Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři,akci mám dokončenou od soboty,ale to jen díky řádkům od sousedů za což jim děkuji, tiáry padali velice poskrovnu,až teprve dnes to vypadalo, že trochu povolily kohoutky tak to snad pomohlo farmàřům co ještě akci dokončují.Tato akce pokud by pajdátka padaly tajný byla Ok,ale vzhledem k nutnosti čekání na u většiny z næs na tiáry byla hra dost únavná.
     
    babako, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si ještě jednou přečetl, co jsem napsal - no, nezapomněl jsem já sklerotik uvést, že mi vypadlo 1 padátko? Mňo, teďky jsem sklízel arašídy u vodopádů na mladší Efarmě a mám 4 ks. Ještě budu sklízet aloe veru a arašídy v pralese a tak se doufám trochu pochlapí.(Tož jsem sklidil : v PR 8 ks a na PL 7 ks. Chybí mi ještě 30ks,grrr) Jak jsem na tom na hlavní - to uvidím za pár minut. Jdu na to a výsledek sdělím... Ale snad to bude o krapet lepší.
    Jsem zpět - výsledky se úplně liší od těch vašich, moje farmy mají i nadále utrum.
    na Kfarmě: prales jam=3ks, plantáž aloe vera = 6, pár políček u vodopádů= 1 padadlo,chjó. Dal jsem všude proteu, ráno uvidím...
    Na hlavní farmě : prales jam 5 ks a plantáž 4 kousky. U vodopádů jsem sklidil rajčenky a uvolnil 56 políček na béčapku. Ráno se uvidí. Každopádně na hlavní potřebuji ještě 23 kousků, to by mohlo dopadat, ni?
     
    Naposledy upraveno: 28/5/18
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dobré ráno, HOTOVO!!! Finíto.... 3x hurá... děsný čekání na pajdátka... Díky všem, co posílalli...
    Teď dopěstovat kytky do bubu akce...
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Poprosila bych RT o zruseni akci s novou mechanikou neb tyden se to jeste cist da, ale 14 dni fakt uz ne :eek:
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, a mám to taky. Posledních 10 tiár dodáno a mohu odpočívat na vavřínech a čekal, zda nepříjde nějaká príma nová akcička, třeba na všech plochách, ať se trošku poveselíme a nemusíme pořád jen pěstovat a čekat až to napadá, tedy pokud to zrovna padá. Včera jsem dodal poslední květinový provázek a ejhle od včerejška do dnešního rána se mi okotilo dalších 76 provázků. No, nebudu spekulovat proč to tak je a počkám kolik bude tiár.
    Hraběnko z Matlafousova, ikono tohoto fóra - co to je ta nová mechanika? To asi nebude nějaká super součástka do auta, či nový ochranný systém polností Matlafousova anebo že by začali vydávat nový časopis pro kutily? Jde to nějak mimo mě, ještě by to mohlo být něco od medicíny a mohlo by to bolet.... asi stejně jako přemýšlení po ránu. ;)xDxD Tak se pochlapte i vy ostatní, kteří ještě dokončujete tuto akci, ruka RT je otevřena, což není jev, který by byl vidět každý den, ale vždy jen na konci akce. :)
     
  6. mikeš12

    mikeš12 Zelenáč fóra

    můžete mě poradit kde seberu totem tiki
     
  7. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    dobré ránko tak už mám konečně hotovo děkuji za posílání dárku a přeji krásný sluníčkový den :)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Utrpeni, mistre, utrpeni xD
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    matlafous123
    Mně fakt tiáry nepadají![​IMG] [​IMG] :sleepy:xD

    Na druhou stranu,by si ani nevěděla,že farmu hraje tolik hráčů!
    Takovou akci by měl RT dávat častěji!o_O
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: Třeba mně vůbec nevadí, že nevím kolik hráčů hraje farmu..... zase nemusím všechno ... ,-)) Mnohem horší je druhá akce.... sousedi začali uklízet nebo co a pořád ke mně lítají nějaký pavučiny... taky máte sousedy takový čuňata? ,-) Mmch mechanika mně niky moc nešla.... měl sem raději chemii ,-))
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Casey27 To bude asi předvánoční úklid! Letos nějak brzy.o_O
     
  12. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Vyklovavaj ho tukani ze dreva Tiki stromu. Pokud nemas vyrobnu, zajdi na trh a v regalu za arasidovym maslem ho poridis za chechtaky ( Matlafousova promine...)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Cekas na socialni davky po vymene provazku nebo jak? :D
    Casey27 Ty si z nich jeste nepletes zachrannou sit? 8)
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bezzubá: Na některý jedince nepomůže ani síť ,-) Takže to štrikování nechám ikonám ,-)

    Mmch taky máte tak dořezaný prsty? Asi nebyl dobrej nápad brát si na totem rybičku? ,-)
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Konečně. Takhle utahanou akci jsem ještě nezažil.
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Lidičky, ráno mi z protey vypadlo 38 tiár, já mám hotovo! A od této chvíle už jim mohu i tykat. Na biskupa u vodopádů ještě čekám, tož jsem zvědav... Je to 56 políček. Na mladších farmách vypadlo na Kfarmě 27 ks a na Efarmě 31 kusů. Hallelllujááááá
    Jinak ty pandy obdivuji, fakt! Tolik dní nepřetržitého tance! Já jsem také zavalitý, ale tak dlouho bych se nevrtěl ani u mučednického kůlu, kdyby mne tam za trest dva Apači lechtali:p
    :inlove:Děkuji svým báječným sousedům, kteří mne zásobovali padátky všeho druhu - však mi přišly k duhu!!!!!!:inlove::inlove::D:D
     
    GordonSargent, evainfo a Silwin tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Radsi prejdu tve laskyplne osloveni mlcenim... ztrapnila bych se tu sislanim a az si muj skvostny chrup vyndas ze sveho hvezdeho pozadi, muzes mi zase zacit rikat normalne, abych ti mohla prozradit, ze nemame, protoze takova ptakovina mohla napadnout jen tebe :pxDxD
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Casey27
    Mnohem horší je druhá akce.... sousedi začali uklízet nebo co a pořád ke mně lítají nějaký pavučiny... taky máte sousedy takový čuňata?
    Casey27 ty si teda ale cislo :mad:,tak ty nie si spokojny s darcekmi???

    akcie obidve hotove,ale ta na baha bola neskutocne zdlhava xD
     
    evainfo a Prepperka tohle ocenili.
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    tak pár poznámek k nepadání. Vše se tedy týká mé neoblíbené farmy pro test splnitelnosti akce.
    Start akce nebyl, jen jsem v pondělí poprvé sklidil zastromovanou bahamaramu a dal tam saguaro. To přišlo na řadu v úterý a nahradila jej snaha o napěstování plumérie. Připomínám oficiální start akce byl zcela neplánovaně v pátek. No dnes je skoro hotovo, bo mi chybí provázky na 12 květinových leiů. Jinak jsem povětšinou pěstoval akční kytku plus něco s růstem od 13 hodin nahoru (před zalitím). Včera jsem na jednu plochu vrátil stromy a dnes neprozřetelně nasadil saguaro (potřebuji přeci provázky, které z rostlin nepadají :D).
    K účtu: level na Baha 366, legenda 29/30, JC stále 0 a ve vodopádech je poslední plocha stále zamčena (no kde mám vzít čas a chuť se tu patlat s časovkou :D), kouzelný strom 1 ks a sousedi mi asi omylem zaslali 1ks tiáry a 2 ks provázků a zapoměl jsem na baha zvěřinec, baha výrobnu a baha arboretum, vše po jednom kuse a v základu.
     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym....jaaj tu aka diskusia...no ja mam zase tolko spagatov a tiar naviac ,,ze by som to mohla zacat odznovu struzlikat...

    CASEY..no to si matlafousku teda urazil,,ze bezzubaxD..hyenky maju skoro dvojrad trhakov ako zralok..a k tim cunatam..no teeedaa,tak ja som paradna svina,,lebo posielam pavuciny o 106 susedom..bud rad ze si nieje v mojom susedstvexDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 29/5/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.