Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, na Baharamě mám všude políčka 1x1 mimo jednoho zvěřince a pirátského papouška. Na noc jsem dala zázvorkovník (čajot ještě nemám). Mám legendu 30%, žádného JC. Před sklizní jsem snědla velikonoční marmeládu a želé náčelníka ostrova, k tomu 80% + 10% ze stonku, jiné mazlíčky nemám, MJS a mrkvový chléb a sklizeň dala celkem 26 tiár.
    Vstoupila jsem do finiše k 15 totemu - paráda!
    Ještě musím napěstovat 2966 akční a potřebuju 140 tiár a 125 provázků. Provázky si nechám až na konec - ty dopadají, myslím, dobře. Zatím dávám přednost tiárám. Do konce ještě dost času!
    Výhodu mám, protože mi radí tetka, co a jak.
    Takže to jde pomalu, ale přece! Možná, že to, že to jde tak pomalu, každého znervózňuje? Ale akce trvá opravdu dlouho.
    Honička ale byla se získáním ZB, abych si mohla otevřít papyrus a pitombu, kterou budu stejně potřebovat do časovky. 10 Zb jsem získala v akci s neonkama, jak někdo radil na fóru.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odtajnil jsem TS na farmě (36) a to je tedy síla. Červenka samozřejmě ani jedna ,zato žlutejch krtků a podobné havěti hafo.Jediné co potěšilo byly růžový žáby. Připadne mě,že tyhlety TS z akcí a úkolů jsou druhořadé kvality.Něco jako naše potraviny v supermarketech.o_O Podobnou smršť čekám za chvíli na baha.:p
    k akci: vleče se to
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, tak z čajotu, pokráceného maskou a vodou vypadlo u plantáže 10 tiár a v pralese 16 tiár na políčkách 1x1, dala jsem habanelo také pokrácené maskou a vodou a uvidíme, ještě chybí 2 čelenky do 15 totemu a hurá do posledního, kde již čeká v předstihu 11 věnečků, po celou dobu mi stačily vodopády dodávat provázky, nikde jinde jsem stromy ani stáje neumísťovala, samozřejmě jsem použila 7 JC, plnou legendu, to by bylo aby nebylo, ahoj
     
  4. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Akcička hotová,líbila se mě,škoda,že nejdou splnit i ty třetí totemy,klidně bych si s tím ještě pohrála.;)
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    kaolín11: a co by chtěl zadarmo:Dto je klasika mi nikdy nic pořádného nevypadlo jen sem tam z těch za floreny:eek:To že ty tajemné stáje jsou druhé jakosti to už je dlouho známá věc, kdyby do nich dávali 1 jakost nikdo by si tajemnice při akci za floreny nekoupil:D
     
  6. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Chci se zeptat ibišek, který má být dodávaný do úkolů je IBIŠEK nebo IBIŠEK JEDLÝ?????????????? Jedno mám zaktivované a druhé ne

    Kde najdu protea rostlinu? Je to strom nebo nějaká zelenina, zrní či něco jiného nebo snad bobule, ořech??? Nebo snad prvok?

    Začíná to být nesmírně zmatená a překombinovaná hra. Nemohu fakt studovat floru tropických oblastí ani podrobná pravidla této chaotické hry a hledat co je v které místnosti v chrámu. A i kdyby to člověk našel, tak zas plody se jmenují jinak než stromy atd atd. Nemám na to kapacitu mozkovou sorry

    Díky za odpověď

    Tak Protea jsem konečně našla, ten ibišek pořád nevím
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
    Brumík a vilm4 tohle ocenili.
  7. agoros

    agoros Perspektivní autor

    páči sa mi, že akcia trvá dlhšie. bral by som viac takýchto "náročnejších" ako tých týždňových kedy človek nevie, čo skôr.
    a konečne som sa dopracoval k levelu č. 100, už som ani nedúfal. :D
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Čekám na poslední sklizeň akční kytky, umelu posledních pár leiůůůůů a finíto. Akce pěkná, odměny taky - mám radost z kolibříka.
    Jinak je fakt, že někdy nevypadla vůbec žádná tiára, a při další sklizni jich vypadlo z jedné plochy 10, prostě na přeskáčku. Takže lidi vydržte, času je dost a určitě to dáte! Držím palce.
     
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Kdyz v popisu akce je v tom konkretnim ukolu napsano - dodej Ibišek jedlý, prijde mi jasne, ze se dodava Ibišek jedlý. Jestli po nas chces, abychom ti i zjistili, co mas aktivovane, tak to bohuzel nejde. To si musis zjistit sam(a). Anebo nezjistuj, akci prestan plnit a usetri si nervy.
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Saguaro v pralese-6x tiára.Zato jsem si ale na KŠ vytočila Let vrtulníkem,takže koště můžu dát do sběrného dvora.Teď to bude jiné polítáníčko!
    anvan-gratuluju!
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Hlásím hotovo, no byl to ale velký napínáček..!

    [​IMG]

     
  12. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    také mám hotovo
     
  13. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Z pole jalapeno-3x tiára, 1 provázek, z pole kaktus biskup.čepice-2x tiára, bez provázku...takže fakt nejásám a po milionté tu říkám, že prostě někomu padá a někomu NE! To fakt někoho nakrkne, když si tu přečte, kolik komu napadalo. Ne že né. Trofej 29/30.
     
    k.vitek, vilm4 a malanek70 tohle ocenili.
  14. kittenish

    kittenish Pisálek fóra

    vilm4: jsem na tom podobně, tiáry nepadají, zato se mi podařilo konečně vyšlechtit kosatec ;)
    Brumík: myslím, že to jedno procento u trofeje nemůže dělat takový rozdíl taky mám 29/30
    o něco málo lepší výsledek byl s použitím Vanilla sunrise a ještě mám v družstvu úkol kde lze získat BZ booster 100%, tak jdu na to
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
    vilm4 a Brumík tohle ocenili.
  15. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    U mě tiáry nepadají ze žlutého melounu vypadli 4 což je masakr
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  16. burds

    burds Titán fóra

    Také hlásím hotovo.Mám radost z kolibříka moc jsem ho chtěla.
     
  17. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak mě napadlo,když zvířátka tak pěkně tančí,proč jim k tomu nehraje hudba? Jinak dělám 8 úkol,čekám na vypadávátka.pomalu ale jistě.
    LV 130
     
    Apachie1, vilm4 a burds tohle ocenili.
  18. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    davidson00 nečekej zázraky, z 310 políček habanera mi vypadlo 7 tiár. Naštěstí je stále dost času, takže tady jsem zatím klidný :);) Ať to padá:music: Ještě že mám hodné sousedy a posílají :) ...samozřejmě jim to oplácím ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, teda nestačím se divit, někteří už mají hotovo a já stále čekám na tiáry, vůbec nepadají, jsem stále na témže úkolu, nemám jsště ani 10 totemů, teď jsem sklidila 50 pidi polí dlouhodobky a nevypadla mi ani jedna tiára, už mně ta fakt nebaví, tímto způsobem se akce dodělat nedá, jinak těm, kdo má hotovo veliká gratulace.
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak květinové lei mám již v potřebném množství a k úspěšnému dokončení akce mi zbývá někde pochytat 23 tiár.
    Nejpozději ráno domelu a postavím následně poslední totem...

    Všem přeji dostatek všelijakého materiálu na stavbu totemů, zvláště pak tolik nedostatkových tiár.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.