Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Děkuji Caseyovi a Matlafousce za duševní vzpruhu. Jsem se zase jednou zasmál...
    Ezzra, tiež si ozajstná vévodkyňa! Fíha!
    Já tu druhou akci teprve dodělávám, bo v práci nelze sklízet, takže mi trochu chybí bobule - cca 2600. Pavučin mám dost, jsem čistotný(někdy), ale to víte mám kolegyni, která jak vidí pavouka, tož dostává hysterický záchvat... Naše Marcelka(také kolegyně) je naopak zbožňuje, takže tuhle dostala k narozkám opravdu super pavouka velikosti talířku, to byl Vřískot 10!!!!!!!!!!
    Musím si vyfotit pavoučici a předvést.chichi
    U vodopádů vypadlo 5 kousků z 56.
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Dámy... samozřejmě všem děkuji za dárky.... trocha humoru na změnu od neustálého nepadání ,-)

    ezzra: Jak urazil? Co mám říkat já... teď abych scháněl peroxid vodíku na své hvězdné pozadí ,-) Vím já do jaké mršiny kdy strčila čumák? ,-)
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Casey27: tak ti nevím, ale hyeny jsou na africkém kontinentu a tam je těch "super" nemocí povíc... bych si skočila i na očkování proti vzteklině atd... :p
     
    dasa1143 a julinka64 tohle ocenili.
  4. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Načo mi je 565 povrázkov a žiadne tiary.Všetko naopak.
     
    julinka64 a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    -pinpi-: a víš, že tiáry podají pouze z rostlin?
     
    julinka64 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -pinpi-,

    podle toho co píšeš to vypadá že místo rostlin máš na Baharamě stromy a zvířata.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já nemám jen stromy a zvířata a taky mi chybí tiary>:(:wuerg:pěstuji a testuji co se dá a stále chybí.
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  8. kittenish

    kittenish Pisálek fóra

    snad se nakonec dohrabu ke kolibříkovi, už chybí poslední kousek...ještě umlet 4 čelenky, ovšem nejprve získat potřebné tiáry
    tak si říkám jak to dobře padá s tím boostrem a pak vidím, že zůstal v zásobárně:D
     
    Naposledy upraveno: 29/5/18
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  9. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahoj ve spolek :)
    Hlásím hotovo. Trochu se to vleklo, pajdátka nekupuji, ale hurá 8) dokončeno. Stonek maká.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já nevím co se na mé farmě dnes děje, večer mi chybělo 55 tiar a mám hotovo. Zbylo 7 tiar a 106 provázků. Z cukety vypadlo najednou 26-15 a zbytek z akční.Asi někdo z vedení onemocněl a jeho zástupce omylem otevřel kohoutek na mé farmě. 2 tiary jsem dostala jako dárek.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Konečne mám hotovo aj túto akciu.Nemohol som mlieť lebo som mlel krmivo pre zvieratká.Neoplatí sa rušiť v polovičke mletia krmivo aby som mlel po 1 kuse tie vence.Ďakujem susedom a priateľom za vypadávatká.
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Poslušně hlásím: hotovo. I přes velké prostoje se zadařilo a dokonce ještě zbyly dva dny navíc.

    Koukala jsem, že tiáry a leie mají docela slušnou protihodnotu pro výměnu. Aspoň pro mne 1 ks = 1116 TBZ a 744 kr je dobrý, takže ještě si akční zapěstuju navíc a co samo napadá ještě umelu, ať mně RT může pěkně podarovat.
    :)
     
  13. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Mám 380 mini poličiek
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -pinpi-: to furt není celá plocha, kterou je možné využít, když bych to řešil já a měl provázků nadbytek tak jako ty, tož bych vyrval všechny zvířata a stromy a jel všude co nejdelší rostliny urychlené aspoň vodou (tedy dle možností přístupu do hry). Ale to je o přístupu každého jedince. Já bych to řešil, tak jak píšu.
     
    spuntka a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    tak ještě mi zbývá 15 pavučin doufám že vypadnou
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ty potřebuješ pavučiny k opicím??? Nechápu:pxD
     
    evainfo, Skali a spuntka tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Asi z těch opic bude dělat kokony :p
     
  18. skippyn

    skippyn Zelenáč fóra

    Achichouvej... ještě 12 zlatých banánůo_OxDtrčím u totemů číslo 5, už jsem ponakupovala rozprodala zboží za miliony, abych plnila úkoly za banány a furt to nestačí:D jestli tu akci dodělám, tak už potom zmáknu všechno xD
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  19. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Také ještě nemám hotovo,k tomu je zítra údržba,může trvat jakkoli dlouho,pak jdu do práce,po noční spánek,obávám se,že konec akce zaspím:(
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Konečně hotovo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.