Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    Taky se mě to stává když chci přejít na jiné pole, kliknu a jsem odhlášená:(
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  2. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ach jaj..stala sa chyba..dáme kávu :) mimochodom som skočila o 6 levelov dopredu aj na baha aj na farme..tiež niekto poskočil alebo aj to chyba..
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  3. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    je to normální nestihla jsem ani zasét a to musím za chvíli jet pryč
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  4. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Co je to zase za vtípky od RT? Kdy tedy máme na ty soutěže pěstovat????
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ale jo, s tím samozřejmě souhlasím. To je stejné s počasím: Taky hlasuji pro to, aby ve zdejších končinách pršelo uprostřed pracovního týdne a o víkendu bylo slunečno... Ať si to třeba "vyžerou" o víkendu sousedi...
    No a to "makání na farmě" beru taky s klidem (i vzhledem k délce trvání akce a se zkušenostmi s Farmeramou zítra již sedmiletými). Jen jsem si chtěl symbolicky "šťouchnout" do hnízda těch makačenků, když už se do té práce pustili právě teď.

    Co mě ale mrzí, je to, že možná budu muset upravovat plochu plnou stromů na tabletu a nikoli pomocí myši (potřebuji přece uvolnit plochu na pěstování akční a stavitel na Baha neumí projektovat a předpokládá, že na Plantáž a do Pralesa lze umístit jen 40 polí 2x2, zatímco ve skutečnosti se jich tam vejde 41). A tenhle nucený vopruz si tedy RT za klobouček nedá.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    jan.svatek to víš, někteří makají hned po začátku akce, jdou třeba na noční a pak jaksi nemají kdy...
    Ovšem jak koukám, stejně odpočívají :D
     
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  7. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Krátká pauza a už to je 3/4hodiny :cry:
     
    Helena1313, Bokonon a vilm4 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    fajn, takže zřejmě dnes akci nezačnu, musím od kompu a kdoví kdy se vrátím, pracovní povinnosti nelze odložit, do prkenné vohrady, to to jde jako když to nejde, že, milé RT?
     
  9. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    není nad to když hned na začátku akce začnou dělat nějaké úpravy a člověk se do farmy nedostane....
     
    Helena1313, vilm4 a prdelka010 tohle ocenili.
  10. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tomu tedy říkám krátká pauza. Vždyť už je to skoro hodina. Kdybych alespoň stihla zasít, ale takhle ... o ztracených parfémech v druhé akci ani nemluvě. :(
     
  11. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Vono jim to poslední dobou spíše nejde ! :mad:
    Nebo,že by byl problém v těch jejích báječných košících,že
    by je teprve plnili za tu jejich báječnou cenu?xD;):p
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hmmm...
    Tak blíží se okamžik, kdy bych měl mít první sklizeň akční.
    Co myslíte, už s tou údržbou finišují nebo snad závod s časem definitivně vzdali? xD

    Napadl mě jeden citát (mírně upravený) ze Švandrlíkových Černých baronů:

    I nám plány setby zhatí naši vepři boubelatí!

    a jeden vlastní:

    Kaštánci mí milí, tak jste se vy snažili,
    než vám vaši práci ti chytráci zmařili.

    Právě jsem měl sklízet (15:15) - a to jsem aspoň mezi těmi, kteří stihli osít!
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Byla hlášená pauza?o_O Zase bude kompenzace:p To se budeme mít:music:
    Snad sklidím na čas;)
     
  14. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ten mega balíček za 250kc by nám měli dát zadarmo za to co nám provedli
     
  15. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Do prkenné vohrady, to jsou teda nápady. (tímto děkuji Medvánkovi za nenadálou inspiraci)
    Nejde sázet, nejde sklízet, nejvyšší čas odtud zmizet.
    Všichni máme plno práce - !to zas bude kompenzace!
    Prodloužení příjde taky, jaképak s tím saky-paky.
    Děkujeme RT vřele, s tím můžeš jít do … (háj březový tady tuším někdo doporučoval)
     
  16. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    KRÁTKÁ PAUZA!!!
    AHOJ FARMÁŘI!

    Omlouváme se, právě se dřeme na farmě. Proč nezabiješ čas sledováním krátkého filmu!
    Krátký film na 30 minut jsem už stačila zkouknout 2x :mad:
     
  17. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Zbytečné rozčilování.Třeba ty opičí chrámové tanečnice co, jsou vlastně želvy,vzali na plastickou operaci-a uznejte sami-to trochu trvá,udělat z želvy opici.Kdyby ze slivovice,tak neřeknu,to je na totata.
     
  18. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Tak tohle skoro vypadá na
    GAME IS OVER!

    Jsem sám zvědav jestli se jim to podaří vrátit a pokud ano, tak do jakého stavu :)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
  19. kája53

    kája53 Expert fóra

    Už vícekrát jsme radili RT, aby nespouštěl více akcí zároveň, pokud nejsou pořádně připravené, ale je to marné, je to marné, je to marné.
    Takže znovu - milý realizační týme, prosím, nepouštěj se do žádných větších akcí, vidíš, jak to dopadá. Děkuji předem, farmaření zdar!
     
  20. Reginleif.nella

    Reginleif.nella Pisálek fóra

    tak zasa raz MJZ v tahu....tato hra uz viac nejde ako ide
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.