Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stále jsem u 7/8 ráno z čajotu vypadly celé 3 tiáry, po sklizni akční další 3 mám17 POTŘEBUJI 40. Večer jsem měla 9. 2 jsem dostala od sousedů. Snad ten totem večer dodělám. Další 2asi těžko.:(
    Gratulka všem kteří mají hotovo.;)
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Raději krátké akce u kterých mám jasno hned , než tyhle dlouhé a nekonečné, které mě akorát nakrkávají tím že mi to nepadá a čumím na ty totemy které nemám za co postavit.

    To zase RT něco vymyslelo. Snad je tohle nějaká vyjímka a opět se přejde na párdnové akce.
    Vůběc mě to nebaví a začínám propadat jakémusik druhu apatičnosti. Postrádám vůli existovat.
     
  3. kittenish

    kittenish Pisálek fóra

    Bezejmenný: propadám podobným pocitům...no však si teď všichni můžeme jít odpočinout vedle na bubu akci:sleepy:
     
  4. chania54

    chania54 Zelenáč fóra

    Za dva dny urputného pěstování mi vypadlo 7 tiár - je to normální?
     
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Fandím těm, co je to nebaví. Ani mě to vůbec nebaví. Tiáry nepadají, maximálně za 1 sklizeň na celé Baha 5 ks. Je o otrava.
    Všem hezkou hru a ať se vám daří-
     
    myš59 a vilm4 tohle ocenili.
  6. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Prosíííím,mám dodat něco , co nemám a ještě nepěstuji. Dá se úkolu nějak vyhnout.? Dík...Nemůžu už kvůli tomu hrát.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    188+188+156=532 polí 1x1 (plantáž, prales, vodopády)
    ak si dva dni urputne pestovala na 532 políčkach, bez prestojov, s legendou na Strome múdroti aspoň na 25/30 normálne to nie je;)

    ja trčím na akciovej frangipani, v Česku plumérie, teraz mám zadekorkované, kým beží bonus z kompenzácie:p, môžem si to dovoliť, mne dali o týždeň viac času[​IMG] xD;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
  8. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    ja-pe: Vybrat si jiný totem.;)
    Pokud už jsi ho rozehrál(a), pak už se tomu nevyhneš. Chybějící věc si pak musíš aktivovat v Chrámu za Zlaté banány. Pokud jich nemáš dostatek, tak se dají získat v úkolech v družstvu, v Rama obchodě za Rama mince nebo koupit za Floreny v akci Banánové šílenství! (24.5. - 25.5.)
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tak ještě 5 květ. tiár a hotovo,apropó nevíte kde bude k mání chobotnice?krmivo už pro ni na baha točím
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tahle akce má jednu fakt výhodu....
    14 dní se můžem utěšovat,že nám to napadá.
    xD

    Dědku, za 630 Fl ju máš tutáč. :music:
     
  11. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    jsem u 7skupiny totemů a nevím pro který totem se mám rozhodnout.Masku tiki ještě nemám a chtěla bych ji,ale než nasbírám 120tiár tak budu pod drnem.
     
    myš59 a vilm4 tohle ocenili.
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    zabeva, Tiki maska je len produkt, o 6 hodín o ňu prídeš, ak by si mala záujem, môžem poslať;)
    [​IMG]
     
  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    zítra se o ni pokusím,tak 5 kousků třeba bude stačit
     
    vilm4, myš59 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA ty kde sa motáš?Keď ešte nemáš hotové taký ako že rýchlik?Ja som sa s tými tiármy zmieril však to nejako dopadne;).Bola si tuším v kine ako aj ja ešte som sa v ňom neskôr zastavil pekne premietali.
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jupíííííííííí - a nejvíc tiár mi teď vypadlo zase z čajotu - 0 ks. Nedám na něj dopustit! ;);)
    Akorát jsem ho před odchodem zapomněla na ty vodopády zasít - chybička se vloudila, ale výhodu to mělo - nemusela jsem ke sklizni stěhovat žabáky na prázdná pole a jak jsem z toho byla celá rozesmátá, tak jsem před další setbou zapomněla sníst masku Tiky.
    Ale teď vážně, alespoň z plantáže a pralesa, které jsem doopravdy osela, to bylo 16 kousků.
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, děkuji všem svým sousedům, že mi ty nepadací tiáry posílali. Řédek je aktivní. Doopravdy to byl mazec, Z akčí na včech třech plochách mi padlo 31 tiár, ale to bylo poprvé. Možná je to nastavené tak, že to začne pěkně padat při čekání na poslední totem, nebo po aktivaci stonku. :-( Ostatním přeji, ať to padá Jára

    dědek - chobotnice 25.5.-27.5. nový podivuhodný baha výběh
     
  17. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Moc prosím Tassadar11 aby sem zase dal jaký má být aktuální počet čeho. Vždy si to porovnávám se svým stavem a upravuji pak svoji strategii. Ale podle posledních propočtů bych měla být v zelených číslech, i když u tiár jen díky hodným a věrným sousedům, čímž jim tímto děkuji.
    :)
     
    vilm4, myš59 a malanek70 tohle ocenili.
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, tak z plantáže 11 a z pralesa 8 tiár, měla jsem zasazeno habalero, teď jsem dala poslední akční, tak pak již budu dávat zase něco delšího. Chybí 11 čelenek a 4 věnečky,
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno-, teraz práve sa motám medzi kuchyńou a cintorínom, už mi vytekalo SH zo sudov, tak si vyrovnávam absťák tam, ale to v inom vlákne, kino konečne po 2 rokoch, rozmýšľaj, čo si počneme s toľkými fl.:music:;)
    tiáry nepadajú, nemám ani 1 políčko na baha;) ale mám dosť strún [​IMG]
     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym..tak konecne som dorazila tu akciu..baha prestavana a bozsky pokoj a teraz si uz len desivku obrabam...
    nech sa vam dari..

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.