Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -ivca15-

    -ivca15- Pisálek fóra

    Tak konečně hotovo,vůbec ty tiáry nepadaly,někdy 1 někdy 8 někdy nic!No ale ,je to tam:)
     
  2. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Od vcerejska odpoledne mam hotovo. Cely vikend s prestavkami jedu 7h kaktus, ktery mi chybi do to noveho ukolu. Vcera mi z nej padaly 1 az 3 tiary ze dvou ploch, dneska mi vypadlo 17 (!) tiar. Bezne si nikdy nevsimam, ze by to po dokonceni akce padalo lip, ale tohle je do nebe volajici. Akce mne bavila, ale bylo to zbytecne dlouhe, a tim trochu otravne.
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Abych snad vyvěsila fangle,konečně jsem se dopajdala ke zdárnému konci.Chvílemi to byla pěkná otrava,táhla se ta akce jako procesí.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Maurehata: Zrovna jsem to sem chtěla napsat. Dneska jsem prvně sklidila po dokončení akce, na polích byla opuncie a z jedné plochy mi napadalo 24 tiár - to fakt není normální o_O:)
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    kiki2305 - Ale ÚÚÚďoo, to je úplně normální, úplně normální..... xDxDxD
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Konečně někdo pustil malinko kohoutky,z jedné plochy akční 17 tiár:music:
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam od vcerejska hotovo, tak jsem zrusil kytky a tiary jsou jen od sousedu...
    Kdo jeste ceka na vence tak at se podari najit tu spravnou kytku co da nejvic za cas, je to desny...

    Vypadavat ma 32 tiar/den, v tuto chvili ma byt 313 (nebo chybet 92 ), mam 461 (chybi 0 ), mam 113% hotovo.
    Vypadavat ma 37 provazku/den, v tuto chvili ma byt 367 nebo chybet 108, mam 952 (chybi 0 ), mam 200% hotovo.
    Stav kytek : idealne 18315 kusu (1827/den ), mam 23835 z 23750 (100% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
     
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Hotovo, na poslednú položku teraz tiary naskákali, skoro mi oči vypadli - ja čakajúc 2-3 kúsky, vidím najprv 12, potom 17 - tak si myslím, dievča - už ti z toho hrabe a choď sa objednať najprv k očnému ... a to nebola vada zraku ani mámenie zmyslov. Takže s veľkou úľavou hotovo, keď nám pajdátka zamenia za TBZ a grajciariky, bezprácne bude celkom pekný zisk :)
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taky Hotovo dneska museli povolit kohouty!xDxDxDxD
     
  10. dominator5

    dominator5 Pisálek fóra

    Hospodařím na dvou farmách,právě jsem sklidila pantoflíček,na obou stejný počet pidipolí,stejná rostlina ,tak proč mi vypadne na jedné 1ks na druhé 23 padátek?????Toto už není ani k smíchu ani k pláči,akce dlouhá jak týden před výplatou a stejně ji nedodělám!!! Bože ,proč?
    ,
     
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Rychle sklízejte - někdo povolil kohoutky! Z pidipolí na jedné ploše osetých Kalateou (doba zrání 6:30) mi právě vypadlo 26 tiár!
    Díky čemuž mám hotovo...
     
  12. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Mně na plantáži z chilli papričky (4:00) pidi polí 13 tiár - akorát, že už mám hotovo. ;)
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, já na mladší farmě sklidil jižní část vodopádů( bez 12 políček) a to buď ze sladkých brambor nebo z jamu. Si je pletu... Budu ještě sklízet akční, neb jsem ráno po noční semlel provázky, ač jsem měl splněno... takže čekám ještě na 56 kousků vyár. Já jim vykám, neb jejich návštěva je tak řídká, že na potykání není prostor.;)
    Když to dobře dopadne, mám zítra konec... snad
    Ta láva na Havaji teče rychleji, než tadle akce!
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem taky koukala jak puk, že mi z plochy zázvoru vyskočilo 17 tiár, když předtím max. 6, ale mnohem víc jsem zírala, že mám na plantáži plochu zázvoru, když vím na 100%, že jsem ho ráno sklidila a zasela lipnici. Na dalších dvou plochách byla lipnice a ta dala standardní počty tiár (1+3), tak nevím, co kde povolili. :)
    Akci jsem dodělala včera večer, dva dny jsem čekala na provázky.
    V této chvíli mám 94 tiár navíc, přitom jsem od dosbírání na plochách měla zejména chlívky na provázky. A sousedi už posílají jednotky denně. Je to zvláštní pocit, že mi to výjimečně skáče líp než většině. Kéž se všem podaří to uzavřít dřív, než vás to definitivně nakrkne tak, že s tím seknete...
     
  16. Zuz.ik

    Zuz.ik Pisálek fóra

    Taky jsem si všimla, že padátka padají více, ale já ještě splněno nemám, tak to určitě nepadá líp po dokončení akce, prostě to teď z nějakého důvodu pustili. Ještě, že tak :)
     
  17. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Díky RT za povolení kohoutků, je možné, že taky akci dodělám.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mně chybí ještě 11 padátek, jestli dobře počítám... to snad dám. :oops:
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  19. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    I já sem si všimla že dnes to padalo o něco více a pokud zase kohoutky neutáhnou,tak možná i ty totemy dodělam,ještě ale chybí asi 23 květinových tiár,tak uvidíme...
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    hurá hurá,heureka,také doděláno,zírala jsem jako blázen,z akční kytky večer vypadlo 30 tiár a tak hotovo,jsem ráda už mě to nebavilo,všem kdo ještě pracují,přeji hodně zdaru...
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.