Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Je milé se k vám dostat, fakt. 8 hodin bez farmy - ze samého absťáku jsem zbaštil, na co jsem přišel. Díky RT! Teď je mi špatně...
    Mám sklidit stromy- nemám sklidit stromy... Včil Hamlete mudruj. A nehudruj:)
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, můžu vás dohnat a třeba budu dřív ve 200lvl. :p ;)


    Hezkou hru ... 8)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    co se stane s tím, co bylo dodáno, případně nakoupeno, do nyní zrušených akcí???
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    RT "moc děkuji", ráno jsem si vytočila +200 % na 12 hod. -na farmě měla výrobny a zvířata, aktivované rychlejší šlechtění, na Baha zasázené akční se SH a ZH, marmeládou - těšila se na akce a všechno je pryč. O všechno jsem přišla. Díky vám!!!
     
    vilm4 a pajaable tohle ocenili.
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    A do ráda se zde bude sepisovat o co kdo přišel xDxD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže to jde... No, dlouho jsem nezažil takové krátké rozpěstování... A ta sklizeň!
    Ani nevím, co vše jsem investoval (i kvůli synchronizaci Farmeramy s předpokládaným průběhem sklizně na Baha).
    Ale co, život jde dál...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. baguna

    baguna Pisálek fóra

    hurrráááá už :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. jimik68

    jimik68 Pisálek fóra

    Zatím nemám žádnou plodinu bohužel
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. mikor2011

    mikor2011 Pisálek fóra

    Úrodu som pozbieral s MJS a keď bolo treba sadiť, akčná plodina nie je k dispozícii. To nie je dobé :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Postupuji pravidelně každý 4.den.Takže dnes jsem sklízela dekorace až nyní a přišla nejen o
    vytočených +100% na 24.hodin(povede se mi tak jednou za půl roku vytočit),ale i o polovinu
    BZ,které dekorace denně dávají,což je něco přes 3mega BZ. Chtěla bych vidět,jak mi tohle chce
    RT nahradit.Že si platím pomocníky a nemohu je celý den využít,že mi prošly marmošky,neřeším.
    To se dá nahradit,když bude RT štědřejší,ale miliony ztracené na postup nikdo nenahradí.Už jsem
    z takové hry poslední dobou dost otrávená...
     
  12. larelay

    larelay Analytik fóra

    Výborně, tak už jsem taky ve hře. Nejzajímavější pro mě je, že mi farma vlastně skoro vůbec nechyběla. Toto se evidentně RT značně nevyplatí a ten paradox, že jsou na tom nejvíc biti ti, co do hry dávají nejvíc (možná ne, ale premium osobně považuji za něco, bez čeho se obejdu). Kompenzace je mi docela jedno, ale vážně by mě zajímalo, co tedy s hrou je, proč pořád běží na tom FP, když tu osvícení píší, že od toho tvůrce většiny online her upustila, kdy tedy bude přechod na něco jiného...myslím, že zamáznout křik kompenzačním balíčkem je v kontextu chyb a nejasnosti v tom, kam Farmerama kráčí, vlastně dost devalvující hráče. Ne že by ze mě občas někdo neudělal - co se tu ještě smí - hloupou? - ale ráda to nemám. Myslím, že je to to nejmenší, co si jako věrní hráči zasloužíme - konečně napsat, co, kdy, jak...No jo, výkřik do tmy, já vím.
    Příjemný večer všem a fakt je mi líto hráčů s prémiem. Chápu, není to schválně, ale to je prostě výsměch. Když už, možná to neměli pustit nikomu...a pak by mě zajímaly počty těch, co sebrali rozum (já zatím ne :) ) a hru už nepustili...
     
    evainfo, maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hlavně ať zítra to nezapomenou spustit všechno naráz!:p
    Veškerá příprava je někde. Jen by mě teda zajímalo,jestli se sklizené výrobny přičetly do stodoly.o_O
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  14. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    A já jsem si aktivovala kaštánkovej řádek. :cry:
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  15. apsis

    apsis Zelenáč fóra

    Ahojky, tak problém už se týká jen premiových účtů :(
    Na své hlavní farmě zemanka01 premiák mám, a podle toho, co píší, může oprava trvat i několik dní :(
    To se mi vůbec nelíbí. Naštěstí jsem tu novou akci ani nezačala dělat, protože když jsem odpo přišla na farmu, tak už to nešlo. Jsem z toho docela otrávená :(
     
    sisinka, maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    to by nám mohli poslať spiatočné letenky do niekam na tých pár dní -.-
     
  17. dusilka

    dusilka Zelenáč fóra

    Dotaz od Bokonona adminům:
    "Jak se dostávají hráči, kteří se nemohou přihlásit do hry na forum?"

    Má prémium a nemůže sem nic napsat, ačkoliv by rád....
     
    evainfo, veverushka77 a vilm4 tohle ocenili.
  18. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    takže zítra OD nebude?dusilka správná otázka i mamka ma premium a nemuže nic napsat
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  19. JohnsonCarl

    JohnsonCarl Zelenáč fóra

    Vím že se dopouštím přestupku a můžu si za to zase posedět v chládku, ale toto jsem nečekala:[​IMG]
    Danka, už jsem připravena, kam se vydáme?xD
     
  20. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Tak me největší skody - usle BZ, na poli pul dne hnily brambory (které bych normalne otočila ještě několikrát), nesklizene vyrobny a zvířata a vyprsel mi kupon. Skody u me nejsou nijak zavratne, myslim, ze tohle se da lehce nahradit (kuponem na pomocníky, 100% do stodoly a pod), ale otrávit to dokaze (a uzivatele s premiem o to vic!). Me je to teda celkem sumak, tak to holt pul dne neslo, nicmene chápu rozhorcene uzivatele. Jakakoliv kompenzace nedokaze vrátit to, o co kdo prisel, protože tohle je hodne individualni. Nicmene me nenaštvou, vybiram si z toho to nejpozitivnejsi - muzu volne pestovat do stodoly, huraaaa. Ale to vedomi, ze hraci s premiem (tzn. platici hraci), jsou na tom mnohem hur, to tam je. :-/ Snad to brzo daji dokupy a nebudou se takove vypadky opakovat, nicmene tech chyb je poslední dobou dost, to všichni vime (a RT urcite taky ;) ) Pevne nervy vsem
     
    hrabenka1951, apsis a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.