Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Takže takto. Ehmm, ehmm ......
    Na Plantáži, mám Arboretum a 15 stromů, u Vodopádů mám 2 chlívky a 9 stromů a v Pralese mám 2 velkochlívky a 8 stromů.
    Zbytek ploch, tvoří pidipole.

    Nemám pocit že by mi těch 60 políček navíc, vydalo tiáry, které nepadají ani z Cukrmelounu (momentálně sklizeny 2 plochy Cukrmelounu a vypadlo mi dohromady 16 tiár)
     
  2. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak si taky postěžuji. Ze všech 3 ploch a z akčních kytek 3 tiáry. To je dost bída za 8 hodin :cry:. Saguaro na tom není o moc lépe, když vezmu v potaz dobu růstu... :eek:.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nalákali nás na délku akce a teď nás nutí k použití urychlovadel xD Nedám, nemám spoustu řádků v nebi, bez dalšího se obejdu... stejně sklízím co dozraje a nemám je rozdělené pro cílené použití...
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    o_O A zkusili jste kratší plodinu? Mně to asi fakt padá nějako víc. o_Oo_O
    Teď jsem z lipnice sklidila z jedné plochy 6 tiár a z druhé nic, průměr je ale 3 na plochu a to je lepší než noční čajot.
    Pořád zbývá 5 dní hry, to by mělo nechat dosbírat ty sousedské dárky, které mám jako fóra.

    Ne že bych nezažívala akce, kde to zase padalo průměrně (nebo nadprůměrně) jiným a já jsem byla v červených. Tohle nikomu nepřeju...
     
  5. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Mi na tiáry pomohly arašídy, jam čínský a aloe vera a na noc kurkuma. Mám osm JC. Na provázky mám čtyři kouzelné stromy, jedno arboretum, dvě baha výrobny, dva zvěřince a 12 výběhů : nosorožci, lvi, tučňáci, humry, jinak všude políčka 1x1. Všechno mi padalo tak nějak souměrně a od včera mám hotovo. Času je dost, však ono to napadá. Vždy nejdříve seji jen akční a až potom zkouším z čeho to padá nejvíce. Všem vám držím palečky, ať vám provázky a tiáry padají ke spokojenosti. :)
     
  6. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Sovinko, ja to tady pisu v kazdem prispevku, ze mi to pada nejlepe z kratších, ale on to tady stejne nikdo necte :-D

    Bezejmenny: 16 tiar se Ti zda malo? Me to prijde vic nez dostacujici ;) Na to, ze z tech dlouhych tady spouste lidi vyskoci padatek třeba 6 ;) Me to tak teda skákalo taky - vesmes stejny počet z cajotu, papyru, jako z ananasu a pod
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) jsem teď nemohla z nějakých důvodů častěji na farmičku, ale po tom nedávném několikadenním vypnutí mě to ani moc nebolelo ... páni ... žeby mě KFC nechalo na holičkách :p ... potvůrka :D. Mám stále jen jednu plochu s dlouhodobkami na tiáry a vleče se to jako šnek. Tančící pandy už klečí v křeči a snad nebudou mít nějaké trvalé následky xD. Tak možná už brzy ...

    [​IMG]
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Mam otázku něco někdo kde vezmu goji bobule? Vchrámu to nemam a na trhu taky ne tak fakt nevim :/
     
    evainfo a nanyblacks tohle ocenili.
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj tenista99,
    goji, jsou plody stromu kustovnice. Samozřejmě se musí aktivovat v chrámu.
     
    Helena1313, evainfo a nanyblacks tohle ocenili.
  10. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj všem, tahle opičí hra to je o nervy. Stále mi chybí ještě 28 tiár a budu ráda když zítra do večera vyskáčou. Za sebe mohu říci že je jedno jestli dám dlouhodobku co zraje 24 hod a nebo ananas, ono jich víc jak 5 nevyskočí stejně a někdy nevyskočí žádná. Za to provázků mám více jak 100 navíc. tak všem přeji ať hru dokončí a snad příště to bude v pohodě. N.
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak na jednu plochu jsem 3 dny nechala dlouhé chlívky a se stromkama kolem plochy mi Provázky nakonec napadaly...
    Ale na čem jsem, jako velká většina z Vás, ztrozkotala?
    Jj TIARY!
    Takže ráno chlívky zbourám a pojedu 3 plochy kvítí... Jen netuším, kterého, protože mi přijde, že ať jsem zasela Zázvor, ať jsem zasela Čajot, ať jsem zasela cokoliv jiného... čím je to delší růstově, tak mi přijde výnosnost blížící se k 0.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na to že mi ze 2 ploch Cukrmelounů, vypadlo "jen" 16 kousků, tak ano, zdá se mi to málo, protože ta kytka neroste zrovna krátkou dobu a taky se mi zdá že když už si celé 2 plochy na 3 dny zasekám kytkama které momentálně nepotřebuju, tak bych za to mohl taky dostat odměnu která by měla odpovídat pravidlům, které si RT nastavuje samo. Kdyby mi vypadlo 30 kusů, nebrblal bych. Jenže 16 kousků (znovu bych zdůraznil že ze dvou ploch dlóóóóuhé kytky) je mizerný výsledek.
     
  13. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Bezejmenny: jenze tady uz několikrát vice lidi psalo, ze to proste z dlouhych kytek nepada, ze z kratke kytky toho vypadne vesmes stejny počet (tzn., ze jsi schopny ji otocit vícekrát a proste tech padatek mas v konecnem souctu mnohem vic). A druha věc je, ze pokud Ti vypadlo 16 tiar z cukrmelounu, ja Te povazuji za stastlivce, protože jak jsem tady uz psala, me jich z cukrmelounu ci jinych dlouhych vypadlo max.7 (krome teda tusim včerejška, kdy jich bylo 11). Holt je tahle akce nejspis jinak postavena (ikdyz nelogicky, to přiznávám), proste je to tak a je potřeba se tomu nejak přizpůsobit. Me to teda vyhovovalo, tocit kratsi kytky, protože mit cely den zasekanou farmu a nemoct na ni sahnout, to ja nemusim, no.
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci
    Video je tentokrát rozděleno na několik částí:
    Návod k akci Den chrámových opic
    Jak získat zlaté banány
    Návod k akci Pavoučí školka
    Nové zvíře chobotnice
    TCH na kole štěstí



    Ve videu jsou celkem 3 kódy, které mi můžete poslat herní poštou.
    Kódy nejsou od RT, takže je nelze využít jiným způsobem.
    Za každý kód získáte 1 JC bod.​
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak expermentováním jsem dospěla k tomu, že asi nejlepší poměr doba/tiary je u opuncie. Samozřejmě, s využitím zkracujících vychytávek(mimo SH, tím neplýtvám). A mám jí málo, takže je to dvojí užitek :)
     
    evainfo, zahradnice4 a kaolín11 tohle ocenili.
  16. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    pro mě nejhorší akce tak dlouho se trápit s jednou akcí ještě mi chybí 12 květinový lei a 12 květinová tiára
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 22 květinových tiár... snad to napadá ... na noc mám čajot, zítra hodím asi ibišek jedlý, ten otočím si myslím 2x -3x.. nějak nevím jak dlouho roste... dost teď věnuji děsivé akci, + pěstuji na strom.... nový chlívek počká, to nejspíš teď nestihnu... Ostatně ty jednodenní děsivky to moc nevytrhnou.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Baroland, už chápu, vypadá to jako příbalový leták, první větu, že máš hotov, to si přečte každý, ale aby se nakoukl jak toho účinku dosáhnout, to už ne.. co se týká jak sklízíš,jsem na tom úplně stejně ;)
    tot´vše, i když včera to bylo obsáhlejší ... pššššxD
     
    Naposledy upraveno: 26/5/18
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - no tak .....ale už...huš -.-
    Si teda taky postěžuju, jo :D Z dlouhodobek prd, z krátkodobek taky prd. Ještě, že je ta akce tak dlouhá, že jo. Na ml. farmě zbývá dorazit ještě jeden totem. To pude. Musí ;)
     
  20. lulisa06

    lulisa06 Zelenáč fóra

    proč nepadají tiáry akci nestihnu je to jakc s neonovými chlívy taky jsem je neudělala. začínám mít pocit že akce nemá cenu dělat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.