Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzra Jak hotovo? o_O To je uroven na tom Slovensku! Ted jeste aby me sejmul Kuteno a jdu se obesit do rybnika xD, protoze vsichni maji problem s padatkama, jen me to jako obvykle neroste! Pandy budou mit za chvili kycle v haji, jak tim zadkem soustavne vrti a uz mi ani neprojdou RTG k uchovneni - Trepifajksl aby to spral!:mad::D
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Vleče se to vleče jak................,nebaví mě to:sleepy:z celé jedné plochy stájí a výroben 6 kusů provázku,momentálně jich potřebuji 40,mám raději akce rychlé na pár dnů,tohle je děs běs,nějak už mě tato celá hra nebaví.:wuerg:Od té doby co nás platící prémium,odstavili>:(
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    matlafousko neboj das to a tie pandy si sanuj,,lebo este nieje vyrobna na endoprotezy na farme ani na barlickyxDKuteno susedko to da..ked sme uz hokej domrvili tak aspon vo farme nech slovaci o kusocek vedu..ale makovy trt..bbowling a Casey uz maju urcite hotovo aj tu pavuciu skolkuxDxD
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG] +[​IMG]

    Hm tak to bude ještě dlouhý 9000 akčního +150 tiáry+150 lein a je to ale při představě že z zhruba 450 pidipolí vypadává 29 tiár je mě šoufl
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Nevím co se tady pořád řeší, ale doporučuji to udělat křížkovým stehem ,-) Pandám podávat doplňky na posílení chrupavky.... se nedivím, že mají kyčle v háji, když žerou pořád jen bambus a hmyz... potom stačí 24hod "Lambády" a jsou v koncích ,-) A Casey nemá hotovou pavoučí školku, protože dělal rovnou pavoučí VŠ ,-)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzra Endoproteza by sikla - asi budu muset podat nejaky zlepsovaci navrh, pac hovadin na farme mame neurekom, ale takhle potrebne veci, to ne -.- Btw tentokrat jsem u tech dvou v klidu, pac bbowling ma Alzheimera a Casey nejspis krmi DANKU humri polivkou xD
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    CASEY...Jaj Tomasku ja som ta podcenila..kde ze ty skolku ty hned Vysokou...mudro...

    stonka uz stonkujeee:p
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzra Beztak nas tu, darce organu, vodi na vareny nudli! :p
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA tak sa tam nemotaj a vycap to sem že máš hotovo.matlafousová nemaj boja dnes to nebude ani zajtra lebo mi treba 3 x otočiť a pajdátka tých mi chýba 108 a to mi nenapadá leda že by som nakúpil košíky.Ale nekúpim nie som taký bohatý.ezzra ten hokej ani nespomínaj.Lebo naši chlapci mysleli len na taký dobrý kotlíkový guláš,klobásy a buchty s makomxDxD.
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Bastlím to jak mi to vleze pod ruku a vůbec nehledím na to jaké jsou tam odměny.
    Jak mám něco na dodání a nebo z teho dokážu sesmolit věnec, hned to tam narvu ať už od toho mám pokoj.
    Jsem momentálně 7/8 - hotový jeden totem.
    Zbývají ještě 3. To bude peklo, když hledím na ty počty u 8/8.
     
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Čekám na posledních 100 tiár, všechno ostatní mám. Baha jsem uvedl do původního stavu, doplňuju zásoby, plním úkoly, a když něco vypadne, vyřežu s tím totem. Uběhlo 48% času na akci, s těma tiárama jsem na 75%. Takže pohoda jazz :)
    Přeju vám ať vám to padá...
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ted uz jedu rostliny jen z donuceni aby byly tiary, takze aspon takovy co potrebuju... na dobe zas moc nezalezi, je to hrozna nahoda... priste az bude takova bida tak to doufam bude s pripravou, ne jako ted hodinu po necekanem startu...

    Vypadavat ma 32 tiar/den, v tuto chvili ma byt 195 (nebo chybet 210 ), mam 355 (chybi 50 ), mam 87% hotovo.
    Vypadavat ma 37 provazku/den, v tuto chvili ma byt 229 nebo chybet 246, mam 538 (chybi 0 ), mam 113% hotovo.
    Stav kytek : idealne 11419 kusu (1827/den ), mam 22027 z 23750 (92% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 48% casu, zbyva 161 hodin.
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Mám hotovo, jdu na hřbitov.
    Na ten náš hrací.
    Víkend budu opět někde v lese, sama nevím ani přesně kde a jestli tam bude signál abych přesadila.
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už také jdu do finále, zítra bude určitě hotovo. Chybí 2 provázky a 35 tiar.
    Přeji všem pěkný večer a co nejvíce padátek! :))
     
  15. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem konečně získal šneka :)
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tiše závidím všem co jim to padá,já jsem vytočená do modra.Pokropím akční zeleným a ted jdu sklízet(že mi to jako dá )aono né jedna blbá čelenka mi chybí,no není to na ejdo čekat až do rána:mad:
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Na kompletní dokončení mi chybí 16 tiár, takže jsem dal cuketu s JC a jsem zvědavý, jestli to bude stačit, ale spíš ne, takže nejspíš dokončím až zítra ráno.
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo.
    Stonek připraven na sklizeň jakýchkoli komodit na Baha (ráno). A mám volnou ruku (s myší) na děsivou akci... tam to zatím vypadá s vymetáním pavučin přece jen lépe než "hledání tiár v kupce sena" (chtěl jsem říci "v kupce baha rostlin").
     
  19. mona.iq

    mona.iq Zelenáč fóra

    Moc děkuji za odpověď. Jsem asi v loji....nemám dost ZB
     
    MatysekKamilek, vilm4 a sisinka tohle ocenili.
  20. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    nu což, mě z jedné plochy pidipolíček habanera vypadlo jedno padátko, takže jsem nasadila velká pole a prdím nato, budu alespon klikat méně, a to co mi nadělili všechny tajemky , tak to mě dorazilo, po tom jsem toužila ve svých začátcích a ted to dostávám po třech kusech a stromy jen xl, takže taky k ničemu. Mě nepomůže i kdyby akci dali ještě delší.
     
    vilm4 a sisinka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.