Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Trochu jsem se se ve vichru akcí začala ztrácet a poloviční počet tiár, které mám jsem vzhledem k počtu dnů považovala za dostačující,ráno uvidím co z habanera a čajotu vypadne

    [​IMG] to je čas na pohopolích, ani hnůj nebyl potřeba..:)
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    GordonSargent, na tiary pošli holuba, len aby Ti potom tehly a dosky nechýbali...;)
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Nevěřil jsem tomu, ale cuketa nakonec na 16 tiár stačila, takže stonek už je připraven na zítřejší sklizeň.
     
  4. nyvltova13

    nyvltova13 Pisálek fóra

    to je neskutečné 6h čekám na akční na plantáži a vyskočí 0ks tiáru
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, stonek už běží, na plochách stromy a já už letím.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    I já sem se přepočítal,hotovo a to je ráno. Zbytečně akci o 152 hod. natáhli. :p
     
  7. Daluka

    Daluka Pisálek fóra

    Tak to si nemyslím, že by akci zbytečně natáhli, mě třeba chybí ještě 157 tiar
     
  8. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Trčím u 13stého a 14nástého totemu, prostě ty tiáry nepadaj a nepadaj Dva dny budu mít skluz s PC, páč příprava a vaření na svatbu a nevím zda tam bude wifi No tak dám aspon dlouhodobky a uvidíme pěknou hru
     
  9. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Dnes ráno ze tří ploch pidi políček i s JC, dohromady 4x čelenka :mad:. To je katastrofa jak to málo padá. Jsem u sedmých úkolů a potřebuji 80 čelenek, to fakt nevím jak to udělám, mám 27kousků. Dneska to nedopadá a asi zítra taky ne. :oops: Nechápu jak může mít někdo hotovo, ale gratuluji.
     
  10. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    Mě tiáry taky nepadají je to děs
     
  11. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    Je nějaký řemeslný produkt na vyskoční akčních padátek
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Co tady vlezu, ctu stiznosti na nepadani tiar... Ja musim byt zase něco extra - ja uz 5 den stojim na provazkach, no to je na provaz xD

    Posunula jsem se kupředu, chybi mi poslední 3 totemy, jeden dneska dam a poslední 2 se uvidi, na cem se zaseknu (na provazech urcite :-D ) :) Jedu uz na pohodu, pestuju, co potrebuju, ono to doskace ;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    masenka75 - ahoj, není. Trochu pomáhají různé řádky v nebi na větší šanci vyskočení předmětů. Pak je důležitá živoucí legenda na stromě moudrosti (čím vyšší %, tím lépe), JC. Sklízet pokud možno s co nejmenšími prostoji.
    Vyzkoušej třeba pěstovat akční na pohopolích se SH (máš-li).
    Na provázky se mi osvědčili plameňáci s tygry (chlívky) - urychlené třeba valentýnským květináčem, sýrovými kuličkami, řádky v nebi apod...

    Edit - a můžeš si poprosit o padátka ve vlákně Zasílání a výměna dárků
     
    Helena1313, maribeja a burds tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Dnes som na predposledný totem vystružlikal už hlavičku namlel som si aspoň tých posledných kvetinových vencov.Viac sa mi nedá musím čakať ešte na 75 tiár.Ráno mi ich vypadlo aaaž 5 kusov.S tým vypadávanim nič neurobím ešte 1 otočku a budem si robiť zásoby do stodoly.
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ahoj všem. Z naprostého nedostatku času a i energie na čtení fóra jsem až dnes ráno rychle prolétla diskuzi a musela jsem se víckrát podívat, jestli jsem si dobře uvědomila konec akce, pořád nevím, jestli tomu můžu věřit, když to tu zní, jako že se akce nedá stihnout?
    Jestli opravdu akce končí 31.5., tj. za plných 6 dní, není na stresování kolem padátek škoda energie?
    Pod tlakem diskuze tady jsem mazala naházet čísla do sčotu a k obrovskému překvapení mi vyšlo, že mám tiáry komplet (velký dík patří přátelům a sousedům, kteří mě neúnavně zásobovali tentokrát téměř jen tiárami, což bylo nesmírně platné, děkuji). Chybí mi asi 200 provázků, jakmile dojedu akční, vyhodím chlívky, ze kterých to skáče ukázkově. Tuhle akci hraju vyloženě bokem, v důsledku okolností se o hru spíš jen otírám, ale dobrý zvyk z prvního roku počítat a sázet bez prostojů asi způsobil, že byť to opticky skáče méně, tiáry jsou doma. Akční je dlouhá, nicméně na moje návštěvy zde stále příliš krátká, takže se značnými prostoji a ještě nemám vše (taky stále nevytáčím žádné bonusy na kole, které by s tím pomohly tak jako samy), ale blíží se to a akce bude hotova s bezpečnou rezervou.

    RT tentokrát posílám srdečný dík za akci, která je ušitá na tělo nepravidelně přítomným hráčům, stačí počítat a sázet tak, aby sklizně byly s co nejmenšími prodlevami a za zbývajících 6 dní musí být i tiáry, při téměř letní morálce je to super věc. Sama akce nebyla nudná, pro mě jako dělaná, děkuji.
     
  16. pavlinajindrova

    pavlinajindrova Pisálek fóra

    ahoj chci se zeptat taky vám vůbec nepadá tiára, dnes mi z celé baha nevypadla ani jedna, potřebuju jí ještě 30 a ono nic, co mám zasadit aby padala z akční rostliny nic
     
    Helena1313 a elbedna tohle ocenili.
  17. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Kvůli tomu, že ty máš hotovo mají zkrátit akci ? Nenapadlo tě, že ostatní hotovo
    nemají ? Seš teda pěkný sobec.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/18
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    xhellax - Baroland jen tak popichuje ;)
     
  19. kája53

    kája53 Expert fóra

    Skali - pohopole se SH bych asi nedoporučil, mám vyzkoušeno. Z normálních pidipolí vypadnou tak tři tiáry na jednu plochu, z pohopolí kolem pěti. Škoda SH. Pokud je ho dostatek, je lepší jím pohnojit dlouhodobku, ideálně saguaro, ale slušně sype i habanero nebo cukrmeloun.
     
    evainfo, Helena1313 a puntík50 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kája53 - ze saguára mi toho moc nevypadlo, vezmu-li v potaz délku růstu - se SH by to bylo asi přijatelnější - to máš určitě pravdu.
    Já jsem raději zvolila akční na poho se SH, bo jsem zabila dvě mouchy jednou ranou - napěstováno + napadáno. Od včera hotovo ;)
    Ale jasný, na každé farmě to padá trochu jinak. Spíš jsem chtěla poukázat na to, že když to nepadá, je potřeba změnit strategii a vyzkoušet něco jiného (samozřejmě s ohledem na své možnosti - třeba to SH apod)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.