Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek Jj, disponuji i radou horecek... od dengue, lassa, pres ebolu a krymzko-konzskou horecku az po tu nejzakernejsi, s tezkym prubehem a leckdy i celozivotnimi nasledky a tou je horecka sobotni noci xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 29/5/18
  2. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij u prvního příspěvku tlačítko "upravit" a pak tam můžeš dopsat, co potřebuješ. Děkuji, Skali
    No a já mám Tiáry a zase nemám provázky ,toto bude už třetí akce kdy jsem nedosáhla na stonek kvůli vypadávkám >:(:wuerg: všechny dekorky jdou do lišty ,protože už je nemám kam dávat a že jich tam už mám hafo .Oni asi neumí žádnou akci udělat správně,hnus!!!:(>:(

    Tak to bych taky brala :Daby mi někdo popustil kohoutek s provázky :(.Ale Gratuluji ke splnění akce.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/18
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám přebytek 57 tiár a 331 provázků.... :)
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jakou máš legendu? Co máš na ploše pro vypadávání provázků a v jakém počtu? Jak velké máš prostoje?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    julinka64 - Den chrámových opic končí až zítra, takže můžeš provázky možná ještě dohnat - dej si všude třeba chlívky (lze pokrátit jejich čas např. Valentýnským květináčem a Sýrovými kuličkami nebo Vaječným koňakem a také řádky v nebi). Nebo stromy v základu (lze pokrátit mazlíkem Loď pirátského papouška a řemes. produktem Ampule růstu). Možnosti jsou, jen je umět využít. Rozlícení a zvracecí smajlíci ti k provázkům moc nepomůžou, stejně jako pole osetá dlouhodobkami, bo provázky vyskakují jen při sklizni chlévů, stromů a výroben.
    Ať se daří :)


    Nezapomeňte na dnešní plánovanou údržbu hry po 14. hodině ;)
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  6. timonek.

    timonek. Pilný autor

    to jako máme honem sklidit a nasadit něco hodně dlouhyho ?o_O
    máš nějaké info do kdy ;)
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  7. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ty joo, tak jak psala tuším daša,povolili kohoutky neb tiary nepadaly ,chybělo mi jich 150 na poslední totem a za včerejší a dnešní sklizeň z habanera a kurkumy vypadly všechny a jsem navíc 110 ks v plusu.
    Tak se tedy táži,proč nejsou podmínky při akcích pro všechny hráče ,farmy stejné?
    Když bude mít hráč ve vyš.lvl JC a jine vylepšovátka a ví jak je správně použít, tak si akci stihne klidně do druhého dne,ale co my pracující??to neustálé nervování jestli stihnu,protože to nepadá a já to neovlivním, poněvadž žába sedí na prameni...
    no nic, musela jsem si vylít ...
    také hotovo,ale nebavilo mě to.
     
    myš59 a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    timonek: V 16:00 začíná nová akce pouze na farmě Frappé ollé. Tak si tam nech alespoň místo na rozpěstování akční, která trvá bez vody 7 hodin a s vodou 5:36.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    timonek - klikni na ten zelený odkaz, co jsem dala, tam to píšou. Ovšem s jistotou ti to nikdo nepoví ;)

    Edit: Tak drobná změna - kuk tady :)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
    timonek. tohle ocenil(a).
  10. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak i přes odstávku jsem konečně dodělala všechny totemy a akci úspěšně zakončila :)(narozdíl od děsivé akce) kdo ještě dodělává tak držím palce;)
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    jen pro jistotu a pro ty, kteří ještě bojují o totem. Akce je prodloužena až do zítřejších 18:00 hod.
     
    myš59, jolana4 a mituli tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díkyyy, horní část posledního totemu bude zítra vyřezána ,-))))
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  14. skippyn

    skippyn Zelenáč fóra

    Ach můj bóže, zlaté banány jsem pokořila, nastřádala a vyrobila všechno co bylo potřeba a už jsem chtěla jásat, že to zvládnu.. jdu vyrobit posledních pár tiár a ejhle.. já si nedávala bacha na počet akční kytky a hele... chybí mi 1500 :mad: no.. tak to stonek nebude...xD
     
  15. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    chybí mi hodka, už to nedám:( akční by mi skončila hodku po šesté večerní:(nu což, zas prac.víkend a je to znát:(
     
    evainfo, dasa1143 a skippyn tohle ocenili.
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    tak mě zbylo ještě 634 provázků, a 261 tiár. ;)
     
    burds, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  17. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hotovo
    poslední asi tři dny začali tiáry padat a tak jsem akci doděla ráno.
    a stonek už stonkuje :)
     
    burds a evainfo tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    to už je po akcii?:music: tiary fakt nepadali (z chlievov a stromov):music: [​IMG] :D;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tak od RT vyměněno. Dostala jsem docela slušnou sumičku (hlavně TBZ) za umleté tiáry, za tu chvíli mletí to stálo. Na BZ ani TBZ jinak moc nejedu, ale tyhle navíc potěší.

    [​IMG]
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Prepperka, a nemala by si viac BZ a gr. bez mletia? neviem, možno sa mýlim, pre mňa teraz pokročilá hodina a myslí mi to ešte menej ako bežne:music:;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.