Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baguna

    baguna Pisálek fóra

    no je to opravdu mazec - kaktus 15hodinová kytka- jedna plocha-jedna tiára :wuerg:
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ibišek jedlý (3:30h), 2 plochy a 3 tiáry... fakt nevím co pěstovat .... Legendu mám 30/30... :oops:, třtina nic, hrozno nic, marakuja nic. Další pokusy zítra... zatím je ještě dost času... potřebuji ještě 82 tiár... to snad napadá. Jo ještě plocha papyrusu 0 tiár.... teď tam mám guaranu.... na noc. Nějak mám blbý pocit, že nejlépe to padalo z akční ....-.-
     
    bursuk59, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, a že jsi neřekla, mohla jsem Ti pár tisíc kytek poskytnout...

    [​IMG] [​IMG] a nic mně nemohlo potěšit víc, hra je o vypadávání a pěstování, tentokrát jsme na tom "čtverci" stály spolu;)xD
     
  4. Sylvička

    Sylvička Zelenáč fóra

    Ahojky.
    Moc se omlouvám, ale prosím chtěla jsem se zeptat, kde seženu leknín?
    Díky
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Sylvička - ahoj, leknín si musíš aktivovat za zlaté banány v opičím chrámu. Pak ho můžeš buď vypěstovat, nebo koupit na trhu ;)
     
  6. ZUZKAMAT

    ZUZKAMAT Pisálek fóra

    • nepiš více příspěvků pod sebe
    Mě dneska nepadala vůbec. To jsem si říkala, jak to dobře jde a už to vidím na splnění stonku špatně, když jsem se zasekla na 7 řadě

    Také mi nic dneska nevypadlo, to jsem restartovala, jestli nejsem zaseklá
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/5/18
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Tak už mám taky hotovo!!! Bez JC, pouze s legendou 30%
    [​IMG]
    Docela dobře mi to teď padalo i z opuncie.
     
  8. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawky...Konečne hotovo pfúúúú bola to fuška s tiarami:sleepy::p Všetkým držím paľšoky:)
    prajem príjemný dník;)
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    14 květinových a 15lei chybí ,pokud to napadá také stihnu ;)
     
  10. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dodělávám poslední totem, chybí akční na mletí květinových a lei, pač přes víkend jsem dávala dlouhodobky, byla jsem mimo net;)
     
  11. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    Také dodělávám poslední totem, ale aby mi nevypadlo ani jedno padátko-a to jsem měla " Biskupský kaktus" - to se ještě nestalo:cry: Jestli to takhle bude i nadále, tak mnozí nemají vůbec šanci. Zkusím dát něco jiného a přeji všem hodně "padáků" ;)
     
    evainfo, sisinka a zahradnice4 tohle ocenili.
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim, taky hlasim hotovo, dokonce jsem umlela jednu květinovou lei navíc :p Do konce zbyva ještě hromada casu, nevzdávejte to, ono to napada ;) Ted se jdu vrhnou na hrbitov :)
     
  13. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak mě chybí ještě 2,5 totemu a myslim si že to nedodělám,jelikož mi vůbec nepadají Tiáry :sleepy:
     
    Krasomila333 tohle ocenil(a).
  14. kittenish

    kittenish Pisálek fóra

    všechno mám připraveno, ze 4 pand na chůdách vypadla rovnou tančící ;) chybí tiáry i provázky...čelenky 8/30 věnce 6/30... pomýšlím na nejhorší...vlastně tím získám 3 dny volna :p
     
    Naposledy upraveno: 28/5/18
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahoj je to na nic sice dodělávám poslední totem ale aby vypadla jediná tiára z akční to je síla chybí 65 kousků pokud to nezačne trochu padat a tím že valím odpolední tak to možná nestihnu v poslední době je to vše spíš horší než když jsem začínala to bylo super akce za čas odměny lepší a byl čas si doplnit zásoby, bylo to uvolněnější teď akce stíhá akci málem 3 zároveň no mám jasno některé nedělám nemám v práci přístup na pc a i kdyby byl nejsem otrokem abych se honila v práci a ještě stíhala další věci i akce jela všechny. To raději budu jezdit na kole nebo do bazénu. A kolo na výběhy to byl spíš nefér pokus nic moc nepadalo a tak jsem to zabalila. O šlechtění je škoda mluvit i psát to mě dost stačilo příště se na takovou ...raději pár teček. A z tajuplných padá jen žlutá či oranžová varianta a pokud padne lepší je to ve většině už to čeho mám dost.:(Bohužel se nedivím že mnozí sousedé končí aniž vylezou na vyšší level ... Janča
     
    evainfo a jančajani tohle ocenili.
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, není třeba házet flintu do obilí.... už je vidět světlo na konci tunelu. Do úplného vítězství chybí 10 květinových tiár a až dozraje saguaro na plochách Baharamy, tak to prostě bude... času je dost, voda nestoupá a plyn neuniká. Takže držím pěsti všem, co ještě finišují.
     
  17. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

  18. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Jupííííí, mám hotovo :):):)
     
    evainfo, sisinka a zahradnice4 tohle ocenili.
  19. Venca1

    Venca1 Zelenáč fóra

    Tak už mi chybí jen jedna tiára, ze 110 velkých polí pantoflíčku mi jich teď napadalo 22, všem přeji ať jim to dopadá
     
  20. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    šlo to ako slimák, ale už je hotovo8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.