Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Ako hrať hru,kde hráč neurčuje či ju skončí alebo nie.Určuje to niekdo iný VYPADAVKAMI.Je to neférove.Povedal by som to aj ináč...
     
  2. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    ahoj,tak ja taky stojim na 1,nemam leknin a bananů 30
     
    vilm4, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    tak nevím, sklizeny tři plochy BAHA a vypadlo mi z cca přes 80 XXL stromů 3 provázky....takhle to asi nedohraji.
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    XXL to ale vždycky padá mizerně, lepší jsou stromy jen v základu.
     
  5. pechacek70

    pechacek70 Zelenáč fóra

    kaolin 11, vím, už jsem také porovnávala. Dokonce jsem chtěla pár pohárů z legendy dát do lišty, ale nedošlo k tomu. Z akční byl lepší výsledek s Vel. marmeládou, aspoň jsem se to domnívala, ale je možné, že jenom jsem měla nastavené lepší číslo náhody. Už skončila, tak uvidím ráno, zda bude výsledek o poznání lepší nebo horší.
    Mějte se.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pajdátka pojdte ještě 3 totemi
     
    vilm4, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Habanero na 2x1 všude,hodilo 16 ks tiár.Nic moc.
    Na noc sem dal čajot, také na 2x1 pole.
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín 11, jsem nepoučitelná, už jsem se několikrát přesvědčila, že bez bonusů je někdy lepší výsledek.
    Ale jsem jak ta ovce: ráno a večer sklidím stonek + mazlíky - ať to dopadne jak to dopadne. Když nejde o život......
    Sklidila jsem tukany = 20 provázků, dobrý ne???
    Přeji všem pohodový večer!

    Edit: já nechala pole 1x1 a dala také čajot - ráno dám vědět.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ibišek jedlý 2 sklizně na pohopolích, s SH a zkracovadly:
    1. sklizeň - Deštný prales se třemi JC 2 tiáry, plantáž bez JC 3 tiáry, z 1/2 vodopádů bez JC 2 tiáry
    2. sklizeň - Deštný prales se třemi JC 2 tiáry, plantáž bez JC 2 tiáry, z 1/2 vodopádů bez JC 1 tiára
    Tudy cesta nevede.
     
  10. smrdutýkojot

    smrdutýkojot Pisálek fóra

    makak-magot : opravdu skvostná rada ! Chybí mi cca 120 banánů za 1.100Kč, zato ten stonek opravdu nestojí.
    Peníze sice mám, ale zbytečně je vyhazovat nemíním. Budu dál pokračovat v klidu a další akce si důkladně rozmyslím.
    Kdyby slavný RT povolil dokoupit za fl. chybějící položky, jako to bývá v jiných akcích, byla by myslím celková spokojenost.
    Díky této akci hodně nováčků odejde.
     
    Jonsdorf, Yvetka a vilm4 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vyzkoušej třeba chlívky. Mám u vodopádů plameňáky a tygry a provázky z nich padají docela slušně ;), na dalších dvou plochách jedu akční a dlouhodobky. Stromy XXL jsou na houby.

    Edit: Čerstvá sklizeň - bez JC
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Další pokus - akční s SH na polích 2x2:
    prales 6ks, plantáž 2ks, 1/2 vodopádů 4ks, to je dobré, SH mám dost.
    Na noc dám saguaro 1x2 s SH a zítra budu pokračovat s akční.
    Moc by mě zajímalo, jak by si s takto nastaveným vypadáváním poradila vytuněná kytka s kaštánkem. Bohužel to na Baha nezjistíme.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    smrdutýkojot: Koukám, že se ti člověk nezavděčí :D
    No a jsem na tom stejně jako všichni ostatní - leze to pomalu. Ale nezoufám si, jistý nejmenovaný tabulkový procesor od malé a měkké firmy mi říká, že uběhlo 40% času a mám 66% potřebných tiár, 75% provázků a plumérie plný sklad. Takže to snad zvládnu.
    Ale z čeho by to mohlo padat víc, to jsem taky nezjistil. Z doporučovaného Čajotu mi vypadly 2-4 kousky na plochu plnou pidipolí, tak jsem teď zkusil nasadit nejtěžší kalibr - Saguaro.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
  14. kittenish

    kittenish Pisálek fóra

    :Dkonečně se dnes podařilo přehoupnout přes 5/8, 6/8 šlo jako po másle, teď se zaseknu na 7/8 než to napadá a 8/8 bude skutečná lahůdka 30x věnec a 30x čelenka ??? ufffff to nevím, prozatím košíkům statečně odolávám
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak dělám 13 a 14 totem... tiáry fakt nepadají... 2 plochy akční a 0 slovy nula tiár!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je k vzteku.... :mad:

    Takhle tu akci nejspíš nedodělám :cry:
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    MatysekKamilek mne tiež z 2 plôch v pralese ani guáno a na plantáži až 2 tiáre.Neviem dokedy budem takýmto tempom čakať kým nameliem do 30-tych kvetinových tiárov.Asi to bude len tak-tak.
     
  17. stanka244

    stanka244 Zelenáč fóra

    jak mám hrát, když nemám hned v 1 stupni ani lekníny ani papyrus?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tsssss, tak jsem dal ve finisi prvni patnactku do mlyna na tiarovy venec a par dni budu cekat nez se nahromadi na posledni patnactku... to se to tahne, no ale vaham - ono chtel bych vratit stromy, jenze kvuli padatkum budu muset mit kytky...
    Tak uvidime jak dlouho to utrpeni jeste bude trvat...

    Vypadavat ma 32 tiar/den, v tuto chvili ma byt 167 (nebo chybet 238 ), mam 325 (chybi 80 ), mam 80% hotovo.
    Vypadavat ma 37 provazku/den, v tuto chvili ma byt 196 nebo chybet 279, mam 473 (chybi 2 ), mam 99% hotovo.
    Stav kytek : idealne 9793 kusu (1827/den ), mam 19767 z 23750 (83% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 41% casu, zbyva 183 hodin.
     
  19. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, to je děs, ze 2 ploch akční celkem vypadly 2 tiáry, za chvíli sklízím ananas, tak uvidím co z něho vypadne, na noc dám něco delšího, abych ráno byla překvapena množstvím tiár, u vodopádů chybí otevřít poslední plocha, nějak se mi nechce do časového úkolu s počítáním a zatím to s provázky jde dobře, řeknu výborně, chybí posledním 13 věnečků ale ty čelenky, těch chybí 23, vím, že to dopadá ale táhne se to,
    tak z plantáže nic a z pralesa 2 tiáry,
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    konečně hotovo a to i díky sousedum denně jsem dostala 13 tiáru provázky vyskakovaly dobře z chlévu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.