Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    nějak nedělám nic jinýho než, že čekám na ty praštěný tiáry.......
     
    evainfo, k.vitek a petaM2001 tohle ocenili.
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    TVL táhne se to jako sopel ale já ten poslední totem dodělám;)xD
     
  3. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobré ráno, taky se zařazuji do fronty, kde se čeká na tiáry, po noční sklizni, všude guarana počtem 4 tiáry, tak ted jsem zasadila skořici, tak snad něco z krátkodobek, chjo
    tak ze skořice 0 tiár
     
    Naposledy upraveno: 27/5/18
  4. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Je to nekonečné, stále mi chybí tři totemy, to nedodělám ani kdybych se snad rozkrájela xD
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    já potřebuju ještě 17x květinových tiár, tudíž potřebuju, aby mi dopadalo 85 ks tiár... no tak to bude ještě fuška -.-
     
    myš59, evainfo a ldivacka tohle ocenili.
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak už mám taky konečně hotovo,ty pandy tam čumí jako by jim spadly hračky do kanálu,ale jediný kdo se trápí jsme my.;)

    [​IMG]
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm tak poslední totem udělat,chybí 70 tiár,to snad napadá i když dávám na noc saquaro,dnes ráno jich vypadlo žalostně málo a to 25 ks,no tak nevím...(no tak není to extra málo,ale den před tím jich vypadlo 40 ks)
     
    Naposledy upraveno: 28/5/18
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    25 ks je málo? o_O Já to sbírám po 9 ks a pochvaluji si, jak to dnes pěkně padá :D:D
     
  10. Holubka64

    Holubka64 Pisálek fóra

    co je mi platný že mi padaj vrtačky když nejsou tiáry, zase špatně není šance úkol na bahamě dodělat kytek mám hafo ale není mi to k ničemu
     
    myš59, nanyblacks a evainfo tohle ocenili.
  11. JarVok

    JarVok Zelenáč fóra

    Super akce! :-( Bohužel pro někoho, kdo má dost zlatejch banánů. My skončili hned u Papyru. Ten fakt ještě nemáme.
    To měli napsat hned v popisu akce, že je jen pro někoho a ne plošně pro všechny.
    To je v krátkém čase podruhé, co jsme takto narazili. Ještě jednou a adié.
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj JarVok,
    proto je dobré si před začátkem akce vždy přečíst popis. U bahamaramy je totiž trochu jiný postup aktivace všeho než na farmě. Tam se vše otvírá postupem v levlech a tady si můžeš otevřít sochy, které potřebuješ. Tedy za předpokladu, že máš dostatek ZB.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Na akci od samého začátku házím bobek a jedu si jenom tak mimochodem. I tak se mi už podařilo nazdobit 12 totemů a ten poslední třináctý budu mít večer, až mi dozraje potřebných 600 akčních kytek na chybějící lei. Na další už se vybodnu, dekorky za totemy budou doma a stonek mě nechává v klidu ;).
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo - posledních 10 tiar mi vypadlo z obyčejné papriky :p
     
  15. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak opice taky hotová,celkem bez honění,jen jsem to jaksi nepočítal a mám navíc 5000 akční:cry:
    Stejně jsem s akční dopadl i na pavučinách,chtělo by to recyklomat na přebytky,klidně bych je tam ukládal po celý rokxD
     
    myš59, nanyblacks a evainfo tohle ocenili.
  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    kiki vidíš a mě z obyč papriky vypadl 1 tiár. A ať zkouším cokoliv i 20hod. víc jak 5 nevypadne ační už je hotová dávno a provázků 223 navíc.potřebuji už jen 5 květinových tiár tak to snad ho konce akce dopadá;) Ale že bych byla z této akce nadšená,tak to nehrozí:p;)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou neděli :) tak to je tak, když člověk odskočí na farmu, sklidí, dá honem mlít a utíká pryč. Jsem dala mlít květinové tiáry které na poslední kousek totemu nepotřebuji :( a stále chybí 4x květinový lei. No alespoň je za nadbytek skromná odměna a tak znovu zasít ... jen, že mě ty tančící pandy každou chvilku odpadnou vyčerpáním xD a já asi taky :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    já to nedodělám ani kdybych se rozkrájela...nastřádala jsem banány na goja bobule, omylem aktivovala jiné bobule a tak jsem zůstala viset na totému těsně před banánama :D nu což , to tak když neznám tu exotiku :)) a další úkoly v družstvu nejsou....leda že by akci ještě o týden dva prodloužili to bych možná dala :DDDD
     
  19. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Tolik dlouhodobých rostlin a vypadla jedna tiára, to RT myslí vážně? Už mě ty akce s...u !!!!! Hra má být pro zábavu ,ale mě vytáčí do běla !!!!
     
  20. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak jsem myslela,že najdu radu jak zvýšit počet tiár a koukám,že není žádná :) dlouhodobky nepomáhají,tak snad něco ještě napade ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.