací rychlost. Běžná cena je kolem 150-200kč. Velikost bych volil mezi 8 - 16GB. Třeba něco takového Transcend JetFlash 350 8GB nebo Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No já začnu dodávat, až budu mít napěstováno... a myslím, že to ani dnes nebude trvat dlouho. ;)
    [​IMG]
    To vše za pomoci jednoho bonusu z kola štěstí (+1 do stodoly z polí na 6 hodin), dvou řádků ve stonku + Vánočka + Bílá nevinnost (koeficient 0,15), SH, ZH, voda, hnůj - to vše na kombinaci pohodlných polí s poli normálními... a abych nezapomněl, aktivoval jsem diamantový bonus +200% (využit i oranžovými mloky na mýtině). Padátka jsem nahnal vyšlechtěnou pohankou... Naposledy oseto 17 polí 2x2 +ZH a 3 polí 1x1 s vodou a hnojem...
    Všem přeji hodně štěstí nejen ve hře.

    EDIT (12:10): Zhruba v 11:00 jsem to sklidil (zbylo mi 50 kytek, asi jsem se někde přepočítal, je třeba nikoli 23650 ks, stačí 23 600), no a až teď jsem to tam narval...
    Teď ještě vydumat, co za ty mince... :D To je ale již příjemnější část akce.

    pro sovicka64 (níže): No vidíš, stačí pěkně poprosit... Já se vždy snažím na kolo usmívat, jen mám občas pocit, že jsem zapomněl zapnou kameru... xD
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra


    Tak jdu s ranním hlášením :D


    Akční - 15.801ks

    Padátka - 345ks

    [​IMG]

    Jedu skromně :D Kdyby býval byl ten kaštanový stonek včera tak mám hotovo nebo skoro hotovo. Jenže jsem jel jen asi 3 otočky se SH a teď jednu ránu už mám jen 8 z minipole. Každopádně padátek je málo ale doženu je tím stonkem cca někdy zítra kolem 23 hodiny :D


    @pezt ----> To bylo tajné a tys na to přišel :p :D

    @-družstvo- -----> Kdyby to šlo tak to klidně udělám :p :D
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No ja som pred chvilkou pekne poprosila KS. nech zastavi na 100% co tam svieti a co myslite, ZASTAVILO :p:music::D
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    :) Já narážela na to, že mi opět nepadají padátka - ze dvou ploch hortenzie jen 154 ks je fakt dost málo (a vlastně jsou v tom i dárky) a teď na těch plochách budu mít poměrně krátkou akční, tak to moc nadějně nevypadá. Můžu je potom samozřejmě nahnat šafránem, ale zatím si myslím, že je to plýtvání SH.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kiki: já ze dvou ploch hortenzie 165, na hlavní 12 stromů a 2 dárky, to nevím kde je matlafous nahrabala, pořád brblá a tady je za hvězdu ;)
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak já tentokrát zcela na pohodu. Z KŠ nic, bonusy ani Jacka se mi nechce používat zbytečně, pokud to jde bez nich pouze s MJS, tzn. 4 otočky denně, padátka zatím padají dostatečně - aktuálně chybí 400, z jedné sklizně 35 a ještě bude 16 sklizní, takže rezerva dostatečná. Pokud by byl problém tak nějaké turbo zapnu v pondělí.
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) takze u mna uz je hotovo [​IMG] a zas som sa prepocitala [​IMG] ,no ono to tak byva ak niekto nepocita xD
    ale este mate casu dost,takze no panik no stres ;)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 Aha, ja si precetla neco o zadosti hracske komunity, tak jsem sla hledat nejakou zmenu ;)
    Pitrýsek47 Ja a brblat? Takova pomluva!:music:;) Hrabala jsem chryzantemu se stadem kyselych ksichtu (momentalne 4 totemy hotove + 411 pajdatek na sklade). Ze me SH na okamzitou sklizen u takoveto akce nikdo nedostane ani parem volu :)
    alexandrakerulova00 xD
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přidej, matla, už mám 8 totemů, to je jinde samá muzika a tanečky a tady se plíží ;) hula hula

    Edit: to víš, uhranul jsem kolo neštěstí a bonus mám (po dlouhé době) :D
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    To je porad: "pomaloucku, polehoucku se to musi, nikam nechvatat... toliko kvaltovani jen pro hovado dobre jest" a najednou je v pulce, nez si clovek vecer u duchodcu trsne :D Pockej, ty bazilisku! ;)
     
  14. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    díky moc za ochotu i pomoc, velmi to oceňuji a děkuji!
     
    -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ewelynn48, není zač, rád pomohu ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak u mě 4 totemy hotove a 111 padatek na skladě akčních 354kusů a naseto
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám hotové dva totemy a nemůžu se dostat dál, když kliknu na + mám tam křížek a napíše mi to odebrat material nebo nejdříve dokonči předchozí. Tanečnice u dvou totemů tančí, tak nevím-návod jsem četla -
    Už to jde, přepnula jsem na klienta:p;)
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce hotová odehráno 16 her, takže ještě 2 hry byly navíc:D
     
  19. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    tak jsem se take rozhodla protocit par party listku. po 15 kolech jsem to vzdala. sice jsem si vytocila +1, jenze jedu jen s vodou a hnojivem, takze to takovy rozdil neda. Na druhou stranu jsem si take vytocila 3x zlutou lanyzovou farmu. Vubec nevim, co s takovym ulovkem budu delat :D
     
  20. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Tancujou mě tam opice nebo to jsou želvy...., mám zelené křížky, ale nic s tím nejde udělat, co s tím? Díky Jana
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.