Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Gordone S. Jen Základ
    -Řádná příprava,většinou obyč stromy a poměnky/saguaro.
    - Ráno a večer odkliknu stonek,co dá,to dá,nesleduju.
    -Kdykoli jsou,odkliknu mazlíky.
    -Používám jen MJS (nic jiného,neboť si nepamatuji,co na co je a hledat se mě to nechce.)
    -Neustále točím jen Akční (i na noc.)
    -Pro každou sklizeň (na každe ploše) stěhuji pár JC (nemám jich žádné desítky,ale i 8-12 pomůže.)
    -Snažím se nepromeškat žádnou sklizeň.
    - Za ta léta (a z dob,kdy jsem musel mít vše),más splněno co muže někde pomoci.Ve volnu mám zasazeny obrstromy-ponožek/kapiček a Zh mám v reservě pokud bych nestíhal.
    Toť vše.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/18
    Helena1313 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Tak ja pujdu zase proti proudu - chybi mi jen 7ks květinových tiar na dokonceni akce a 30 tech vencu... Takze... Me proste porad chybi provazky xDxDxD U vodopadu mam tygry a cervene pandy, pada to z nich krasne, nicmene to dlouho trva, nez se to vylihne ta zver :) Tak snad zítra budu mit taky hotovo, přinejhorším pozítří :p Za me pohodova akce ;) Nepotrebovalo to mou neustalou pritomnost u PC, takze super :) A pro ty, kterym to porad nepada - me to napadalo z kratkych plodin ;) Zadne saguaro a podobne, ze zacatku jsem pestovala akcni i přes noc, momentalne davam na noc papyrus - ale z nej mi taky rano vypadne to, co třeba z ananasu - cca 3-5ks ze 2 ploch
     
  3. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Je pravda že mě to také nejvíce padalo z krátkodobých rostlin.
     
    sisinka, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  4. streetskillz

    streetskillz Zelenáč fóra

    nepadají tiáry měli by to nějak zlepšit jinak akci nestihnu ani kdybych se snažila sebevíc koše nekupuju nejsem Onasis
     
    ojfp., Helena1313 a myšule75 tohle ocenili.
  5. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    květinové tiary vůbec nepadají rostliny rostou 8 hodin a vypadnou mi dvě a je jich potřeba hodně takže končím s takovou soutěží :cry:
     
    ojfp., Helena1313 a -pinpi- tohle ocenili.
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ze zázvorovníku vypadlo6 tiar, mám 22, potřebuji 150. No nazdar, to bude mazec.:p;)
    Zkusím krátkodobky:D
    matlafous123 asi mohli ale :music:nebyla by to taková sranda
     
    Naposledy upraveno: 26/5/18
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nemohli by treba modici na zacatek kazde nove strany vlozit text: "tiary nepadaji", aby to furt nemusel nekdo vypisovat? xD
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, také půjdu asi proti proudu jako Lenca_85, ale mě ta akce baví!!!
    Je pěkně dlouhá, tak si můžeme vyzkoušet, komu z čeho padá líp a pracující alespoň mají šanci. Jediná nevýhoda je pro začátečníky spousta plodin z vyšších místností. Je mi líto, že takhle nemají někteří vůbec šanci a jsou z toho otrávení.
    Já už zdobím vršky u posledních totemů, ještě mi chybí 41 tiár a 58 provázků a bude hotovo. A nemám strach, že by to za těch pár dní do konce nenapadalo. Při této akci se také ukázalo, jak je důležité mít dobré vztahy se sousedy! Někdy jsem dostala víc tiár od sousedů než ze sklizně. Takže moc děkuji!
    Na vodopády jsem dala stromy XXL - 16 provázků, ale otočím je skoro 3x za den při použití dvou papoušků. A na zbytek jsem dala leknín, tak uvidím. Celkem jsem použila za akci asi 100 SH a 100 ZSH. Nemám žádné JC, pouze legendu na 30%.
    Tak jsem se za dobrou práci odměnila a koupila si 2 tajemné chlívky s chobotnicí. Už jsem jí i namlela krmivo, tak doufám, že ke mně doplave ;););)

    Edit:
    P.S.
    Přesouvám se na hřbitovxD
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Je fakt, že tentokrát se padátka chovají opravdu nestandardně, čímž ovšem nechci říct, že nelogicky :) A opravdu se vyplatí dávat spíš kratší - např.dnes mi z 1 plochy čajotu vypadla stejná 0, jako včera z cukety :D Když je pravděpodobnost vypadnutí nižší, v delším časovém období se snižuje výhoda dlouhodobek, no. Ale ten čajot mi zprvu namíchnul, nebudu se tvářit, že ne :p
    Myslím, že nás je docela dost, které akce baví, takže ani tak nejde o protiproud jako o proudy 2 ;)
    Mně by tedy tyhle delší akce taky vyhovovaly, alespoň občas. Vlastně tak nějak jediné mínus, je ta nemožnost dokoupení za fl., podle mne tohle bylo obchodně dost prokaučované. Ovšem nejsa ekonomický manažer BP, je mi to spíš jedno ;)
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já nepluju z proudem ani proti proudu.
    Sedím na břehu a koukám na to hemžení. Někteří si pěkně plují z proudem a usmívají se a jiní pádlují jak urvaní proti proudu a ve tváři mají výraz který jasně dává najevo že se nevzdají ani po x hodinách pádlování na místě.

    Sem tam si někdo ke mě na břeh přisedne a kouká se mnou.

    Tiáry nemám. Potřebuju jich asi 150 abych mohl dokončit. Vzhledem k tomu že mi ze Saguara vypadává tak 7 - 8 kousků, nemám to jak dokončit. Provázků mám nadbytek.
     
  11. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Došli provázky tak sem na dva dni zalesnil ... ted sem dal pole a čekám na tiáry
    a čekám já pořád čekám já čekááám....
    už mě to čekání nebaví du něco dělat vrátím se na sklizeń ;)
     
  12. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Padá to málo a málo....:(:(:(
    Chybí mi udělat 1 a půl totemu. Snad to vyskáče :sleepy:
     
    nanyblacks, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafousová však ani z mrkvy to nepadáxDxDxD.Už si s toho robím srandu.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová a už pěstuju co je třeba - řádek řádkuje a to je hlavní, v další akci řádek není, tak jí nedělám, na řádky jsem ujetá ;)
     
  15. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Já mám od včera hotovo, tiár už mám 20 navíc, z marakuji kterou teď točím do úkolu mi vypadnou vždy a to dávám vodu takže rostu něco přes jednu hodinu, teď z poslední vypadly z pralesa i z křišťálů vypadly celkem 2, jindy i více. nejlepší jsou hodní sousedé co posílají dárečky:)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No uz jsem za vodou, ale vypada to ze spis je treba vsadit na stesti - tedy tocit akcni dokud se muze a to vsude a provazky nechat jen na Arboreta a dalsi velkochlivky, ne na obycejny... v mezerach pridat spis kratsi nez je saguaro, no a doufat ze obcas vypadne o jeden vic nez prumer a tim padem znacne vzdroste prumerny padani a vice otocek... dlouhodobka ma jen tu vyhodu, ze se muze pouzit hnuj a neni to tak drahy, ale nastesti jsem si diky volne farme mohl dovolit vlastni produkci...
    A provazky resit na zaver, pote co je s akcni kytkou a tiarama hotovo, tak ty chlivky+stromy to urcite dozenou, trvale jsem mel prebytek az do splneni a stale to tak je...

    Vypadavat ma 32 tiar/den, v tuto chvili ma byt 247 (nebo chybet 158 ), mam 426 (chybi 0 ), mam 105% hotovo.
    Vypadavat ma 37 provazku/den, v tuto chvili ma byt 289 nebo chybet 186, mam 678 (chybi 0 ), mam 142% hotovo.
    Stav kytek : idealne 14432 kusu (1827/den ), mam 23835 z 23750 (100% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 60% casu, zbyva 122 hodin.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud někdo píše že má nadbytek provázků a tiáry že nepadají,tak asi bude chyba někde jinde!o_O
    Opravdu je takový problém zlikvidovat celý tropy a osadit to polema a udělat pro zisk tiár maximum?!?
    Však oni ty zvířátka v liště pár dnů určitě vydrží a stromky pak budou odpočinuté více plodit!o_O
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, skončila jsem včera, ale na řádek jsem nějak zapomněla xD

    Tak až teď [​IMG]

    Akcička se mi opravdu líbila! Ale je fakt, že jsem si jako vždy po první sklizni, na akci všechno dala do lišty, abych měla co nejvíc políček na pěstování akční a šlo to... Provázky jsem řešila až na konec. Spotřeba asi 100 SH a ZSH. Žádná honička, dlouhá doba růstu... Jenom chyba, že nešly dokoupit neotevřené věci za Fl pro začátečníky.
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kaolíne jedenáctý a představ si že ani já to prvně nečetl
    Dost mě nebaví číst nabídky košíků a podobně.
    Ale tak nějak jsem si to vyguglil v guli.
    Tak že jde o to jaký který hráč má jakou guli a jak s ní umí gulet

    Tož guglete, guglete...
    Všem přeji krásný slunečný den.
    Váš Jansdorf...
     
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jak tu růžový morák zmiňuje přípravu, tak to já pokládám za největší nedostatek této akce, jasně, souviselo to s průšvihem ve hře, ale o přípravu jsem jako nepremiový hráč přišla, i když možnost byla ji na "několik dní" nechat nedotčenou, co kdyby. Já jsem (chybně) vsadila na možnost, že nám začátek akce oznámí víc předem (než cca hodinu před začátkem), takže jsem jela bez přípravy, na polích dvouhodinová vanilka, s časovými prostoji, takže dva dny akční i na noc, aby nebyl takový výpadek v nutném napěstování.
    Dala jsem si práci a spočítala, že mi skvělí sousedi a přátelé poskytli 106 tiár, z toho něco už navíc, včera ráno to bylo komplet, a první tiáry mi přišly už 18.5., takže za 7 dní je to průměrných 15 tiár denně. Bez debaty je to rozhodující faktor v rychlosti nasbírání tohoto padátka.
    Ale taky nerozumím, jak může mít někdo přebytek provázků, které skáčou snadno a nasbírají se rychle, když ještě nemá všechny tiáry, tam bude asi chybka v reakci na to, jak to vypadává... Já hraju vždy na téměř sundaných plochách, tentokrát jsem měla 510 políček 1x1 a k tomu pár stromečků a jeden zvěřinec, je sice smutný pohled na noční čajot, který vydává 1-3 tiáry z plochy, ale zase mi klidně 3-6 kousků vyskočilo občas z akční. Těch 300 tiár jsem za 7 dní nasbírala sama a akční jsem otočila jen 2x denně, byly prostoje, z nočních delších to opakovaně padalo hůř než z akční. JC mám jednoho a zůstal v liště, nebyl čas ho točit a příprava nebyla, Legendu 30/30. Tak asi tentokrát mi ta náhodná padací vlna přála víc než průměrnému hráči, jinak to nevidím...

    Pro mě je to akce fajnová, právě díky časové rezervě, mínus vidím v tom okamžitém spuštění akce bez možnosti připravit nejdelší rostliny. Ale i bez přípravy a kdybych úplně odečetla sousedské dárky, by mi teď scházelo 81 tiár a to je pořád podle plánovače cca polovina možného....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.