Den chrámových opic (24.2. - 2.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No alespoň můžeme pomocí vyšlechtěné pohanky nahnat padátka, ne?;) To by na Baha jaksi nešlo...
    Do akce pochopitelně půjdu s plným nasazením, to "proklatě dobré kuře" mi prostě nedá spát... xD
     
  2. -Hejda12-

    -Hejda12- Zelenáč fóra

    Mohu se zeptat co je "Louskáček na ořechy" a kde ho najdu?
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    -Hejda12-ten luskáčik na orechy je výrobňa na Baha a vyrábajú ich kraby.Ak máš kraby tak sa dá postaviť v dielni.
     
    -Jara05- a -Hejda12- tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já jsem radši, že je akce na farmě, kvůli padátkům :), na bahamě akce nemám ráda, dokud nebudou nějaké vychytávky na bahu, tak ať raději pěstujeme na farmě, tam máme pokrácené rostliny. Na bahamě ať jsou raději stromy
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak do akce samozřejmě jdu body se hodí do sezóny vždy :p Uvidíme jak rychle jí sfouknu :D
     
  7. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Totemy mě baví,takže určitě začnu,časově jsem na tom nevalně,ale co udělám,to bude;)
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    to nemůže být alespoň 1 den v klidu? Já vím, že mohu soutěž vynechat, ale jsem 226 kole a nikdy jsem nevynechala. Jen si myslím, že by nás neměli tak štvát a měli by dát 1-2 dny klidu mezi soutěžemi.
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Totemy bývaly na Baha tam bych tuto akci viděla radši.Ale do akcve pochopitelně jdu
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Asi se na to vyignoruju a budu syslit. Vůbec se mi do toho nechce.
     
    goldedawn, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    -Hejda12-, díky za tvou otázku. Na louskáčky jsem zcela zapomněla. Krabi aktivováni a už makají v továrně. Zasazena jehličková růže a kozlík. Tak jsem zvědavá, jak se tyto plodiny "vytáhnout" co se týče padátek.
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno->chrámové opice umístěné na dvou hlavních loukách a ne na Baha ? A to při všech těch peripetiích co zažíváme s přechodem na Unity!! RT pravděpodobně totálně hráblo. Místo aby si zbývající závisláky hýčkali, vymýšlejí nesmysly. Vypadá to, že při příští akci budeme dodávat slepice pěstované na plantáži.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Louskáčky mně tedy překvapily bo nemám ve stodole ani jeden.o_O Narval sem teda do velkovýrobny 5 výroben a přilepšil SKčkem.:)
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) moje KFC mě taky přestalo nahánět, prý až se ten guláš na farmičce dá do pořádku, potom mě začne otravovat :p
    Až nedávno, co jsem nasadila mloky do zvěřince a snažím se je popohnat, jsem zjistila, že u zralých se neukazují vykřičníky. To stejné na bahamce i ve výrobnách a arboretkách, ale že sklízím pravidelně kombajnem, jsem si toho nějak nevšimla. Ale je toho víc co si už moc po dvou měsících beze změn asi přestávám všímat ... a za to může kdo? 8) :p



     
  15. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Ale jo, zkusím to. Tuhle akci budu dělat poprvé, takže se musím zeptat.. pokud to dobře chápu, tak je budu dohromady dělat 16 totemů, u každé skupinky si pak můžu vybrat dva ze tří materiálů? takže pro první dvojici budu hledat co je pro mě nejlepší dodávat z 1/8 u všech materiálů?
    Možná to ani nedává smysl, asi nepomůže ani to, že mám dlouhý vedení :music:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazova - ahoj, taktak. Vybereš si v každé úrovni dva totemy ze tří. Jakmile dodáš u totemu první dodávku, už to nejde změnit a totem musíš dodělat celý, takže je dobré si to pěkně zkontrolovat.
     
    -Jara05-, zejdy66 a jeannette.mrazova tohle ocenili.
  17. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Vynechám, při mé smůle nebudou padátka a odměny také nic moc.
    V poslední době postrádám motivaci a farma nejede do dnes na 100%. Raději sklad doplním, tady si ho za nic vyprázdním.
    Jen můj názor. Tato hra už dávno neni pro naší radost, ale pro radost RT
     
    -Jara05- a goldedawn tohle ocenili.
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    ach jo, podle názvu jsem usoudila, že se bude rozšiřovat opičí chrám a těšila se, že konečně uplatním svých 6.tis banánů. Po přípravě farmy k spánku, jsem se šla podívat oč se jedná, k mému údivu bude pěstovačka na hlavní a divošce, ještě že mám čím to vykompenzovat, protože z dvojzrnky jen na hlavní moc padátek nebude,ale akci dělat budu, jen nevím kolik se mi toho podaří
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam produktov na baha dost :p a ostatne zmaknem,mam totiz volno do pondelka a tak nemam problem si odskocit od domacich prac k notbuku xDxDxD
     
    evainfo, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Použij u toho prvního možnost "Upravit". Děkuji Skali
    To mne přesně překvapilo a 130 myší, atd. to je síla. Asi tuto akci poprvé vynechám.

    Ty jsi rychlík, já poprvé vynechávám.

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.