Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Ti co nemají kombajny a nekupují hnojiva určitě hotovo nemají a jedou tak jak se dá pěstovat a všichni taky nejsou u počítače hned jak se dopěstuje akční plodina .
     
    fany2020, myšule75 a Krasomila333 tohle ocenili.
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Na noc jsem měla 77 pohopolí s čajotem a habanerem, celkem 30 čelenek. Pokud se použije SH,Tiky maska a další dvě zkrácení od alchymisty, na obyčejných polích čajot roste necelé dvě hodinky a na pohopolích 7 a půl. Čím dál tím víc se mně začíná stýskat po barmanovi, tam by se dalo s čajotem udělat víc.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 25/5/18
  3. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahoj, koukám, že tu Baroland rozpoutal peklo, to je hroznej provokatér. xD

    Skali
    - já měl poho s akční ze stejného důvodu jako Ty a to několikrát, ale byl to omyl, padátek žalostně málo. Pak jsem zkusil saguaro se SH na pidipolích a ze tří ploch přes 70 tiár.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kája53 - Tak to je hodně slušný výsledek ;)
    Baroland - ty růžová krůto, koukej, cos tu způsobil. Teď si to pojď porovnat a posyp se řádně popelem -.-xD
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo a děkuji novým sousedům za dárečky ,všude stromy ,chlévy a teď na děsivku chytat pavučinyxD
     
  6. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Tiary nepadaji a nepadaji .Z cele Baha vyp.dva ks, coz je dost malo.:cry:Uz zacinam pochybovat ze tuto akci dam, No uvidim .8)
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akcni uz od vcerejska nepestuju, ale rostliny ano, tech tiar jeste trochu chybi... stridam kratke i dlouhe, zadny logiky jsem si nevsimnul, takze proste ignoruju akci a sem tam se podivam, zda nemam dost... tak az bude 75, hodim do mlyna a bude hotovo...

    Vypadavat ma 32 tiar/den, v tuto chvili ma byt 221 (nebo chybet 184 ), mam 390 (chybi 15 ), mam 96% hotovo.
    Vypadavat ma 37 provazku/den, v tuto chvili ma byt 259 nebo chybet 216, mam 595 (chybi 0 ), mam 125% hotovo.
    Stav kytek : idealne 12928 kusu (1827/den ), mam 23835 z 23750 (100% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 54% casu, zbyva 142 hodin.
     
    bursuk59, matlafous123 a elbedna tohle ocenili.
  8. nextkocka

    nextkocka Pisálek fóra

    No tak kaktusy všude a jedna tiara.To se na to fakt vy..
     
    bursuk59 a fany2020 tohle ocenili.
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Teda lidi, jak to děláte, že vám toho tolik padá?, já měla na dvou plochách přes noc také čajot a ještě saugaro a vypadlo mi celkem 7 tiár, to není vůbec fér od RT, že to někomu napadá a jinému nic, opět čekám už druhý den na tiáry a nemůžu pokračovat v akci, stále mi chybí ještě 4 totemy.
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    tiáry,tiáry a zase tiáry,můžeme skloňovat ve všech pádech,ještě 125 ks a bude hotovo,ale při té frekvenci výpadu to bude na dlouho!!!!
     
    bursuk59 a fany2020 tohle ocenili.
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Skali,jsem ke všemu svolný ....
    Omlouvám se všem důchodcům co nemají pro samou práci čas na hraní.Též se kaji za výrok o dlouhém čase,spletl jsem se o hodinu.
    Pracujícím a dětem se omlouvat nemusím,prvním jsem zde radil několikrát: Vadí-li ti hraní při práci,nepracuj.
    Ty druzí jsou hned při přihlašování varování,že hra je zdarma,tudíž si mohou klikat do alelua a pokud nemaj splněná "pomáhátka" furt se nic dít nebude.
    Stačí to prosím tak ?
    :inlove:
    Jen bych chtěl dodat:Nic nekupuji,jedu jen z tím,co jsem si v minulosti vydobil a mám neskutečnou spostu času.
    :music:

    PPS: sranda vždy a všude...i tady muší bejt. Tak pro jistotu věškeré mé psaníčka považujte za ironii,či rýpnutí,nic tím nezkazíte
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/5/18
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jsou pořád ciráty s tiárama do konce května máte času dost.....
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Jenom? Tak to nedam, protoze jsem chytla neco od bbowlinga - od rana si myslim, ze mam na Baha sklizeno a jak vsichni vime: myslet znamena...ehm kulovy vedet :oops: Nooo, to jsem frajerka xD
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena, stonek stonkuje, zbylo 5 ks akční, 3 tiáry a 50 provázků, vodopády si jedou stále to samé chlívky a stromy, na další plochy zatím jsem dala vanilku, dál uvidím, také jsem dost zkoušela tiki masku se zeleninou, jak tady bylo napsáno, vůbec jsem o tom dříve nepřemýšlela, že bych to mohla využívat, myslím tím tu masku,
     
    bursuk59, Apachie1 a DANKA722 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce zdárně dokončena.:)
    Času je ještě dost!
    Zde je vidět ,jak jsou důležití sousedé.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jupiiii, tak pochopitelne to zaridily darky a ne padani, konecne jsem dal do mlyna posledni davku tiar :)
    Ted jen pockat, dodat, stonek a dve dekorky do parku a je hotovo :)

    Vypadavat ma 32 tiar/den, v tuto chvili ma byt 225 (nebo chybet 180 ), mam 405 (chybi 0 ), mam 100% hotovo.
    Vypadavat ma 37 provazku/den, v tuto chvili ma byt 264 nebo chybet 211, mam 600 (chybi 0 ), mam 126% hotovo.
    Stav kytek : idealne 13162 kusu (1827/den ), mam 23835 z 23750 (100% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 55% casu, zbyva 139 hodin.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já vím, že jsi hodný hoch. Akorát máš vobčas roupy, viď xD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Času je sice dost, ale ty tiáry nějak nepadají.
    [​IMG]
     
    bursuk59, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Baroland, stačilo by jen, kdyby jsi napsal, ještě malinkou zprávičku pod čarou, že jsi použil to a to... nemusel by si ji přečíst jen nepoučitelný, ale třeba i poučitelný,naděje umírá poslední...
    Bezejmenný, závidím Ti, většinou nemám možnost všechno propočítat a rozplánovat, tak většinou hromadím na začátku akční a vypadávátka pak doženu SH, ale tentokrát jsem to asi přehnalaxD

    [​IMG]
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Teď při další sklizni na plantáži a v pralese vypadly zase jen 3 tiáry, to je výsměch, takhle se ta akce nedá ani za těch několik dní dodělat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.