Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ovecka63

    ovecka63 Rádoby autor

    ahoj mě se dlouhodobky nevyplatily jen tak sem tam plácla BAMBUS avypadla mi tiara i s vodopádu(nechtěly padat)2+2=5ks za 4hod.zítra to testnu ještě a uvidím co bude.
     
    vilm4, davidson00 a Apachie1 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Čajot hodil 15 tiár.
    Leze to fakt jak z chlupatý deky!o_O
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já měl přes noc akční a bylo 14 tiár. Jelikož ho stejně musím pěstovat tak jsem spokojen.
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Saguaro na polích 1x2 s SH mi dalo při první sklizni 13+12+8 tiár, při druhé 17+13+10.
    Takže už mi chybí na poslední totem jen 48 tiár a to se sousedy dnes dám.
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,4dny mi trvalo než napadalo 75 tiár,asi budu mít nerva,potřebuji ještě 3x 75>:(Dárky se také moc nevracejí ,včera3:(Nakonec snad budu zbytek tiár koupit:(doufám že ne....Budu muset vše nepotřebné dát do lišty a nechat jen pole ale ještě mám čas;)
    Byla jsem rozespalá a trdlo ,spletla jsem to chybí jen 75 tiár tak to dám.......
     
    Naposledy upraveno: 24/5/18
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    U mne ze 154 minipolíček helikónie v pralese 5 tiár, ze 144 kaktusové čepičky na plantáži s 2JC 0 tiár (uvědomuji si, že při tomto počtu padátek jsou JC naprosto na nic ale nechala jsem je tam z lenosti je odstranit) a u vodopádů ze 120 minipolíček čepičky 9 tiár. Myslím, že nepravidelnost vypadávání je největší problém, když si nemůžu spočítat kolik budu mít zítra. Já jsem tedy v pohodě, chybí mi jeden provázek a 90 tiár ale ti, kdo mají větší prostoje (třeba z pracovních důvodů) asi fakt nemůžou odhadnout jestli jim padátka napadají. No, možná je to záměr.
    Tak ať to napadá všem, času je ještě stále dost.
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky, já stojím na tiárách...asi se vrátím k akčnímu, z toho to aspoň trochu padalo.Teď jsem dala biskupskou čepici na 2 plochy 1x1;), tak večer uvidím, kolik toho napadá.
     
    vilm4 a davidson00 tohle ocenili.
  8. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Také stojím ta tiárách, dva dny se snažim dodělat desátý totem a marně, už fakt nevim, co sázet, aby to aspoň trochu padalo:sleepy::oops:
     
    Trepifajksl, vilm4 a davidson00 tohle ocenili.
  9. Štika

    Štika Mistr fóra

    Z akčních na Baha, pole 1x1 vypadlo 5x tiára,z deštného 0 ,tak to je síla. Ale nijak to nehrotím,stihnu,nestihnu po posledních neonkách už mě nic nepřekvapí. Padátka utáhli opravdu parádně. Další dva sousedi se vytratili tak už začíná být problém i s posíláním dárků.
    Dokupovat koše nebudu,stonek není zase tak velký zázrak.
    Tak ať vám to padá líp jak mě.;)
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobré ráno přeji.
    Čajot na pidipolích dal 18 tiár a z tukanů 22 provázků. Potřebuji dokončit poslední totem, tak to zatím vypadá dobře.
    Mějte se!!
     
  11. helik006

    helik006 Rádoby autor

    čajot napolích 1x2 dal z celé plochy deštného pralesa 5 tiár, z půl plochy plantáže (46 polí 1x2) 2 tiáry a z půl plochy křištálových vodopádů (48 polí 1x2) taky 2 tiáry
    No nic moc!
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak NC som zabednil do lišty a bez nich z dvoch plôch 5+5 tiár z jedneho zberu.Od začiatku akcie s nimi mi padali najviac 3+0 tiež z jedného.Tých druhých pajdátek mám už navyše.Ešte raz takú akciu tak s pánom Bohom budem radšej plniť stodolu.Zajtra budem mať napestované tak uvidím či povolia kohútiky:oops::oops:.
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ránko, u mne zatím čajot vede, jiné ani nezkouším. Asi 520 pidi polí s migrujícíma 5 želvákama. Dala jsem ho tam pokrácený i teď ráno, vyjde to akorát na začátek děsivky. Ještě mi chybí vypěstovat cca 1600 akční a 45 tiár. Z provázků už si motám klubíčko. U akční jsem včera využila alespoň na jednu sklizeň +1 na pole od Kubíka. Po noční sklizni vypadlo 29 tiár a už jsem se vrhla s dlátem na poslední totem, chybí už jen poslední - vršek. Všem držím palečky, ještě zbývá 7 dní! To dáme!
     
  14. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    2 plochy - půlpole celkem 164 - zasetý lilek přes noc - včera bylo 21 tiár - dnes jen 9
    (legenda naplno, nemám JC)

    Zatím hotovo 14 totemů, zbývají dva nejnáročnější. Akční chybí ještě necelých 6000 ks, provázků už jen několik kusů. No a tiár musím zchrastit 145, ještě zbývá relativně dost času, tak snad to klapne.
     
  15. mazde

    mazde Pisálek fóra

    Teď jsem sklidila 2 pole a nevypadla mi ani jedna tiára-jak mám plnit úkoly?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Je to bída s nouzí,tiáry se zatím asi stydí ukazovat ve větším množství.Ale nezoufám,spočítala jsem si,že mi stačí 9,25 tiár denně,abych se dočkala kolibříka.Tak snad.
     
  17. alenal

    alenal Stálice fóra

    Sklidila jsem 262 políček kávy a vypadly 2 tiáry!
     
    vilm4 a sisinka tohle ocenili.
  18. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    40 pohopoli s cajotem vydalo 14 ks tiar. Dalsi sber bude az pred polednem, zapomnela jsem totiz vecer na bilou nevinnost a vánočku a vzpomnela si az mi naskocil cas pres 12 hod. Tak dalsi plochu jsem uz vsechno zblajzla bylo z toho necelych 9 hodin. K vodopadum jsem nakohec dala zviratka, uz mi dochazeji i provazky. Delam uz posledni totemy, chybi mi 15 kvetinovych lei a 24 kvetnovych tiar. A budu mit konecne tucnaka :)
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak akční dává tak nějak v průměru stále stejně pajdátek, rozpětí 0-6 ks. Z chlívků a stromů na ostrovech dnes ráno vypadlo 27 provázků, což je více než dobré :) Souhlasím s Apachií, že nejlepší dlouhodobka je teď určitě čajot i díky různým "urychlovačům", které zrovna na něj působí.
     
  20. smrdutýkojot

    smrdutýkojot Pisálek fóra

    makak-magot : já jsem přece nefňukala kvůli padátkům, těch mám na rozdávání, protože jsem se zasekla u položky plumérie květ.
    Psala jsem, že cena zlatých banánů je pro většinu hráčů nehorázná a že by RT měl dát chybějící položky za pár fl., jako tomu bylo v předchozích akcích.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.